Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcap17%shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcap29%shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcap31%shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcap23%shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcapshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_voting_barshoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shoqeria apo i/e dashuri/a

Shko poshtė 
+33
*...BE YOURSELF...*
smart devil
elbasanlli-puro
free spirit
Slash
Kryptonite
DARK LOVE
marsen_rebeli
alex_anto
Angel
B.A.K.I. V.I.P.I.
angels.love
little angel
SupergirL
Come As You Are
toni'world
dj hacker
redian
Soldier Of Fortune
bituku85
Rej
ani
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Endi
angel_wolf
Mars
Child In Time
fefe_
Darkangel
don corleone
wooow
rapper_girl
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

shoqeria apo i/e dashuri/a
1.shoqeria
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcap76%shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap
 76% [ 32 ]
2.i/e dashuri/a
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_lcap24%shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 I_vote_rcap
 24% [ 10 ]
Totali i votave : 42
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:25 pm

ok shoqeria pra se i dashuri sma merr mendja ti ngeli hatri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:25 pm

po koh gjendet po puna eshte mos prishesh mardheniet me njerin per tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:25 pm

Razz un zgjesh dashurin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:26 pm

redian shkruajti:
normale qe kam te drejt dashnore gjen plot kurse shok eshte e veshtir te gjesh.

tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 31
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 12:07 am

Ia dhashe voten te dashurit. Jam njeri i arsyeshem, por kur vjen puna ke ai arsyeja humbet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 12:08 am

deri ne keto caste qe flasim shoqeria,pa te dashur ia bej shume mire pa shoqe sia dal dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:51 pm

te dyja por shoqeria me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:52 pm

KU KA SI SHOQNIA????????TE KENAQ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:54 pm

un jam 50 me 50
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:54 pm

nukka mundesi te ndodhe 50 me 50 dikush peshon me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:58 pm

hahahahhahahah e mire 5 dashuria dhe 48 shoqeria dhe 1% bashkia


Edituar pėr herė tė fundit nga Darkangel nė Tue Nov 25, 2008 8:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 8:59 pm

me shum me shum :D,duhet te jesh i ndergjegjshem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 9:00 pm

hahahahahhahahah epo ka dhe lenkudje prandaj me mire ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 9:01 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
me shum me shum :D,duhet te jesh i ndergjegjshem :D
EPO SJAN TE GJITH SI TI MI DREQ QE JEP GJITHCKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 9:02 pm

se di nqs e ke then per veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
little angel
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 8
Mosha : 27
Vendndodhja : drejtim i paditur
Hobi : kompjuterologjia dhe internetologjia
Koha e lire : te degjoj muzik
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 10:52 pm

[color=red]per mua shoqeria eshte por seshte keq ti kesh te dyja
Cito :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angels.love
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
angels.love


Female
Numri i postimeve : 3
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Koha e lire : msn dhe prap msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:58 pm

pa asnje dyshim shoqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
B.A.K.I. V.I.P.I.


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 31
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:02 am

SHOQERI ESHT EPARA NE TE GJITH APO JO .......... PYTEJE PER ADOLESHENTET E FORUMIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Adoleshent
Adoleshent
Angel


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 29
Vendndodhja : pune per mua
Hobi : Skateboard(megjithese rrezohem sa here)
Koha e lire : pikturoj, sms me ore te tera, pc, gallata me shoqerine
Piket : 8
Data e regjistrimit : 29/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:18 pm

te dyja jane te rendesishme por une personalisht vleresoj me teper shoqerine sepse i/e dashuri/a jane kalimtare, te pakten per mua qe ende se kam provuar dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 8:20 pm

SHOQERIA SIGURISHT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
marsen_rebeli
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:29 pm

Sad Embarassed ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:38 pm

mireseerdhe marsen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:43 pm

nuk esht jo, vetem kjo teme eshte, nese eshte tjeter atehere mbyll ate se kjo eshte sondazh, bile eshte edhe sondazhi kryesor i forumit per momentin sepse del ne portal edhe anash.

_________________
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:44 pm

e di e di e pashe pastaj dhe e ckyca,po une kujtova se e kishte hap marseni kete dhe ishte replika e tij e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:45 pm

ashtu mu duk edhe mua kur e pashe ne fillim, po kur pashe qe kishte 28 vota thashe, po kur vajten kaq shume xhanem. haha.

_________________
shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria apo i/e dashuri/a
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: