Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcap17%NATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcap29%NATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcap31%NATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcap23%NATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
NATEN............ - Faqe 2 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 2 I_voting_barNATEN............ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 NATEN............

Shko poshtė 
+40
don corleone
alex_anto
saturno
Marionette`s Word
Nightmare
NIKI
123bla returns
*...BE YOURSELF...*
Slash
anisa
doni
sweet_girl
hot_spicy
total overdose1
death & black
ani
ToNI NbD
Rej
LaLuC-I
SupergirL
ceku
Mars
angel boy
Soldier Of Fortune
fefe_
Lacuna_Coil
angel_wolf
cobain
DURRSAKU
Child In Time
Child Of Darkness
Darkangel
Blue Paradise
RioT
wooow
odise
Endi
rapper_girl
dead angel
play_boy
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 12:44 am

naten e mire se do flejme njicik gjume tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 8:14 pm

NATEN TE GJITHVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 8:15 pm

naten lale se dhe une do iki tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DURRSAKU
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 18
Mosha : 34
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/10/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 8:16 pm

naten play_boy bej te fala cunave nga lagja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 8:17 pm

shyqyr na u shtu dhe nji antar tjeter nga dr mir se erdhe DURRSAK.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 8:16 pm

naten te gjithve se kam pun klm hajd shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:15 pm

naten blue paradise dhe darkangel se po me dhemb sh koka Mad Mad Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:15 pm

natene e mire yllo te shkuara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 55
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:17 pm

naten tgjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:48 pm

naten te gjitheve se avash avash do iki une

Blue-=> Puthje :Birre;: Jam une ktu :yeah: te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 11:49 pm

naten lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 10:16 pm

naten se do iki nga lagja klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 10:46 pm

naten se do iki dhe nji her une ketej verdalle te shof per noi gjo nga puna
do hyj prap me vone naten tani per tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:18 pm

naten e mire te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 10:19 pm

naten bej te fala komshijes se une i bera hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 9:16 pm

naten se u trrash kam 8-et ore para pc-s klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 9:53 pm

nateeeeeeeeennnnnnnnnn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 10:27 pm

naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 10:29 pm

naateen te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:38 am

pervec child in time se kujt po i them naten un se di Laughing
hihihi
njs
NATEN child in time
dhe gjith antarve te forumi pa perjashtim naten e mir pafshim endrra sa me te bukra
o child in time ca endrrash mund te shohin kta mii
hihihihihihihi
imagjino pak ihihi Laughing
naten e mir dhe yllit time pafsh endrra te bukra Laughing Laughing Laughing
GJUME TE EMBEL Gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:43 am

ahahahahahaahahahahah sa te dhin kjo o zoooooot
ku di un ca endrrash mund tshofin kto Rolling Eyes
rendsi ka ca endrrash do shofim ne Laughing 777 :D ahahahahah
NATEN blue paradise qe ka ik
NATEN fefes qe esht akoma online
naten ylli Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 2:46 am

natne chit Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 8:38 pm

naten te gjithve se ndoshta mos vi prap me von nuk e di mire klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:46 pm

naten se do iki ne nje pik interrneti se me kan ofruar pune klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 9:47 pm

nateen
klm Smile Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

NATEN............ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NATEN............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» NATEN SE.......
» cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: