Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tani dua... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Tani dua... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Tani dua... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Tani dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Tani dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Tani dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Tani dua... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Tani dua... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Tani dua... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Tani dua... I_vote_lcap17%Tani dua... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Tani dua... I_vote_lcap29%Tani dua... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Tani dua... I_vote_lcap31%Tani dua... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Tani dua... I_vote_lcap23%Tani dua... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
hot_spicy
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
Darkangel
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
angel boy
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
Child In Time
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
rapper_girl
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
Mars
Tani dua... I_vote_lcapTani dua... I_voting_barTani dua... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Tani dua...

Shko poshtė 
+64
Glamours' Master
the space
Marionette`s Word
Jeta Eshte Mundesia
NIKI
Little_angel
*...BE YOURSELF...*
Slash
anisa
doni
LaLuC-I
sweet_girl
123bla returns
maria gracia
3bla
saturno
Stratovarius
toni'world
bituku85
Rej
hot_spicy
angel_wolf
Realkatil
Shpirti-pist
kaaccu
Venus
metallica_death
odise
mel-L
vagabondi_eri
ani
play_boy
Blue Paradise
SIMPATIKU_DR
Mrs.perfect
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
dj jero
bad boy
Burzgoroth
kristi
smart devil
S.A.M--->2
Tarjaholic
LiKe A sTaR
free spirit
Endi
SupergirL
almir_metallica_4ever
angel boy
chrisbrown
jurgeni
RioT
fefe_
Une
Mars
Darkangel
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
rapper_girl
total overdose1
Lacuna_Coil
Child In Time
68 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:56 am

tani dua nji valium qe tme ze gjumi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:16 am

TANI DUA TE KEM SHOQEN AFER DHE TE ZBRAZEM,POR E DI QE NUK DO TA BEJ SE NUK HAPEM SHUUM. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:45 am

Tani dua nje BIRRE..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:04 pm

tani dua te ha icik buke se po vdes per te ngrene :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:47 pm

tani dua peace dhe lumturi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:47 pm

tani dua ...mmmm ....asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:08 pm

tani dua tia mbath

_________________
Tani dua... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:19 pm

tani dua akullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:38 pm

Tani dua te rri ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:51 pm

edhe une se me erdhi kjo lart edhe i fus i dore muhabet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:52 pm

tani dua 100 lek ne tel. kush do me transferoje?? Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:53 pm

Darkangel shkruajti:
edhe une se me erdhi kjo lart edhe i fus i dore muhabet

Tani dua te dal pra lol! Se be shaka,dhe mua mu be qejfi qe te gjeta online :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:54 pm

ahhahahaha e di une e thua me goje ti per te dal po nuk del:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:55 pm

Tani dua te me vije nje sms Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:56 pm

edhe mua se po e pres.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:46 pm

Tani dua te iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 12:16 am

tani dua te futet fefe online hahahha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:43 am

tani dua te pi ate marlboron qe mka ngel

vetem nji mka ngel spo vendos kur ta pi
lool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:45 am

Ate marlboron qe ka kjo lart Laughing
se ka tre nete qe me thote " Me ka ngelur dhe nje.."
lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:48 am

Une shkruajti:
Ate marlboron qe ka kjo lart Laughing
se ka tre nete qe me thote " Me ka ngelur dhe nje.."
lool

hauhahahuahahua 2 net deshe me then Laughing
sta jap jo Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:08 am

Tani dua ndonje gje te mire per te ngrene! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:31 pm

Tani dua qe kjo teme te behet popular me replika se te gjitha ne kete kategori jane popular

_________________
Tani dua... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:36 pm

tANI DUA ICIK GJUME Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 1:52 pm

tani dua...kot ta them se e di qe smund ta kem Crying or Very sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 10:27 am

TANI DUA TE IKI ME 1 VEND QE IKA DHE DJE!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Tani dua... Empty
MesazhTitulli: Re: Tani dua...   Tani dua... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tani dua...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» si ju duk forumi deri tani ?
» sa mungesa keni bere deri tani?
» SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ
» deri tani kush eshte tema qe ju pelqen me shum ta dikutoni???
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: