Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcap17%Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcap29%Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcap31%Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcap23%Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
hot_spicy
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
Darkangel
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
angel boy
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
Child In Time
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
Blue Paradise
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
rapper_girl
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
Mars
Hidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_lcapHidhini nje sy ksaj videos :D I_voting_barHidhini nje sy ksaj videos :D I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Hidhini nje sy ksaj videos :D

Shko poshtė 
+9
Mars
play_boy
odise
SupergirL
Realkatil
Blue Paradise
dj jero
Lacuna_Coil
Child In Time
13 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go
po e nxjerr kshu me link se spo di ta nxjerr ndryshe
un maroooooooooooooooooooooooooooooj per kte, ka nja nji jav qe mka fiksu keq :D
kjo me ngren humorin muuuuuuuu, i love iiiiiiiiiit


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Wed Oct 08, 2008 4:01 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:34 pm

mua sme hapet se jam ne shkoll dhe esht blloku utube Sad
po e shof me von :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:36 pm

ok :D

SILENCE, I KILL YOU Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:45 pm

hahahahaha sa e forte. hahaha ku e ke gjetur mi???
I'll kill you me ate zerin si mize. hahahaahah

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Hidhini nje sy ksaj videos :D Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:51 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hahahahaha sa e forte. hahaha ku e ke gjetur mi???
I'll kill you me ate zerin si mize. hahahaahah

lol!
po kur thot :

-...but you're dead
-no im not, i feel fine... :gaga: :gaga:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:51 pm

ill kill u...shume e forte...jeff durham i bente te 2 zerat shume i papare...ka dhe video te tjera ky xhaxhi dhe kur flet sduket fare qe eshte ai.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:53 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hahahahaha sa e forte. hahaha ku e ke gjetur mi???
I'll kill you me ate zerin si mize. hahahaahah

lol!
po kur thot :

-...but you're dead
-no im not, i feel fine... :gaga: :gaga:

hello I'm linkrrhhci lokkhhhan. hahahahahaha sa bukur qe flet mi aman. :gaga:
ej o Arl ke tjera si kto? se mua spo me hapet gje Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Hidhini nje sy ksaj videos :D Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:13 pm

ej ai thot HELLO !! I AM LINSAY LOHAN !! Laughing

po kjo pjesa tjeter ---->> NO!!! IM NOT MUSLIM...IM MADE IN CHINA... Laughing Laughing

ja gjeta edhe nje tjeter per ty xheni lol!

http://www.metacafe.com/watch/yt-yqW-Ukf4nI0/jeff_dunham_and_achmed_the_dead_terrorist_jingle_bombs/

kjo esht me guitar guy :D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:26 am

ueeeeeeeeeee ca gallateeeeeeeeeeeeeee
uhahahhahahahahhahashhuahauh sa kam qesh per zotin
hahahhahhaahahhahahah
je e modhe fare per zotin
silenc i kill you :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 2:29 pm

hahahahha sa e madhe qe eshte kjo video e kam pare para shume kohesh dhe eshte fantastike fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 2:39 pm

Are u scared?? how about now?? god darm it Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 2:45 pm

shume e papame eshte kjo vidjo me shkrin se qeshuri
me pelq me shume ajo pjesa ku thote : o my god i cant fill my ass , u are an idiot u dont have an ass e papame fare ee Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:41 pm

shume e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 3:57 pm

Realkatil shkruajti:
Are u scared?? how about now?? god darm it Razz

uhauhauhauhauhauhau qj kte shprehje kam nja 2 jav qe e kam ne gojeeeeee hauhauhauhau

thot : god damn it...oh i mean...Allah damn it hauhauhauhauhauhauhauhauhauhahua Laughing

po kur shqipton emrin : A (ej) C (si)... Flem aaaaahahahahahahahahahahahahhahahah

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 4:01 pm

Child In Time shkruajti:
Realkatil shkruajti:
Are u scared?? how about now?? god darm it Razz

uhauhauhauhauhauhau qj kte shprehje kam nja 2 jav qe e kam ne gojeeeeee hauhauhauhau

thot : god damn it...oh i mean...Allah damn it hauhauhauhauhauhauhauhauhauhahua Laughing

po kur shqipton emrin : A (ej) C (si)... Flem aaaaahahahahahahahahahahahahhahahah

hahahahhahahahahhaha sa kam qesh me ket :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 4:05 pm

ahahahahahah edhe nje te forte aman
Juff i thot : You cant tell jokes like that dhe achmed pergjigjet : oh really, what do i care, im dead, what do you want me to do, knock knock jokes
jeff that : it would be better
achmed : ok, knock knock
jeff : whos there
achmed : ME I KILL YOU
:gaga: :gaga:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 4:08 pm

Child In Time shkruajti:
ahahahahahah edhe nje te forte aman
Juff i thot : You cant tell jokes like that dhe achmed pergjigjet : oh really, what do i care, im dead, what do you want me to do, knock knock jokes
jeff that : it would be better
achmed : ok, knock knock
jeff : whos there
achmed : ME I KILL YOU
:gaga: :gaga:
ueeeeeeee per zotin sa kam qesh :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
na fiksove me ket videon :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 4:16 pm

shum e bukur vidjo eshte e papame sa bukur qe i lunte vetllat ishte vidjo shum e bukur , ku mund ta gjej ate skeletin qe ti mare ne autogref
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 5:09 pm

shumeeeeeeeeeeee gallat 1~sh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 5:15 pm

SILENTE I KILL UUUUUUU!
DON'T TOUCH MY LEG! I KILL U
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 10:37 pm

hahaha shume e forte!Une se kisha pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 5:07 am

Laughing

-what do u think of bush
-i love b... oh u mean the president im sorry
:gaga: uh sa po qesh tani me kte

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 10:21 am

me kte vidio kjo lart eshte dhi nje dit te nje lokal ne tr qe sme kujtohet emri tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 2:44 am

te steel wings, ate dite qe isha dru Laughing
mbaj mend qe ishte edhe nje skelet si achmed :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Scream Bloody Gore
Adoleshent
Adoleshent
Scream Bloody Gore


Male
Numri i postimeve : 52
Mosha : 31
Vendndodhja : Varet nga Ora!!!
Hobi : Studimi i gjerave te mbinatyrshme!!!!!
Koha e lire : Varet nga ca kam qef te bej!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/01/2009

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 9:21 am

:gaga: :gaga: :gaga: une kete e kam pare me mijera here edhe sa here e shikoj me shkrin fareeeeeeeee...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Hidhini nje sy ksaj videos :D Empty
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Hidhini nje sy ksaj videos :D Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hidhini nje sy ksaj videos :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: