Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si ndihesh Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si ndihesh Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si ndihesh Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si ndihesh I_vote_lcap17%Si ndihesh I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si ndihesh I_vote_lcap29%Si ndihesh I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si ndihesh I_vote_lcap31%Si ndihesh I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si ndihesh I_vote_lcap23%Si ndihesh I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
hot_spicy
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Darkangel
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
angel boy
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Child In Time
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
rapper_girl
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Mars
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si ndihesh

Shko poshtė 
+51
Realkatil
odise
cobain
3bla
ceku
vagabondi_eri
wooow
play_boy
urani
don corleone
SIMPATIKU_DR
the beatle
dead angel
Mrs.perfect
dj jero
Come As You Are
ani
tigri-verdheblu
bad boy
vdekja_eshte_mundesia
Venus
3rrorr
Burzgoroth
S.A.M--->2
alex_anto
Tarjaholic
saturno
devilmaycry
smart devil
free spirit
Enny-Art
Blue Paradise
angel boy
almir_metallica_4ever
SupergirL
LiKe A sTaR
Endi
Une
jurgeni
RioT
Darkangel
MaRgOt
fefe_
Soldier Of Fortune
Mars
Child Of Darkness
rapper_girl
total overdose1
Lacuna_Coil
chrisbrown
Child In Time
55 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:57 am

Shum out
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 9:56 am

pak i zhgenjyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:13 am

ppppffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:46 am

SHUME I GEZUAR!!!!!por edhe icik i merzitur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:04 pm

cka per ibret mo :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:05 pm

mire fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:43 pm

sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:48 pm

Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

ua ishalla i ke prer si te miat Laughing

un ndihem Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:50 pm

Child In Time shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

ua ishalla i ke prer si te miat Laughing

un ndihem Crying or Very sad

ehhh e di un si i ke ti por si kam ashtu ,i kam me te bukura lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:56 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

ua ishalla i ke prer si te miat Laughing

un ndihem Crying or Very sad

ehhh e di un si i ke ti por si kam ashtu ,i kam me te bukura lol!

nga e di ti si i kam un Suspect

un mi i kam me te bukura oj kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:59 pm

Child In Time shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

ua ishalla i ke prer si te miat Laughing

un ndihem Crying or Very sad

ehhh e di un si i ke ti por si kam ashtu ,i kam me te bukura lol!

nga e di ti si i kam un Suspect

un mi i kam me te bukura oj kjo Razz

e di mi e di,madje ske sh qe i ke pre kshu si i ke tani.
pse ste besohet ty kshu qe un i kam me bukur!!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 9:38 pm

Pfff mire vec icik boring se sdola dot sot mbasdite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:05 pm

vajzat siper mars, ju lutem mjaft dolet jasht teme.
une ndjehem si thes me arra. Razz rri kot ne vend para pc. ppfffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:11 pm

Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

Stil emo? Te shkojn? Cdeshe me emo ti?

Une ndjehem, eh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:23 pm

keq fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:45 pm

E pergjumur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 12:15 am

edhe une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 1:15 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

Stil emo? Te shkojn? Cdeshe me emo ti?

Une ndjehem, eh!

haha edhe mu kshu mthan kur i thash qe i kam pre floket si emo, por pastaj mi pelqyen tgjith :D

ahuuu sa mir qe ndihem Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 1:18 am

Child In Time shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
sh sh sh ne qejf se preva floket ne nje stil tj emo cheers cheers :D

Stil emo? Te shkojn? Cdeshe me emo ti?

Une ndjehem, eh!

haha edhe mu kshu mthan kur i thash qe i kam pre floket si emo, por pastaj mi pelqyen tgjith :D

ahuuu sa mir qe ndihem Laughing

po re po stil emo.sigurisht qe me shkojne se po ashtu si prija fare un.njs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:13 am

Cka :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:35 am

vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:04 am

ne msn emrin e kam vene "time 2 die"
mesazhin "I sarow"
Kshu ndiehem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 8:18 pm

sh e lodhur dhe happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 8:21 pm

sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 8:24 pm

Ne dileme Razz Spo di ca te bej te dal apo jo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ndihesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: