Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap17%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap29%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap31%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap23%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 4 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A ka Zot?

Shko poshtė 
+35
Mars
kuni_elb
Stratovarius
Endi
hot_spicy
BuKuRoShjA
Ernesto_Guevara
Emiljano palali
fefe_
Child In Time
ani
almir_metallica_4ever
Lacuna_Coil
dead angel
3bla
Come As You Are
RocK StaR
intriganti
wooow
Realkatil
metallica_death
rapper_girl
angel_wolf
Soldier Of Fortune
odise
total overdose1
smart devil
SupergirL
redian
the doctor 2000
play_boy
vdekja_eshte_mundesia
Shpirti-pist
Darkangel
RioT
39 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

A ka Zot?
Po
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap59%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 59% [ 30 ]
Jo
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap14%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 14% [ 7 ]
Nuk e di
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap12%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 12% [ 6 ]
Une jam Zot
A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_lcap15%A ka Zot? - Faqe 4 I_vote_rcap
 15% [ 8 ]
Totali i votave : 51
 

AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

A ka Zot? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 12, 2009 10:55 pm

kshu du un te mendoj.skam pa njeri un te kete ecur ne jete prej zotit.jam un ai qe e vendosa te ardhmen time dhe jo "zoti".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

A ka Zot? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 12, 2009 11:19 pm

mendoj se egziston ne mendjen ose ne shpirtin e njerzve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

A ka Zot? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 4:21 pm

Vizitor shkruajti:
tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere

qenke qorr ti lale....
un as qe e ve ne dyshim qe ka....

dhe un kam nje pyetje per kta qe sbesoj qe ka se nuk e shofin..

a me thoni pak a ekziston mendimi??????????

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

A ka Zot? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 4:36 pm

ka zot si ska e ka shume gabim ai qe thot se ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vanessa
Adoleshent
Adoleshent
vanessa


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : fotografia, muzika
Koha e lire : aktivitete nga me te ndryshmet
Piket : 35
Data e regjistrimit : 04/08/2010

A ka Zot? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 04, 2010 11:35 am

nese arrin te jesh zot i vetvetes shpejt ke per tu bere zot edhe i te tj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A ka Zot? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka Zot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: