Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcap17%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcap29%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcap31%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcap23%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ke do te ftonit per kafe?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia

Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:24 am

the space shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
ik re mos na bej si kazanova.i mhb dinke ti lali. JOOOOOO

me vjen keq e dashur, UNE NUK TE FTOVA, thjesht shpreha nje deshire qe do doja te te ftoja per kafe

e para sjam e dashura jote. ky eshte prb i juve meshkujve se mjaftojn 2 min mhb dhe kujtoni se na keni ne dore dhe na mashtroni kollaj. ik ere ma aenj mos me bej si cun i mir dhe i bukur. eh dhe un do kisha deshir qe ti te mos ekzistoje po ca ti bej qe admini sta ka fshi akoma emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:27 am

Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
the space shkruajti:
Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
ik re mos na bej si kazanova.i mhb dinke ti lali. JOOOOOO

me vjen keq e dashur, UNE NUK TE FTOVA, thjesht shpreha nje deshire qe do doja te te ftoja per kafe

e para sjam e dashura jote. ky eshte prb i juve meshkujve se mjaftojn 2 min mhb dhe kujtoni se na keni ne dore dhe na mashtroni kollaj. ik ere ma aenj mos me bej si cun i mir dhe i bukur. eh dhe un do kisha deshir qe ti te mos ekzistoje po ca ti bej qe admini sta ka fshi akoma emrin

si cun xhentil qe jam...terhiqem Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:28 am

t`thash un po sme ngjon ti najher, ok neser do vij se do tak edhe fefenn :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia

Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:28 am

ik re se te rrejta qepare. ti je tipiku cunave qe bejn si te mire dhe pastaj tallen. ik se u dallove. i felliqur. mos me shkruaj me MP seksi . shko tregoja mamit ne shpi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:30 am

Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
ik re se te rrejta qepare. ti je tipiku cunave qe bejn si te mire dhe pastaj tallen. ik se u dallove. i felliqur. mos me shkruaj me MP seksi . shko tregoja mamit ne shpi.

haha mesa po shof ti nuk paske marre ndonejher ftesa te tjera eee
dhe pm seksi spo te sjell une moj, ik fli me mire Smile
arli shifemi pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:34 am

ftoj per kafe dike qe e di vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:49 am

si postimi ktij lart,zere se e shkruatja un

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 5:54 pm

ja lart meje eshte.por spermend emra se vjen me vrap ajo Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 6:50 pm

as nje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:28 pm

don corleone shkruajti:
ja lart meje eshte.por spermend emra se vjen me vrap ajo Smile


vi me vraaapp????????????????? affraid affraid

po provoje njeher se ndoshta te del bllof... Laughing Laughing lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:29 pm

klaudion..se kam shum koh pa e pi nje kafe me ate shejtonin..
ehh shkolla eshte maturant ai..eshte i zen me kurse..ehh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:31 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
ja lart meje eshte.por spermend emra se vjen me vrap ajo Smile


vi me vraaapp????????????????? affraid affraid

po provoje njeher se ndoshta te del bllof... Laughing Laughing lol!
Ndeshkim Ndeshkim ashu nuk vjen? Ndeshkim ne fakt u nisa nga vetja qe sa the erdha me vrap ma ke borxh i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:32 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
ja lart meje eshte.por spermend emra se vjen me vrap ajo Smile


vi me vraaapp????????????????? affraid affraid

po provoje njeher se ndoshta te del bllof... Laughing Laughing lol!
Ndeshkim Ndeshkim ashu nuk vjen? Ndeshkim ne fakt u nisa nga vetja qe sa the erdha me vrap ma ke borxh i inatosur


kur te thash mi?? Shocked
ahhh ate dite.po.po mire ti je cun,une jam goc,te takonte te vije,apo jo? tongue
skam kohe une cuni,kam impenjime lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:33 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
ja lart meje eshte.por spermend emra se vjen me vrap ajo Smile


vi me vraaapp????????????????? affraid affraid

po provoje njeher se ndoshta te del bllof... Laughing Laughing lol!
Ndeshkim Ndeshkim ashu nuk vjen? Ndeshkim ne fakt u nisa nga vetja qe sa the erdha me vrap ma ke borxh i inatosur


kur te thash mi?? Shocked
ahhh ate dite.po.po mire ti je cun,une jam goc,te takonte te vije,apo jo? tongue
skam kohe une cuni,kam impenjime lol!
e mire kur te kesh thashe une :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:34 pm

nje shoqen time nga anglia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:41 pm

nje shoqe se ja kam borxh.e dua shume te puth Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:41 pm

nikin se asnjher skam pi kafe.. Razz
do vish me??

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:43 pm

ehe po paguj un ok? te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 8:44 pm

hmm..meqe po kembengul...ok lol! lol!
moj vetem hajde ti,kjo ka rendesi,po anisen ta marrim??apo me mire jo,skemi ce duam

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 1:28 pm

casino royale..jam kurioze Twisted Evil
edhe pse spo bahet me i gjalle Crying or Very sad
Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 2:48 pm

anisen
xhenin
vdekjen
rezin
odeten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 4:45 pm

arlinden
ne el
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 5:05 pm

fefe_ shkruajti:
arlinden
ne el

:Birre;: :Birre;:
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 5:58 pm

hot spicy shkruajti:
anisen
xhenin
vdekjen
rezin
odeten :Dedhe hotin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 5:59 pm

neser hotin
kur te ket deshir bigun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ke do te ftonit per kafe?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: