Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcap17%NATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcap29%NATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcap31%NATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcap23%NATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
hot_spicy
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
Darkangel
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
angel boy
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
Child In Time
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
Blue Paradise
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
rapper_girl
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
Mars
NATEN............ - Faqe 7 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 7 I_voting_barNATEN............ - Faqe 7 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 NATEN............

Shko poshtė 
+40
don corleone
alex_anto
saturno
Marionette`s Word
Nightmare
NIKI
123bla returns
*...BE YOURSELF...*
Slash
anisa
doni
sweet_girl
hot_spicy
total overdose1
death & black
ani
ToNI NbD
Rej
LaLuC-I
SupergirL
ceku
Mars
angel boy
Soldier Of Fortune
fefe_
Lacuna_Coil
angel_wolf
cobain
DURRSAKU
Child In Time
Child Of Darkness
Darkangel
Blue Paradise
RioT
wooow
odise
Endi
rapper_girl
dead angel
play_boy
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutoriMesazh
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 11:57 pm

naten e mire te gjithve klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 11:59 pm

ike mi..hajt naten naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 8:31 pm

naten antaret online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 8:32 pm

hajd naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 8:35 pm

naten naten...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 11:27 pm

noten anegl Boy edhe ti dono klm edhe ju te tjeret se po iki nje here une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 11:54 pm

naten e mire te gjithe.
po iki une njehere.
klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:16 am

naten klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 12:23 am

naten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 1:05 am

o njerez po largohem pak nga forumi ju puc te gjitheve qe jane online dhe atyre qe nuk jane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 1:12 am

naten lalii dhe me mend ne kok

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:28 am

naten nje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:29 am

naten plako :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 12:30 am

ika se u qerrova lale gjith diten ne net hajd noten edhe nje here klm bofsh qef lale... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:59 pm

NATEN LALUC.
GJUM TE EMBEL Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 11:00 pm

Puthje edhe mos i beso shum sa ... ketu tkeqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 11:01 pm

Ika se do futet vllai dhe km detyra x tbo mgjth sdo i boj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 11:01 pm

LaLuC-I shkruajti:
Puthje edhe mos i beso shum sa..... ketu tkeqen

PA MERAK! Wink te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 7 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 11:02 pm

naten ano..gjum te omel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 11:02 pm

naten babooo hahaha ika ika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 11:22 pm

ika se maroj shiuuu cheers naten te gjithe KLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 11:22 pm

NATEN TE GJITHVE PO IKI UNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 11:23 pm

hajde se do ikim bashke Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 11:24 pm

klm ju shoket lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 11:24 pm

naten anisa..puc

naten dhe ti biro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content
NATEN............ - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 7 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NATEN............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: