Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcap17%NATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcap29%NATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcap31%NATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcap23%NATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
NATEN............ - Faqe 9 I_vote_lcapNATEN............ - Faqe 9 I_voting_barNATEN............ - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 NATEN............

Shko poshtė 
+40
don corleone
alex_anto
saturno
Marionette`s Word
Nightmare
NIKI
123bla returns
*...BE YOURSELF...*
Slash
anisa
doni
sweet_girl
hot_spicy
total overdose1
death & black
ani
ToNI NbD
Rej
LaLuC-I
SupergirL
ceku
Mars
angel boy
Soldier Of Fortune
fefe_
Lacuna_Coil
angel_wolf
cobain
DURRSAKU
Child In Time
Child Of Darkness
Darkangel
Blue Paradise
RioT
wooow
odise
Endi
rapper_girl
dead angel
play_boy
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 1:19 am

Child In Time shkruajti:
ok rrofsh Smile
po ta kesh pa ate postimin mund te ikesh, tkam xhan
EDHE UNE SHUUUUME
naten e mire
edhe klm neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 1:21 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
naten arli,edhe shuuuuuuuuume puthje motles sime

kot qe te them nati ktu se po vazhdojme te flasim Razz te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 1:59 am

naten pipllaaaa,ju du shum Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 2:05 am

naten juxhen, me 2 te du shum Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 3:49 am

naten forumit se po me dhembin syt dhe mbarova ca kisha per te bere.... shendete pare(sa me kishte marr malli ta thoja Cool )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:23 am

Naten kalamojaaa:P Razz Razz klm
naten sammmu te puth

shnet Slasho bofsh qef edhe mos ma ngacmo shume S.A.M hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:28 am

LaLuC-I shkruajti:
Naten kalamojaaa:P Razz Razz klm
naten sammmu te puth

shnet Slasho bofsh qef edhe mos ma ngacmo shume S.A.M hahaha


te puth


:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:28 am

LaLuC-I shkruajti:
Naten kalamojaaa:P Razz Razz klm
naten sammmu te puth

shnet Slasho bofsh qef edhe mos ma ngacmo shume S.A.M hahaha

se ngacmoj fare mer Razz Razz naten plako..klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:02 am

naten njerez se po vdes nga koka tani
juxhen tputh fort
naten edhe gysi dhe eri edhe trebla Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:03 am

naten arlinda..gjum te embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:04 am

Child In Time shkruajti:
naten njerez se po vdes nga koka tani
juxhen tputh fort
naten edhe gysi dhe eri edhe trebla Smile


Puthje Puthje naten darlingggg

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:04 am

Child In Time shkruajti:
naten njerez se po vdes nga koka tani
juxhen tputh fort
naten edhe gysi dhe eri edhe trebla Smile
naten edhe boll me thirret me me emer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:06 am

there with out me shkruajti:
Child In Time shkruajti:
naten njerez se po vdes nga koka tani
juxhen tputh fort
naten edhe gysi dhe eri edhe trebla Smile
naten edhe boll me thirret me me emer

sorry se dija, naten there without me Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:08 am

Child In Time shkruajti:
there with out me shkruajti:
Child In Time shkruajti:
naten njerez se po vdes nga koka tani
juxhen tputh fort
naten edhe gysi dhe eri edhe trebla Smile
naten edhe boll me thirret me me emer

sorry se dija, naten there without me Razz
e he ime boll me ket.
naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:13 am

naten se po me flihet gjume
naten xheni.naten 123bla returns,naten kush eshte tjeter ne linje se nuk po me kujtohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 3:11 am

naten ju mesiper se si kisha pa fare postimet.. naten te gjitheve.. po iki dhe une se vajti vone..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Feb 16, 2009 2:12 am

naten arli se neser do cohem per te mesuar dhe po ndenja akoma cohem si sot ne 13.00.. ika -->ciauuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Feb 16, 2009 2:13 am

123bla returns shkruajti:
naten arli se neser do cohem per te mesuar dhe po ndenja akoma cohem si sot ne 13.00.. ika -->ciauuu

si dje doja te thoja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Feb 16, 2009 11:39 pm

naten te gjithve qe jane ne linje ju te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Feb 16, 2009 11:40 pm

anisa shkruajti:
naten te gjithve qe jane ne linje ju te puth

kaq shpejt me??? affraid ske faj,tkan myt punet Razz te puth te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Feb 17, 2009 5:06 am

ua sa von! naten zzzzz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Feb 17, 2009 11:33 pm

natennnn njerez.
sdo fle ee,se sjam si rezi qe fle me pulat Razz
ika se do kap kitaren me dor,jam taap per neser Embarassed Embarassed
ju du shumm o pipllaaa te dashur.
puuccc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
NATEN............ - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Feb 17, 2009 11:34 pm

edhe ne te dum shum o pipell :D
kputja fare telat kitares Twisted Evil
te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 12:05 am

naten po iki dhe une
ju puc te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 12:06 am

naten anisa..gjum te embel..puccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content
NATEN............ - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: NATEN............   NATEN............ - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NATEN............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: