Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap17%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap29%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap31%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap23%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcapA ka Zot? - Faqe 3 I_voting_barA ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A ka Zot?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

A ka Zot?
Po
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap59%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 59% [ 30 ]
Jo
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap14%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 14% [ 7 ]
Nuk e di
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap12%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 12% [ 6 ]
Une jam Zot
A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_lcap15%A ka Zot? - Faqe 3 I_vote_rcap
 15% [ 8 ]
Totali i votave : 51
 

AutoriMesazh
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 1:59 am

MeTallicA shkruajti:
Une jam zoti. lol!

Do digjesh ne ferr Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 2:02 am

sa per temen une per vete se ve ne dyshim qe ka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BuKuRoShjA
Adoleshent
Adoleshent
BuKuRoShjA

Female
Numri i postimeve : 67
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres...
Hobi : FOTO...
Koha e lire : NE KAFE ME SHOQERINE...
Piket : 22
Data e regjistrimit : 19/12/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 1:47 pm

PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorA ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:26 pm

tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 6:29 pm

Pse cer pret ti qe kur je perballe nje kamioni ne autostrade te zbresi Zoti poshte dhe te largoje nga rreziku??Ah sa drite shkurter qe jane ca njerez,nqs ti shpeton nga impakti me nje thyerje apo dicka tjeter do te thote qe zoti te ka ruajtur,mua per vete me ka bere vaki(jo me kamion) por me ndodhi te tjera...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 6:30 pm

EroldCeka shkruajti:
tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere
nuk eshte e thene qe ta shofesh dicka dhe te bindesh qe ajo ekziston erold.....eren e ek epare naiher ti????epo ja qe elziston dhe te than.... Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 28
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 6:32 pm

ka lesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 9:05 pm

PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 9:14 pm

mbase...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 11:06 pm

Votova the them POOOOO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorA ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 11:53 pm

hot spicy shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere
nuk eshte e thene qe ta shofesh dicka dhe te bindesh qe ajo ekziston erold.....eren e ek epare naiher ti????epo ja qe elziston dhe te than.... Question

era me te vertete nuk duket por ndjehet ndersa zoti as nuk duket as nuk ndjehet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 11:45 am

sigurisht qe ka....... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
kuni_elb

Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 30
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 11:57 am

hot spicy shkruajti:
sigurisht qe ka....... Twisted Evil
ma prezanto tpim i kafe iher Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 11:58 am

kuni_elb shkruajti:
hot spicy shkruajti:
sigurisht qe ka....... Twisted Evil
ma prezanto tpim i kafe iher Twisted Evil
e dajak dajak ..mir mir Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
kuni_elb

Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 30
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 11:59 am

e mir mos qaj hahahahahhahahaa lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:00 pm

kuni_elb shkruajti:
e mir mos qaj hahahahahhahahaa lol!
nuk qaj jo...kopjac tongue Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:01 pm

per mua zot eshte vetem familja ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
kuni_elb

Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 30
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:03 pm

familja esht zot se tjep ato qe do dhe me raste ta mbledh.. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:04 pm

zot eshte krijuesi im,familja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 8:46 pm

zoti mund te jet i madh ose mund te fshihet brenda teje..varet sesi e ndjen ti...kte ma ka then nje djal i zgjuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 8:47 pm

zoti mund te misherohet te nje person qe e do shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 9:34 pm

mund te them qe besoj se ka ...kaq..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 11:38 pm

3bla shkruajti:
mund te them qe besoj se ka ...kaq..

cheers aty rri tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 12, 2009 10:40 pm

ska.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 12, 2009 10:50 pm

the doctor 2000 shkruajti:
ska.

ku bazohesh qe thu ska
(ps. aman tkeqen mos me thuaj qe se kam pa naiher se keto i kam perdor ne rinine time dhe mi kan hedhur poshte persona shume me inteligjence ose me sakte me me shume bagazh e dije)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
A ka Zot? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   A ka Zot? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka Zot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: