Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcap17%NATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcap29%NATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcap31%NATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcap23%NATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
hot_spicy
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
Darkangel
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
angel boy
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child In Time
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
Blue Paradise
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
rapper_girl
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
Mars
NATEN............ - Faqe 11 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 11 I_voting_barNATEN............ - Faqe 11 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 NATEN............

Shko poshtė 
+40
don corleone
alex_anto
saturno
Marionette`s Word
Nightmare
NIKI
123bla returns
*...BE YOURSELF...*
Slash
anisa
doni
sweet_girl
hot_spicy
total overdose1
death & black
ani
ToNI NbD
Rej
LaLuC-I
SupergirL
ceku
Mars
angel boy
Soldier Of Fortune
fefe_
Lacuna_Coil
angel_wolf
cobain
DURRSAKU
Child In Time
Child Of Darkness
Darkangel
Blue Paradise
RioT
wooow
odise
Endi
rapper_girl
dead angel
play_boy
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 12:43 am

CIAO REZI te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 12:45 am

pafshim rezi.po pse ike me,kishe nejt edhe njicik Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 12:47 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
te iki icik,se une sjam si xheni qe i heq qafe kollaj,une hap rruge Wink Wink Wink

ju puth foooooooooort xheni ,arli ,ergys edhe anis


iiiii kot kjo!!
haahaha ku ka hapje rrug sot miii??? Razz te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 11:04 pm

naten online-T gjum te embel...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 11:06 pm

naten kalofshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 12:26 am

naten e mire arli
gjume te embel zemer ika une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 12:27 am

naten rezarta...gjum te embel te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 12:29 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
naten e mire arli
gjume te embel zemer ika une

ylli naten te puuth Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 1:04 am

natennn,megjithse me sa po shof ja kerciten tgjith.
puucc kush te jet online

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 1:06 am

jam un ktu qe po baj detyrat e unformatikes pfffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:42 pm

naten te gjitheve
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:44 pm

naten anisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:44 pm

gjum te embel anisa te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Marionette`s Word
Adoleshent
Adoleshent
Marionette`s Word

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 27
Vendndodhja : In Marionette`s World
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/02/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:45 pm

ika dhe un se do ja fus gjumit.naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:49 pm

naten.klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 1:09 am

naten njerez Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 1:10 am

naten child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 12:07 am

naten ika une ju te puth fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 12:08 am

prit aty se te vdiqa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 12:09 am

gjum te embel anisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 10:07 pm

ike o bir..hajt naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Mar 05, 2009 1:01 am

naten e mire dhe nga une te gjithve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Mar 05, 2009 1:09 am

naten gys

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 1:02 am

ika une se me erdhi ora e gjumit edhe poe kalova nuk rritem me une Razz Razz
naten mire edhe gjumin e embel xheni !arli ! gjume te embel (mfal qe spo ju prsh ne msn )
trebla!marsi edhe oden ! ergysin! Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 1:03 am

naten rez..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
NATEN............ - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 11 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NATEN............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: