Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcap17%Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcap29%Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcap31%Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcap23%Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
hot_spicy
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
Darkangel
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
angel boy
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child In Time
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
rapper_girl
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
Mars
Tekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_lcapTekste Kengesh - Faqe 12 I_voting_barTekste Kengesh - Faqe 12 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
May 2023
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Tekste Kengesh

Shko poshtė 
+39
Nightmare
H_boy354
AURORA BOREALIS
Glamours' Master
Iron Snake
doni
the space
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
don corleone
ToNI NbD
toni'world
roxy
Kryptonite
Rej
Slash
odise
wooow
fefe_
alex_anto
3bla
Lacuna_Coil
Blue Paradise
Mrs.perfect
bad boy
Soldier Of Fortune
metallica_death
dj jero
Burzgoroth
total overdose1
devilmaycry
rapper_girl
the_HIP-HOP_king
Child Of Darkness
SupergirL
Child In Time
LiKe A sTaR
COLORED_SPIRIT
Darkangel
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 8:39 pm

Kam kohe pa te shikuar, e zerin s’ta degjoj,
Dhe pse ti je larguar, un ende te kujtoj.
Mendoja se me doje, sa here me perqafoje,
E kur me lot ne sy, me puthje e me thoje
Se asnje cast te jetes, vetem nuk do me lije
Ne ferr e ne parajse, me mua do te rrije,
I mbaj mend fjalet e tua, e syte e tu te embel,
Por tani gjithcka, me duket si nje enderr.


REF
Nje dite do te qash, do te qash per dashurine
Do te qash nje dite, do te qash si ēdo njeri.
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti,
Do te qash nje dite, ashtu si une tani.


RONI
Me vjen keq me beso, tani po e kuptoj,
Qe ty te humba, sepse dashurine e bera loje,
E s’di me cfare te bej, se ne shihemi kaq rralle,
Me vjen keq, qe s’kam as guxim te them me fal.
Cfare s’do jepja, qe tani ti te ishe k’tu me mua,
Se dua dhe nje here ti perkedhel floket e tua,
Dua te t’kem prane, te shoh, ne krahe te mbaj
Te qesh, te puth e pastaj te qaj.



GENTI
Kam kohe pa te takuar, e zerin s’ta degjoj,
Ndoshta me ke harruar, por un prap te kujtoj.
Premtimet tona humben, ne ditet e pa kthim
Dhe endrrat qe i thurem mbeten vec nje kujtim.


REF
Nje dite do te qash, do te qash per dashurine
Do te qash nje dite, do te qash si ēdo njeri.
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti,
Do te qash nje dite, ashtu si une tani.

GENTI
Nje dite do te qash. Nje dite do te qash dhe ti
Do te qash nje dite
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti
Do te qash nje dite
Se ne te dy kurre s’do te jemi bashke.


REF
Nje dite do te qash, do te qash per dashurine
Do te qash nje dite, do te qash si ēdo njeri.
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti,
Do te qash nje dite, ashtu si une tani.
Ashtu si une tani…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 8:58 pm

CELINE DION ---IM ALIVE

Mmmmm ... mmmmm ...
Mmmmmmmmmmmm
I get wings to fly
Oh, oh ... Im alive ...
Yeah

When you call on me
When I hear you
Breathe
I get wings to fly
I feel that Im alive

When you look at me
I can touch the sky
I know that Im alive
Mmmmm ohhhhh ahhhhhh

When you bless
The day
I just drift away
All my worries die
Im glad that im
Alive

Youve set my heart
On fire
Filled me with love
Made me a woman on
Clouds above

I couldnt get
Much higher
My spirit takes flight
Cause I am alive
Ohhhhh

When you call on me
When you call on me
When I hear you breathe
When I hear you breathe
I get wings to fly
(fly)
I feel that Im alive
(Im alive)

When you reach
For me
Raising spirits high
God knows that

That Ill be the one
Standing by

Through good and
Through
Trying times

And its only begun
I cant wait for the
Rest of my life

When you call on me
When you call on me
When you reach for me
When you reach for me
I get wings to fly
I feel thatIm alive
Yeah

When you bless
The day
I just drift away
All my worries die
I know that Im alive

I get
Wings to fly
God knows that Im alive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 9:00 pm

"Coma White" NGA MARILYN MANSON

There's something cold and blank behind her smile
She's standing on an overpass
In her miracle mile
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself

Her mouth was an empty cut
And she was waiting to fall
Just bleeding like a polaroid that
Lost all her dolls
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
[chorus repeat]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 9:33 pm

Mrs.perfect shkruajti:
"Coma White" NGA MARILYN MANSON

There's something cold and blank behind her smile
She's standing on an overpass
In her miracle mile
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself

Her mouth was an empty cut
And she was waiting to fall
Just bleeding like a polaroid that
Lost all her dolls
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
[chorus repeat]

mmm duhet bot te kuptosh kte text Laughing
me pelq me pelq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Nov 05, 2009 11:18 am

Never Too Late lyrics

This world will never be what I expected
And if I don't belong who would have guessed it
I will not leave alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

No one will ever see this side reflected
And if there's something wrong who would have guessed it?
And I have left alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

The world we knew won't come back
The time we've lost can't get back
The life we had won't be ours again

This world will never be what I expected
And if I don't belong

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late
It's not too late, it's never too late

i I love you this song
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 11:14 pm

MILEY CYRUS
I can almost see it, that dream i'm dreamin but, there's a voice inside my head sayin, you'll never reach it. every step im takin every move i make feels lost with no direction, my faith is shakin, but i, i gotta keep tryin i gotta keep my head held high

there's always gonna be another mountain im always gonna wanna make it move always gonna be an uphill battle and sometimes im gonna have to lose it aint about how fast i get there aint about whats waitin on the other side its the climb

the struggles im facing the chances im taking sometimes might knock me down but no im not breaking i may not know it but these are the moments that im gonna remember most yeah just gotta keep goin and i i got be strong gotta keep on pushin on cuz

theres always gonna be another mountain im always gonna wanna make it move always gonna be an uphill battle sometimes im gonna have to lose aint about how fast i get there aint about whats waitin on the other side its the climb x2

keep on movin keep climbin keep the faith babe its all about its all about the climb keep the faith keep your faith

Whoa oh oh oh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 11:15 pm

KJO ISHTE KENGA "THE CLIMB" SE HARROVA TA PERMEND ME LART
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 27
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1Sun Aug 14, 2011 1:11 pm

H_boy354 shkruajti:
Never Too Late lyrics

This world will never be what I expected
And if I don't belong who would have guessed it
I will not leave alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

No one will ever see this side reflected
And if there's something wrong who would have guessed it?
And I have left alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

The world we knew won't come back
The time we've lost can't get back
The life we had won't be ours again

This world will never be what I expected
And if I don't belong

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late
It's not too late, it's never too late

i I love you this song
Me too , Its my fave of all the times I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Tekste Kengesh - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Tekste Kengesh - Faqe 12 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tekste Kengesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: