Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_lcapkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_voting_barkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?

Shko poshtė 
+22
anisa
Marionette`s Word
Glamours' Master
NIKI
Mars
free spirit
Lacuna_Coil
sweet_girl
LaLuC-I
angel boy
123bla returns
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
rapper_girl
Endi
Child Of Darkness
kaaccu
Darkangel
Blue Paradise
SupergirL
don corleone
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 4:56 pm

angel boy shkruajti:
free spirit shkruajti:
shoqes time me te mire,lacuna coil qe e kam ktu afer

iiiiiiiiiiiiii vertet...... puce:puc: icik nga une

po normale qe e kam afer,esht jeta ime nuk jetoj dot pa te..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 4:57 pm

free spirit shkruajti:
angel boy shkruajti:
free spirit shkruajti:
shoqes time me te mire,lacuna coil qe e kam ktu afer

iiiiiiiiiiiiii vertet...... puce:puc: icik nga une

po normale qe e kam afer,esht jeta ime nuk jetoj dot pa te..
hmmm...ca dedikimi :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 4:59 pm

angel boy shkruajti:
free spirit shkruajti:
angel boy shkruajti:
free spirit shkruajti:
shoqes time me te mire,lacuna coil qe e kam ktu afer

iiiiiiiiiiiiii vertet...... puce:puc: icik nga une

po normale qe e kam afer,esht jeta ime nuk jetoj dot pa te..
hmmm...ca dedikimi :D :D :D

dhe e kam serjozisht qe ta din te gjith
lidhja jon esht shum serjoze people
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:00 pm

free spirit shkruajti:
angel boy shkruajti:
free spirit shkruajti:
angel boy shkruajti:
free spirit shkruajti:
shoqes time me te mire,lacuna coil qe e kam ktu afer

iiiiiiiiiiiiii vertet...... puce:puc: icik nga une

po normale qe e kam afer,esht jeta ime nuk jetoj dot pa te..
hmmm...ca dedikimi :D :D :D

dhe e kam serjozisht qe ta din te gjith
lidhja jon esht shum serjoze people

avash mii goc///se e dim ket gje e dim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:02 pm

kush ta ka then re cun?????pppppffffffffffffffffff pik e zez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:04 pm

free spirit shkruajti:
kush ta ka then re cun?????pppppffffffffffffffffff pik e zez

po ske pse merzitesh Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes se dhe pak shaka bejme Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:05 pm

hahahahahaahahahahaahaaa pse serjozisht e kishe deri tashi ti re??
me verte xhenin e du shuummm por ...avash icik ja kam lene tjerve ne dore se nuk jam lezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:07 pm

mire e ben..lerja te tjerve ne dore..por lere ne duar te sigurta eee..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:16 pm

affraid affraid si nuk ju vjen turp qe pergojoni njerez sidomos free spirit kur e dinte shum mire se une nuk isha me te ato caste Evil or Very Mad Evil or Very Mad
mir mir mekatet ne kte jet do lahen tgjitha lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorkujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 5:23 pm

shoqes time te ngusht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:41 am

asnjerit nuk do ti them kurre lamtumire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:46 am

Lacuna_Coil shkruajti:
affraid affraid si nuk ju vjen turp qe pergojoni njerez sidomos free spirit kur e dinte shum mire se une nuk isha me te ato caste Evil or Very Mad Evil or Very Mad
mir mir mekatet ne kte jet do lahen tgjitha lol! lol!
cefar si the nuk isha me ty?????????????????
kam prova shpirti im qe isha me ty nananana
hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 1:08 pm

zemres time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 9:53 pm

te gjithe atyre qe i dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 9:54 pm

LACUNES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 10:35 pm

Njones...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 10:38 pm

familjes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 2:47 pm

hot spicy shkruajti:
LACUNES
Edhe une! Ama edhe ty ste them dot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 10:59 pm

yhyy shum njerve..mund ti them me goj,por me zemer jo.
sidomos anisessssss :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Marionette`s Word
Adoleshent
Adoleshent
Marionette`s Word

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 27
Vendndodhja : In Marionette`s World
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/02/2009

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:22 pm

vllait tim.. asiher asiher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:23 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
yhyy shum njerve..mund ti them me goj,por me zemer jo.
sidomos anisessssss :D


nuk i them dot lamtumire shume njerzve ( xhenit, familjes time )dhe pjeses tjeter te shoqerise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:54 pm

jetes time dhe vdekjes(erionit) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:54 pm

pse mi jeta jote nuk jam un eee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:55 pm

jetes ne kuptimin e te jetuarit
dmth nuk do ngopesha kurre duke jetuar prane teje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:55 pm

melut :D I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?   kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kujt nuk do donit ti thonit kurre lamtumire?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: