Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Llafazanet... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Llafazanet... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Llafazanet... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Llafazanet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Llafazanet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Llafazanet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Llafazanet... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Llafazanet... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Llafazanet... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Llafazanet... I_vote_lcap17%Llafazanet... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Llafazanet... I_vote_lcap29%Llafazanet... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Llafazanet... I_vote_lcap31%Llafazanet... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Llafazanet... I_vote_lcap23%Llafazanet... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
hot_spicy
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
Darkangel
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
angel boy
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
Child In Time
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
rapper_girl
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
Mars
Llafazanet... I_vote_lcapLlafazanet... I_voting_barLlafazanet... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Llafazanet...

Shko poshtė 
+13
Endi
hot_spicy
elbasanlli-puro
SupergirL
odise
Child In Time
dead angel
Emiljano palali
Mars
Soldier Of Fortune
AURORA BOREALIS
fefe_
rapper_girl
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:32 pm

Bota sot ka shum llafazan...nuk mund ta kuptosh qe je llafazan/e deri sa ta thon...Mendimi im esht qe jan dhe te nevojitshem ndonjeher....Dhe ndonjeher te acarojn...Si mendoni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:46 pm

le te thone cte done, sme intereson
e pranoj qe jam llafazane dhe jam krenare per kte, dmth qe flas sh, e shathet ne te folur e ne gjithcka, i kam vdekje njerezit qe flasin ngadal,veprojn ngadal, shkurt mhb njerezit e ngathet, mbase ngaqe vete jam e shkathet nejse si do qe te jet sme pelqejne dhe u them te jene me te shkathet mo se ska lezet si qullsa pfff No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:50 pm

Un them se llafazanet duhen se ne nje sherr me llafe sa bejn nje pytje personi tjeter u pergjigjen direkt dhe personi tjeter thot "LLAFAZANE MADHE PERGJIGJEN NE MAJ TE HUNDES E KE!"
Ose te pakten kshu me thon mua...dhe un e pranoj qe jam llafazane se ne cdo cast qe dikush esht i merzitur un llap llap dhe i kthej ne qef :D Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 5:46 pm

kam ja 2 goca qe ore e minut flasin ne klas
ma gallat ska

por ama te acarojn kur je i mrz , ato llafe gjith dites , ti kapesh ti hedhesh nga kati 4 te vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 3:49 pm

fefe_ shkruajti:
kam ja 2 goca qe ore e minut flasin ne klas
ma gallat ska

por ama te acarojn kur je i mrz , ato llafe gjith dites , ti kapesh ti hedhesh nga kati 4 te vjen


i ke rene pikes (me te paren se un psh kur jam e merzitme me ngrihet humori vetem se flasin ato)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:29 pm

tamam, i ka vene kapak fefja me repliken e vet. ajo eshte edhe pergjigjia ime njekohesisht.

_________________
Llafazanet... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:41 pm

Tani une llafazanet i ndaj ne dy kategori e para qe sdine ca flasin flasin shume e kot dhe e dyta qe i ka lezet(une per vete e fus veten te kjo kategoria dyte Cool Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Emiljano palali
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 33
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:46 pm

Me pelqejn llafazanet qe bejne humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:50 pm

i kam qef se kan cfar te thon gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:35 pm

jane gallate se cfar nuk flasin madje nenji her flasin edhe fjale pa kuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:39 pm

haha o fefe e ke myt
megjithseeeeeee kohet e fundit po filloj ti urrej llafazanet, mka ardh ne maj te hundes, kam nje tip ne klas qe o zooootttttttttttt, ste le rradh me fol, naiher edhe e duroj, por kur jam me nerva e tmerrshme se ngjoj dooottttt se vetem k**lliqe thot Evil or Very Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 11:03 pm

te cajne ............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 11:42 pm

mund te jesh llafazan,po duhet te te ket lezet ajo qe thu perndryshe nuk i duroj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 8:25 pm

LLAFAZANET SI DUROJ DOT KUR MERREN ME THASHETHEME DHE KUR NDERHYJNE NE JETEN E TJETRIT KA DHE CA QE JANE LLAFAZAN ME MEND QE FLASIN TAMAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 8:29 pm

ne fakt si duroj dot.ja kam vllain nshpi qe mcan veshet ter diten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 10:08 pm

[b]llafet e shumta jan fukaralluk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 10:12 pm

eh tgjith themi qe sna intereson po ja qe mu me prekin pak!!!po un i gje skuptoj....ci duhet njerezve me gjojnat e mia!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:45 pm

fefe_ shkruajti:
kam ja 2 goca qe ore e minut flasin ne klas
ma gallat ska

por ama te acarojn kur je i mrz , ato llafe gjith dites , ti kapesh ti hedhesh nga kati 4 te vjen

jam dakort me fefen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:43 pm

me pelqjne
me duken argetues
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 7:41 pm

te acarojne.po ka edhe llapazane qe te kenaqin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:15 pm

une i quaj B**** Turtulli..Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 8:17 pm

total overdose1 shkruajti:
une i quaj B**** Turtulli..Razz:P

Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 12:06 pm

SupergirL shkruajti:
LLAFAZANET SI DUROJ DOT KUR MERREN ME THASHETHEME DHE KUR NDERHYJNE NE JETEN E TJETRIT KA DHE CA QE JANE LLAFAZAN ME MEND QE FLASIN TAMAM
keshtu mendoj dhe une ato llafazanet qe rrine tere diten duke bere muhabetin e te tjereve dhe duke share njerezit nuk mund ti duroj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 8:26 pm

i kam shum inat... me acarojn..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:07 pm

llafazanet si llafazanet ate pune kane ato skane me ca merren merren me thashetheme pupu i urrej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Llafazanet... Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Llafazanet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: