Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcap17%nuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcap29%nuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcap31%nuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcap23%nuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
nuk dua... - Faqe 2 I_vote_lcapnuk dua... - Faqe 2 I_voting_barnuk dua... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nuk dua...

Shko poshtė 
+10
NIKI
Nightmare
Child In Time
kumbari
Soldier Of Fortune
hot_spicy
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
rapper_girl
don corleone
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:45 pm

ske shance me mpa syt ka kush ti shohe,o goc ke fjalor shum te bukur bravo familjes tate
dhe e fundit me gocen time mos e kruj se te erdha ne tr dhe ta qiva rot drras muti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:46 pm

familjes sime ti hash mutin ti
kam arsye qe e perdor kte fjalor o k****r
as ti mos u krruaj me mua qe te krruhem un me ty Wink
edhe robt shko q** ndo1 tjetri apo harrova un, ku ke fuqi ti mer aman me q*
hahhahahah
qafen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:48 pm

moj belege do ta provosh nje her po ste bera nga derras te bej fiber fare pastaj po ik moj se qenke indjjote nuk du ta un veten kaq poshte hec ime kris buthen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:50 pm

belegia sate o k**r
ti shko q* ndoq tjeter te thash Laughing ke plit andej WinkLaughing
jo kris b** po ik kput qafen e vdeksha ishalla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:51 pm

ai anavtari jot tregon se sa ke maru pun eee ashtu te pafsha gjithmon me byth perpjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:52 pm

ej o kaaaaaaaaariiiiiiiiii mos na ca shuuum bythen ok
e para punes hapi mir syt
mamqim Laughing
qaaaaaaaaafeeeeeeeeen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:53 pm

po ky ke byth ti moj per ta ca un torrollaake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:56 pm

jo po ke ti ose ndo1 tjeter Laughing
qafen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:58 pm

kam 1 qe e mbaj gjithmon me vete dhe e kaam te gjithin se jam kaurr po deshe provoje nje her,nuk dua te iki nga forumi tani por kaam mesim ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:59 pm

qafen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 3:32 pm

rapper_girl shkruajti:
a na ha shuum m... ti zotrote se je jasht teme Wink

rapper_girl shkruajti:
nuk dua te jene ne forum antare te till qe na e prishin forumin :D

FUCK YOU

rapper_girl shkruajti:
cdo moment e me shume e tregon veten qe je kokrra k...
qafen se smerr me me ty un, sja vle a kupto :D
e mos na caj me t...me kercenime
dhe kujtoje mir ate postimin tend tek tema deklaroj se: ku ke shkruar qe je budalli me i madh Laughing kujtoje mir pastaj hec e me sha mua ti surrat Wink
qaaafeeeeeeen

rapper_girl shkruajti:
familjes sime ti hash mutin ti
kam arsye qe e perdor kte fjalor o k****r
as ti mos u krruaj me mua qe te krruhem un me ty Wink
edhe robt shko q** ndo1 tjetri apo harrova un, ku ke fuqi ti mer aman me q*
hahhahahah
qafen

rapper_girl shkruajti:
belegia sate o k**r
ti shko q* ndoq tjeter te thash Laughing ke plit andej WinkLaughing
jo kris b** po ik kput qafen e vdeksha ishalla

rapper_girl shkruajti:
ej o kaaaaaaaaariiiiiiiiii mos na ca shuuum bythen ok
e para punes hapi mir syt
mamqim Laughing
qaaaaaaaaafeeeeeeeeen

Nje fjalor si ai perdorur me siper eshte i patolerueshem edhe per nje antar te thjesh dhe jo me per nje moderatore, dhe qe ne kete cast ti i ke humbur funksionet e tua drejruese ne kete forum.

_________________
nuk dua... - Faqe 2 Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Thu Dec 18, 2008 5:17 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
kumbari
Adoleshent
Adoleshent
kumbari


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 3:36 pm

ca tem eshte kjo????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 3:38 pm

kumbari shkruajti:
ca tem eshte kjo????????????????

pyetje me vend, Te jep pergjigje rapper_girl per ate fjalor qe ka perdoruar se vetem ajo e di se ci ka hypur ne mendie me ato fjale qe ka perdorur. Te kerkoj falje Kumbar per ato qe ke lexuar me siper sepse nuk eshte aspak etike.

_________________
nuk dua... - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 5:44 pm

haha
ej
po ku jetoni ju ?
eshte forum x adoleshent ky ?
nuk shani ju ??

fjalia qe ka then zoja e matematikes ne klas para 1 jave : kam turp te dal ne oborr ne pushim te gjat , se degjoj lloj lloj fjalori

dhe ato fjal pjes e dites jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 5:45 pm

fefe_ shkruajti:
haha
ej
po ku jetoni ju ?
eshte forum x adoleshent ky ?
nuk shani ju ??

fjalia qe ka then zoja e matematikes ne klas para 1 jave : kam turp te dal ne oborr ne pushim te gjat , se degjoj lloj lloj fjalori

dhe ato fjal pjes e dites jan

nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 7:20 pm

po te shamet jane pjese e fjalorit te adoleshentit,car bani kshu ju.
tani mos beni sikur nuk keni sha edhe ju nenji her,se te gjithe kane share pa asnje perjashtim.pastaj shan ndonjehere tjeteri kur eshte me nerva.
sic ka thene edhe fefe-ja ato jane pjese e fjalorit te perditshem edhe sidomos tek adoleshentet.
edhe neve kshu na ka thene presori kujdestar per nje sherr qe u be.edhe tha kshu:po ju edhe kur ziheni shani-tha.edhe i thame neve qe neve po shajme kshu pa pas arsye mos shajme ne nje sherr.
te marrim si shembull fjalorin e rapper-it
ajo ka share se ka pasur arsye edhe se ka qene me nerva edhe si thashe me para i qellon tjeterit te shaje.ede nje gje kam:
TE GJITHE E DIME E RAPPER-I EHTE NJE VAJZE SHUME E VECANTE EDHE TE GJITHE NE E DUAM PER ATE QE ESHTE !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 2:27 am

nuk dua tfutem ne msimi sot..skam per tu fut

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 3:26 pm

nuk dua te mkbaroj shkollaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 8:35 pm

nuk dua te kem shkolle neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 8:36 pm

se mos shkon ne shkoll eee,atje mson gjera te reja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 8:43 pm

nuk dua te ekzistoje me shkollaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 8:45 pm

dua qe melu tme japi nje lajm te mir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 9:04 pm

nuk dua qe nsr te bej provim ne histori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 9:05 pm

nuk dua qe tma marrin me cel. se ma prishen Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nuk dua... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 9:07 pm

te ket shkoll neser qe te flej icik gjum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

nuk dua... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk dua...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: