Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcap17%Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcap29%Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcap31%Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcap23%Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
hot_spicy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
Darkangel
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
angel boy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
Child In Time
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
rapper_girl
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
Mars
Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 15 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
+87
Vigan
uranhaxha
angel star
teenager of the sea
worlD`oF.me
ani
ida94
Smack-u El
xhei
jona
andie17
love_albania
H_boy354
Iron Snake
Big_Boss
Llokumja
ENIGMA
che tartuf junior
almir_metallica_4ever
don corleone
123bla returns
Nightmare
NIKI
Glamours' Master
angel boy
doni
anisa
*...BE YOURSELF...*
Crash Override
AURORA BOREALIS
Scream Bloody Gore
Ernesto_Guevara
elbasanlli-puro
maria gracia
Grifsha
lovelygirl
Stratovarius
LaLuC-I
Rej
ina
Blue Paradise
the space
Kryptonite
Slash
bituku85
toni'world
hot_spicy
kitty
odise
the doctor 2000
saturno
morpheus
3bla
metallica_death
vagabodi_eri
aurel_m131
smart devil
free spirit
alex_anto
dead angel
play_boy
the beatle
S.A.M--->2
Burzgoroth
Venus
bad boy
dj jero
Tarjaholic
vdekja_eshte_mundesia
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
Endi
RioT
fefe_
ana
Une
Mars
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
tigri-verdheblu
rapper_girl
total overdose1
chrisbrown
Lacuna_Coil
Child In Time
91 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutoriMesazh
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sun Jan 17, 2010 6:10 pm

H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 12:23 am

H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D

sidomos ata ne haiti, vdes fare zoti per to Exclamation

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 2:49 am

Child In Time shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D

sidomos ata ne haiti, vdes fare zoti per to Exclamation


Ti mendon se kjo esht veper e Zotit? Vecse po harron qe gjithesin po e 'udheheq' dikush tjeter sot per shkak te njerezve mosbesues

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 4:50 pm

uahahahahaha teori e re kjo??? Laughing Laughing
tani ju besimtaret o besoni ne zot ose besoni te kjo gjeja tjeter qe po udheheq? e ca esht meqe ra llafi? Laughing
mos ja fut kot plako se le nam!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 5:21 pm

Child In Time shkruajti:
uahahahahaha teori e re kjo??? Laughing Laughing
tani ju besimtaret o besoni ne zot ose besoni te kjo gjeja tjeter qe po udheheq? e ca esht meqe ra llafi? Laughing
mos ja fut kot plako se le nam!Jo spo ja fus kot! Ajo qe dua te them esht se pevecse besoj qe ekzisto Zoti, besoj se ekzisto edhe satani, djalli apo shejtani se di si mund ta quash ti Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 6:18 pm

sa keq po me vjen,po e mposhtin zotin tuaj forcat e erret he?! sa i pushtetshem qenka!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 6:19 pm

Child In Time shkruajti:
god hates us all Laughing
une e kam bluze ket I love you slayer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 11:42 pm

patjeter qe po.nuk jam tip i fiksuar po kam nje besim mjafte te malle mbi zotin.ai eshte personi qe na krijoj te gjith ne pra ne jetoj kemi kete jet jemi keta qe jemi sepse eshte nej zot.pa te........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Jan 19, 2010 3:29 pm

Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?

He's everywhere.. you just can't feel it :p

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...Edituar pėr herė tė fundit nga H_boy354 nė Tue Jan 19, 2010 3:30 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Jan 19, 2010 3:29 pm

Child In Time shkruajti:
sa keq po me vjen,po e mposhtin zotin tuaj forcat e erret he?! sa i pushtetshem qenka!

hahahhahah un (se zakonisht flas per veten time) nuk po e mposht...
te mposhtesh Zotin do te thot qe te besosh se e keqja apo "forcat e erreta" nuk ekzistoj.. un per vete e di qe ekzistojn perderrisa kemi gjith kto konflikte, mosmarrvrshje luftera etj.. vetem kur ne bote te kete paqe ateher mund te besoj se e keqa sekziston

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Jan 19, 2010 6:20 pm

ida94 shkruajti:
patjeter qe po.nuk jam tip i fiksuar po kam nje besim mjafte te malle mbi zotin.ai eshte personi qe na krijoj te gjith ne pra ne jetoj kemi kete jet jemi keta qe jemi sepse eshte nej zot.pa te........................
mesa di une zoti seshte person No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Jan 19, 2010 6:30 pm

H_boy354 shkruajti:
Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?

He's everywhere.. you just can't feel it :p
ppfffff
Ik mor cun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Jan 19, 2010 6:31 pm

ida94 shkruajti:
patjeter qe po.nuk jam tip i fiksuar po kam nje besim mjafte te malle mbi zotin.ai eshte personi qe na krijoj te gjith ne pra ne jetoj kemi kete jet jemi keta qe jemi sepse eshte nej zot.pa te........................

Ore kush te ka than ty qe zoti e krijoji token ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Jan 19, 2010 7:44 pm

Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Smack-u El shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
you wrong No God loves us all :D
If he love us all where the fuck is he?

He's everywhere.. you just can't feel it :p
ppfffff
Ik mor cun.

vl, nuk kuptoke ti

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Jan 22, 2010 5:01 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
worlD`oF.me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 26
Vendndodhja : Rp. e Kosovės
Hobi : Udhėtimet..,vvallėzimmin eetc.
Koha e lire : Si nnkkoh T`lir mmo
Piket : 41
Data e regjistrimit : 12/04/2010

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Apr 12, 2010 6:22 pm

Sigurisht,qe besoj ne ZOT.

ZOTI eshte njė,i qofshim fal ttij..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
teenager of the sea
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue Apr 13, 2010 11:24 pm

une nuk besoj......,,,,,,
nuk ka prova qe ekziston Zoti, apo mos na e dha biblen me fax
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:04 pm

po..SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 28
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sat Dec 25, 2010 5:03 pm

Perderi sa Ai na la ketu ku jemi normal qe do te besojm dhe mrekullit dhe fatkeqsit qe ndodhin nga Ai vin... PO BESOJ NE ZOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vigan
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 27
Vendndodhja : Afrika e jugut
Hobi : Me nxon peshqi ne asfallt
Koha e lire : Mar fryme :D
Piket : 213
Data e regjistrimit : 09/05/2011

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Tue May 10, 2011 1:11 pm

Po Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.europeja.com
princess of love
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 33
Vendndodhja : shkoder
Piket : 4
Data e regjistrimit : 19/06/2011

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sun Jun 19, 2011 10:20 am

po besoj ne zot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Mon Jul 18, 2011 3:15 pm

Perderisa i lutem zotiti per nje deshire qe kam i bie qe normal qe besoj ne zot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
nisrina
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
nisrina


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Piket : 4
Data e regjistrimit : 13/11/2011

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Sun Nov 13, 2011 1:26 pm

po sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Thu Nov 17, 2011 9:51 pm

sa me shum kalojn vitet dhe njeriu rritet,kupton qe duhet patjeter te besoje ne zot.ai ekziston te zemrat e atyre qe besojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sweet Girls
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 23
Vendndodhja : Tirane
Hobi : shopping
Koha e lire : 2 ore
Piket : 3
Data e regjistrimit : 06/01/2012

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1Fri Jan 06, 2012 6:19 pm

po beosj ne zot ufff ca linje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 15 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 15 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: