Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcap17%Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcap29%Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcap31%Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcap23%Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
hot_spicy
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
Darkangel
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
angel boy
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
Child In Time
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
rapper_girl
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
Mars
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_lcapPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_voting_barPse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?

Shko poshtė 
+13
*...BE YOURSELF...*
Enny-Art
elbasanlli-puro
rapper_girl
Slash
the space
hot_spicy
Child In Time
RioT
fefe_
the doctor 2000
SupergirL
Soldier Of Fortune
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:40 pm

Mua me shijojne me shume ato gjerat e tjera, m perjashtim te cigares qe nuk e pi sesa te rri dhe te lexoj libra.

_________________
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:41 pm

libri te ben me dhemje koka kurse cigarja ma pushon dhembjen e kokes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:43 pm

kam libra ne shpi qe si kam lexu akoma pse ti blej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:47 pm

ik e lal se keto qe the ti hahen e pihen kurse librat ca ti bej un
ti fus ne ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:49 pm

kerkoj te mbyllet tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:56 pm

jam dakort me fefen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:57 pm

fefe_ shkruajti:
kerkoj te mbyllet tema

pse?

_________________
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:58 pm

ik re ti mos nderhy :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 10:59 pm

si mos nderhyj une, po kush do e mbylli temes sipas teje, do e mbyllesh ti?

_________________
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 11:00 pm

po me jep te drejten
ca eshte kjo tem budalle re
hiqe fare
ce do???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 11:14 pm

cigaret te heqin stresin
kafet dhimbjen e kokes , gjumin, etj
cokollatat te shijojne

librat?
e vetmja gje qe hyn ne pun eshte per te be mhb me ndonje qe ka lexu shume
dhe kjo gje sme intereson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 11:26 pm

se kemi nevoj te rritemi,,dhe ushqehemi,,sdo na ushqej libri hahahah kot ishte kjo,,jo mo,,nuk eshte qe sblejm por leket e librave ndahen nga leket qe kemi per keto gjerat e tjera Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 11:29 pm

fefe_ shkruajti:
cigaret te heqin stresin
kafet dhimbjen e kokes , gjumin, etj
cokollatat te shijojne

librat?
e vetmja gje qe hyn ne pun eshte per te be mhb me ndonje qe ka lexu shume
dhe kjo gje sme intereson

o fefe, ti lutu ishalla nuk hyn ndonje polic ne forum se e ke keq lol!
booh, pse thot pytja, po un i blej edhe librat edhe cokollatat edhe cigaret tgjitha, sesht se kan ndonje lidhje me njera tjetren, do i blejm te gjitha
pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 12:14 am

hmmmm tem interesante....goxha ide e mir po mua mi blejn librat qe dua...kshuqe edhe ha edhe pi edhe lexoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 7:37 pm

Shocked
duhet tja krijojm mundsine vetes per te bler edhe libra edhe cigare edhe cokollata edhe kafe, vetem se me kto te fundit sduhet ta teprojm,librat mund ta teproni Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 8:06 pm

seshte nevoja ti blesh kur i gjen on-line
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 9:14 pm

se makiato dhe cokollatat apo ndo1 gje tjeter jane me te mira se librat hihihi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 9:26 pm

une ne jeten time vetem robinson kruzon kam lexu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 8:31 pm

plako ku ka m mir se ti blesh tgjitha?organizoi gjonat nmenyr q ti marresh dhe ti japesh seciles kenaqsin e duhur...njs tema prap duket palidhje?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 12:11 am

ne fakt librat mua mi blejne
kure te tjerat i blej vete Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 1:16 pm

Se kap temen! Sikur ke marr cdo njeri ne pytje dhe te ka then pergjigjen? Te gjitha i blejm..po mund te themi cokollata/kafe...sepse i blejm perdit po jo se libra nuk blejm fare Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 3:26 pm

sepse nje liber e ke 15mij lek,cokollata 1mij lek esht,nuk te qellon kesh perdite ne dore 15mij ose me pak a ndoshta me shum,... Laughing
cokollata te shijon,te kenqa,kafen po dole me shoqerin do e pish se sdo hapesh librat dhe kur shpeton nga shkolla......

nejse se dhe libra ble shumm shumm.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 6:25 pm

tem vari kaarin mo vlla, ja un sot kam ble edhe liber, edhe cigare, edhe kafe, edhe birra pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 9:17 pm

eshte ndryshe libri ndryshe cigarj,cokollata.ato jane gjera qe hahen mo vlla ska lidhje fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1Tue May 12, 2009 9:19 pm

epo hec e mbushi mendjen autorit Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Empty
MesazhTitulli: Re: Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?   Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse nuk blini libra ne vend te cigareve, kafeve, cokollateva etj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: