Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcap17%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcap29%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcap31%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcap23%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?

Shko poshtė 
+22
anisa
Marionette`s Word
Glamours' Master
NIKI
Mars
free spirit
Lacuna_Coil
sweet_girl
LaLuC-I
angel boy
123bla returns
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
rapper_girl
Endi
Child Of Darkness
kaaccu
Darkangel
Blue Paradise
SupergirL
don corleone
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:55 pm

shum shum njerezve,qelbsines soreles tpares [dmth si them dot m..utit Razz Razz ]

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edona
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 25
Vendndodhja : shkoder
Piket : 1
Data e regjistrimit : 27/08/2009

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 1:03 pm

nej djali qe ti ke ne zemer qe ve do e e humbet pa e ditur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 1:46 pm

mamit, motres, gjyshit gjyshes
free spirit
anises
ledios
muzikes rock
melit
nje shokut tim
nje gruaje te madhe por qe e duuu shum
ergysit
dhe me von njerzve tjer

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 6:36 pm

ka shum personaqe kam ne I love you dhe qe kurrre nuk do doja te ndahesha nga ta... No

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Feb 04, 2011 2:52 am

atij, dashurise se jetes time, te vetmit qe i besoj, ai qe eshte gjithmon aty per mua, per te mire e per te keq, per frymezimin tim, ai me te cilin jam vetvetja, ai qe me dhuroi ndjenja kaq t bukra, vetem atij
alkolit

muahahhahahah

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona

Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 05, 2011 11:08 pm

prinderve te mi nuk dua t'ju them kurre lamtumire.....i dua fort....nrm edhe shoqerise ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: