Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Llafazanet... - Faqe 2 I_vote_lcapLlafazanet... - Faqe 2 I_voting_barLlafazanet... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Llafazanet...

Shko poshtė 
+13
Endi
hot_spicy
elbasanlli-puro
SupergirL
odise
Child In Time
dead angel
Emiljano palali
Mars
Soldier Of Fortune
AURORA BOREALIS
fefe_
rapper_girl
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Llafazanet... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Llafazanet...   Llafazanet... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:08 pm

fundja fare me pune merren dhe ato
degjojne ketu dhe thone atje
por ato qe tj degjojne dhe tj thone si ti quajme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Llafazanet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: