Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcap17%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcap29%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcap31%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcap23%ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_lcapke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_voting_barke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ke do te ftonit per kafe?

Shko poshtė 
+23
Jeta Eshte Mundesia
Child Of Darkness
*...BE YOURSELF...*
Iron Snake
sweet_girl
Burzgoroth
doni
vdekja_eshte_mundesia
LaLuC-I
123bla returns
hot_spicy
Mars
angel_wolf
Lacuna_Coil
angel boy
rapper_girl
Child In Time
Soldier Of Fortune
fefe_
play_boy
Blue Paradise
dead angel
don corleone
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 11:46 pm

eh dolet ju e siguruat pasditen....
hajt befshi qejf :D
mos rrini deri vone ahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 11:50 pm

u pendu gysi mduket Razz
hajt se qeras una Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 11:51 pm

Child In Time shkruajti:
as una, pas ores 5 pasdite jam free, nqs je dhe ti ler vendin :D


besoj se dhe une ashtu jam :D :D :D gjithsesi jetes nuk i dihet..ka te papritura...
si thua sikur ti thush dhe oltes :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 33
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 12:55 am

Child In Time shkruajti:
u pendu gysi mduket Razz
hajt se qeras una Smile


Po me mua kur do pish ndonjeher kafe? Meqe paguan ti...mendova ti bie qylit Rolling Eyes Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 1:08 am

Iron Snake shkruajti:
Child In Time shkruajti:
u pendu gysi mduket Razz
hajt se qeras una Smile


Po me mua kur do pish ndonjeher kafe? Meqe paguan ti...mendova ti bie qylit Rolling Eyes Twisted Evil

whenever you want SmileSmile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:09 pm

rezin se se kam taku asiher

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:12 pm

Child In Time shkruajti:
rezin se se kam taku asiher
edhe une shume kete.po vetem ateher kur te iki une ne tr,se kur vjen ajo ketu ska kohe te me takoj edhe mua,e kuptoj sh mire. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:13 pm

hahahahaha do e gjej patjeter kohen Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:13 pm

edhe une du me e pi nje kafe me rezin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:14 pm

angel boy shkruajti:
edhe une du me e pi nje kafe me rezin...
kur te vini do ju pres te furgonat,qe te pini kafen me mua,pastaj te vazhdoni me planet tuaja Razz Razz Razz
mgjth se gysin e dua per me sh kohe
apo jo ???? Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:17 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
angel boy shkruajti:
edhe une du me e pi nje kafe me rezin...
kur te vini do ju pres te furgonat,qe te pini kafen me mua,pastaj te vazhdoni me planet tuaja Razz Razz Razz
mgjth se gysin e dua per me sh kohe
apo jo ???? Razz Razz Razz

po mi rez..edhe e ve ne diskutim...
ne kemi per teqen shum miq bashk..kur te vish ti ktu ne tr.. :D :D
gjithmon nese do ti??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:19 pm

po po patjeter .... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:20 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
po po patjeter .... Razz

po ate llapen pse e nxjerr Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:10 pm

ke tjeter,pervecse se child in time ... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:12 pm

Child Of Darkness shkruajti:
ke tjeter,pervecse se child in time ... Smile

ylli edhe una, te miss shuuuuum ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 514391

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:29 pm

angel boy shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
angel boy shkruajti:
edhe une du me e pi nje kafe me rezin...
kur te vini do ju pres te furgonat,qe te pini kafen me mua,pastaj te vazhdoni me planet tuaja Razz Razz Razz
mgjth se gysin e dua per me sh kohe
apo jo ???? Razz Razz Razz

po mi rez..edhe e ve ne diskutim...
ne kemi per teqen shum miq bashk..kur te vish ti ktu ne tr.. :D :D
gjithmon nese do ti??

njerez pa turp jeni,kursimtar ne kulm, kursni nje kafe me teper per mua ju??/
yyyyy rez nga ty nuk e prisja.,kurse nga ky tjetri ndoshta.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia

Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:30 pm

vdekjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:20 am

kete anetaren e re lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia

Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:21 am

ik re mos na bej si kazanova.i mhb dinke ti lali. JOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:21 am

KTE LART Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:21 am

the space shkruajti:
kete anetaren e re lart

i un kujtova se do me ftoje mu pff //

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jeta Eshte Mundesia
Adoleshent
Adoleshent
Jeta Eshte Mundesia

Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan city
Hobi : basket,not,llafe,kafe,pc
Koha e lire : hic rri merrem me llafe dashamirse
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/02/2009

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:22 am

shyqyr qe u zbute mi. e pim neser . ok ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:22 am

NESER.HMM PATJETER,KUR DUSH DHE KU TDUSH

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:22 am

Jeta Eshte Mundesia shkruajti:
ik re mos na bej si kazanova.i mhb dinke ti lali. JOOOOOO

me vjen keq e dashur, UNE NUK TE FTOVA, thjesht shpreha nje deshire qe do doja te te ftoja per kafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:24 am

Child In Time shkruajti:
the space shkruajti:
kete anetaren e re lart

i un kujtova se do me ftoje mu pff //

ti nuk del moj, hajde neser te 7 :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ke do te ftonit per kafe?   ke do te ftonit per kafe? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ke do te ftonit per kafe?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: