Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcap17%Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcap29%Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcap31%Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcap23%Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
hot_spicy
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
Darkangel
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
angel boy
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child In Time
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
rapper_girl
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
Mars
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_lcapSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_voting_barSi ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?

Shko poshtė 
+47
hot_spicy
Nightmare
anisa
kristina
Stratovarius
Zhana
lina
elbasanlli-puro
bituku85
Rej
odise
ceku
mel-L
angel_wolf
metallica_death
wooow
play_boy
Burzgoroth
ani
doni
dead angel
Mrs.perfect
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
bad boy
Venus
kristi
free spirit
S.A.M--->2
Tarjaholic
dj jero
smart devil
angel boy
Child Of Darkness
Endi
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Une
RioT
Enny-Art
Child In Time
Darkangel
fefe_
rapper_girl
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
51 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:17 pm

me ka marr malli me vesh kemisha dreqi e mori.. Sad
po sti besh qe kam qen semur kto dit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:18 pm

mu mka marr malli ta vesh golfin mbrapsht,se kshu beja kur isha kalafmi Laughing Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:20 pm

provoje vishe nje her..se ndoshta te plq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:21 pm

jo me mire vishe ti (ndoshta dhe ja ke marr doren Razz ) lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:22 pm

pse flet me nentex xhen..une te thash qe nuk eshte ashtu..se shum veta e kan ngaterru prandaj e thash dhe une paraprakisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:26 pm

hahaahhhaa po tallem mo tallem
sa ste kuptojn kto njerzit sot.pupupuupu
Razz

se dolem nga tema, sot ju riktheva atleteve

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:28 pm

uppupu ashtu eshte,,,
sa per temen dhe une..
dhe sot do kemi golf :D ndoshta dhe neser
nga e hena snuk mo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 8:39 pm

sot jam vesh me ngjyra te hapura Smile
xhinse bojeqielli,triko ngjyre mente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Mar 26, 2009 9:47 pm

aaaa sot ishavesh si per vere..kanatiere e bardh dhe me ngjyra, kemishe t`hapur, nje bluze me zinxhir siper dhe xhakoventon
brr ka qen ftoht damned

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Mar 26, 2009 9:48 pm

bluze jeshile te gjate..xhinset dhe nji xhins te holl siper..ishte pak ftoht ne fakt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Mar 26, 2009 10:12 pm

xhinkse pulover lejla dhe nje xhup te bardh feshfeshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Mar 26, 2009 10:16 pm

Child In Time shkruajti:
aaaa sot ishavesh si per vere..kanatiere e bardh dhe me ngjyra, kemishe t`hapur, nje bluze me zinxhir siper dhe xhakoventon
brr ka qen ftoht damned

aahhh mezi po pres te ngrohet dhe pak koha te vesh kmisha,sidomos pasdite kur del xhiro,eeee,,,,,,,,,,,, aaaaaaaa lol! lol! .....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 8:53 pm

trecerekshe te bardha, bluzen e bardh me ca gjana te zeza qe me dhuruan dje per dtl, si dhe atlete te bardha me naj viz te zeze...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Jul 03, 2009 1:35 pm

mini fustan me trendafila te medhenj bojeqielli

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Jul 03, 2009 1:36 pm

si dje se skam qen ne shpi akoma qe te nderrohem...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 9:14 am

1 pale pantallona tshkurtra tkuqe dhe 1 kanatjere blu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 9:51 pm

sportive
sot normale bluze pantallona tshkurtra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 9:52 pm

sot jam vesh shik :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 9:54 pm

fustan cum te bukul [tpakten kshu mthan tgjith Razz Razz ]

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?   Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot? - Faqe 11 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ju pelqen te visheni? Si jeni veshur sot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: