Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nuk dua... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nuk dua... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nuk dua... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nuk dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nuk dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nuk dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nuk dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nuk dua... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nuk dua... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nuk dua... I_vote_lcap17%nuk dua... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nuk dua... I_vote_lcap29%nuk dua... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nuk dua... I_vote_lcap31%nuk dua... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nuk dua... I_vote_lcap23%nuk dua... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
hot_spicy
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
Darkangel
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
angel boy
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
Child In Time
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
Blue Paradise
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
rapper_girl
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
Mars
nuk dua... I_vote_lcapnuk dua... I_voting_barnuk dua... I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nuk dua...

Shko poshtė 
+10
NIKI
Nightmare
Child In Time
kumbari
Soldier Of Fortune
hot_spicy
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
rapper_girl
don corleone
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:44 pm

perse nuk doni te beni kete gje ose ate gje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:55 pm

nuk dua te shkoj ne shkolle te henen se kam provim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 2:15 pm

nuk dua te shkoj me ne shkolle se ma ka shpif Mad:x
duaaaaa te jeeeeem freeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:06 pm

nuk dua te iki nga stafi dhe nga forumi Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:12 pm

shef nuk dua te ngrihem un ne detyre :D e kam fjalen per statusin,por nuk dua qe ta ken njerez qe se meritojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:13 pm

a na ha shuum m... ti zotrote se je jasht teme Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:15 pm

pse jam jasht teme :D:D thash qe nuk dua te ngrihem ne detyr me duket se i jam pergjigj temes.mesa duket ky status qe ke deri tani nuk te shkon :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:16 pm

nuk dua te jene ne forum antare te till qe na e prishin forumin :D

FUCK YOU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:19 pm

hahahahahhahahahah nuk dua te pushoj se qeshuri ahahahahahhahahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:20 pm

ja sa k.. qe je :D
nuk dua qe kjo bote te mbushet akoma me shume me beudallenj si puna antarit siper Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:21 pm

prit dhe i cik dhe do ta shofesh : D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:22 pm

na ke ca mender menderin me kto kercenimet e tua prej idiote, sme tremb hic o debil, qe ta dish po ta them Wink
filozof = injorant Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:25 pm

te gjykosh do te thot te kesh fakte :D
ti je injorantja ktu qe pretendon se filozofet jan injorante :D:D nqs ben filozofi ne shkolle me siguri e ke 2 jo 4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:28 pm

cdo moment e me shume e tregon veten qe je kokrra k...
qafen se smerr me me ty un, sja vle a kupto :D
e mos na caj me t...me kercenime
dhe kujtoje mir ate postimin tend tek tema deklaroj se: ku ke shkruar qe je budalli me i madh Laughing kujtoje mir pastaj hec e me sha mua ti surrat Wink
qaaafeeeeeeen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:28 pm

nuk dua te bie shi neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:30 pm

rapper_girl shkruajti:
cdo moment e me shume e tregon veten qe je kokrra k...
qafen se smerr me me ty un, sja vle a kupto :D
e mos na caj me t...me kercenime
dhe kujtoje mir ate postimin tend tek tema deklaroj se: ku ke shkruar qe je budalli me i madh Laughing kujtoje mir pastaj hec e me sha mua ti surrat Wink
qaaafeeeeeeen

un nuk i mohoj ato qe kam then por di te them qe kam pas arsye qe e kam then dhe nuk jam ne te gjitha fushat ashtu :D ndryshe nga ti,po hec ma ty te falet se je kalafmi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:30 pm

nuk dua qe kto lart te zihen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:32 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
cdo moment e me shume e tregon veten qe je kokrra k...
qafen se smerr me me ty un, sja vle a kupto :D
e mos na caj me t...me kercenime
dhe kujtoje mir ate postimin tend tek tema deklaroj se: ku ke shkruar qe je budalli me i madh Laughing kujtoje mir pastaj hec e me sha mua ti surrat Wink
qaaafeeeeeeen

un nuk i mohoj ato qe kam then por di te them qe kam pas arsye qe e kam then dhe nuk jam ne te gjitha fushat ashtu :D ndryshe nga ti,po hec ma ty te falet se je kalafmi :D

kalafmiu i asaj qe ke tek shpia ose i ndonje tjetre Wink
normal qe do thuash : e kam then per nje arsye ne ato momente se do mbrosh veten qe sgjoja sje budalla Laughing po ja qe je Laughing ne cdo moment Laughing
mos na ca me menderin po te them o surrat
qaafeen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:32 pm

hot spicy shkruajti:
nuk dua qe kto lart te zihen

nuk dua qe ti te perzihesh ne kte mes Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:34 pm

rapper_girl shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
cdo moment e me shume e tregon veten qe je kokrra k...
qafen se smerr me me ty un, sja vle a kupto :D
e mos na caj me t...me kercenime
dhe kujtoje mir ate postimin tend tek tema deklaroj se: ku ke shkruar qe je budalli me i madh Laughing kujtoje mir pastaj hec e me sha mua ti surrat Wink
qaaafeeeeeeen

un nuk i mohoj ato qe kam then por di te them qe kam pas arsye qe e kam then dhe nuk jam ne te gjitha fushat ashtu :D ndryshe nga ti,po hec ma ty te falet se je kalafmi :D

kalafmiu i asaj qe ke tek shpia ose i ndonje tjetre Wink
normal qe do thuash : e kam then per nje arsye ne ato momente se do mbrosh veten qe sgjoja sje budalla Laughing po ja qe je Laughing ne cdo moment Laughing
mos na ca me menderin po te them o surrat
qaafeen


me vjen keq per ty ti nuk je me mir se un,un te pakten nuk mashtroj familjen ndryshe nga ti,apo per daashnin ben gjithcka ti hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:35 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
cdo moment e me shume e tregon veten qe je kokrra k...
qafen se smerr me me ty un, sja vle a kupto :D
e mos na caj me t...me kercenime
dhe kujtoje mir ate postimin tend tek tema deklaroj se: ku ke shkruar qe je budalli me i madh Laughing kujtoje mir pastaj hec e me sha mua ti surrat Wink
qaaafeeeeeeen

un nuk i mohoj ato qe kam then por di te them qe kam pas arsye qe e kam then dhe nuk jam ne te gjitha fushat ashtu :D ndryshe nga ti,po hec ma ty te falet se je kalafmi :D

kalafmiu i asaj qe ke tek shpia ose i ndonje tjetre Wink
normal qe do thuash : e kam then per nje arsye ne ato momente se do mbrosh veten qe sgjoja sje budalla Laughing po ja qe je Laughing ne cdo moment Laughing
mos na ca me menderin po te them o surrat
qaafeen


me vjen keq per ty ti nuk je me mir se un,un te pakten nuk mashtroj familjen ndryshe nga ti,apo per daashnin ben gjithcka ti hahahaha

ja te kam ngja ty o ari Laughing
ik e pirdhu tani Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:38 pm

nuk dua te merrem me ty tani se kam asrye tjeter me te mir,erdhi zemra ime ne linj dhe me duhet te flas me te e dua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:38 pm

uaa mami ma kpute shpirtin Laughing
i perveluari i shekullit LaughingLaughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:40 pm

ti je e perveluara e ke then edhe te firma uaa mami pfffff ikkkkkkkk beb ti sdi nga lidht gomari,hajd hajt po vjen ktej nga el te rregulloj nai cun :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 6:43 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ti je e perveluara e ke then edhe te firma uaa mami pfffff ikkkkkkkk beb ti sdi nga lidht gomari,hajd hajt po vjen ktej nga el te rregulloj nai cun :D

e di ca se spo me plas fare me per asgje
o k** mos me fol mua ti ne ate menyre ok
meqe me fole vet ne kte menyre po te flas dhe un pra e sme plas fare , edhe ti shif ate gocen qe do se mos ta rregullon ndo1 atje ne el se akoma sjeni lidh, mamq** ik mushu andej
ishe ti o k** m** qe u grrice vet i pari menjeher pas replikes sime tek kjo teme, ndyreesir, ik mushu, mos ti shoh syt


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Wed Dec 17, 2008 6:45 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

nuk dua... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk dua...   nuk dua... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk dua...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: