Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcap17%Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcap29%Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcap31%Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcap23%Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Hidhini nje sy ksaj videos :D

Shko poshtė 
+9
Mars
play_boy
odise
SupergirL
Realkatil
Blue Paradise
dj jero
Lacuna_Coil
Child In Time
13 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:42 pm

nice video
me pelqen ky lloj stili kur nji person flet per dy veta....iii lovely
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 7:06 pm

lovely?????? me ate vdes gazit lovely esht hello kitty Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SiNdI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
SiNdI


Female
Numri i postimeve : 121
Mosha : 28
Vendndodhja : ne planetin e tokes
Piket : 144
Data e regjistrimit : 17/03/2009

Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 8:45 pm

uaaau hera e pare qe e shoh kete burrin dhe qenka i papare
me te vertet i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hidhini nje sy ksaj videos :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: