Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcap17%ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcap29%ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcap31%ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcap23%ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
hot_spicy
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
Darkangel
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
angel boy
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
Child In Time
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
Blue Paradise
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
rapper_girl
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
Mars
ca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_lcapca moshe keni ndermend te martoheni? I_voting_barca moshe keni ndermend te martoheni? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ca moshe keni ndermend te martoheni?

Shko poshtė 
+50
pink promise
anisa
G.I.T
0014 Sex De Fer
cycling_boy
Big_Boss
Nightmare
Glamours' Master
Iron Snake
Slash
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Ernesto_Guevara
123bla returns
Burzgoroth
maria gracia
the doctor 2000
doni
angel boy
Child Of Darkness
toni'world
Endi
elbasanlli-puro
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Stratovarius
dead angel
kitty
Rej
bituku85
aurel_m131
Mars
baks
angel_wolf
play_boy
Soldier Of Fortune
Assy
cobain
dj jero
Child In Time
SupergirL
rapper_girl
odise
ani
bad boy
Blue Paradise
Darkangel
Lacuna_Coil
fefe_
don corleone
54 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 2:18 pm

une 27them Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 2:42 pm

never Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:12 pm

kur te dali x mbare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:13 pm

kur te me mbushet mendja

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ca moshe keni ndermend te martoheni? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:19 pm

une tani do fejohem dhe nga viti tjeter ose mbas 2 vifesh martohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:21 pm

apapappapapapa cuni e paska gjet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:23 pm

ca ti besh u rritem ne skemi me moshe per budalliqe duhet me mbledh menjen me gjet nuse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 4:57 pm

juuuhhhhuuu do u martoka bisha do na ftosh ndasem o bish?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:06 pm

me duket se nuk ika be ftesat gati Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:10 pm

po re te gjitha po prit nje here sa ti them dhe nuses eshte dakort apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:11 pm

hihihihihihihihihihihihihihihi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:12 pm

po ma merr mendja se amorja do e di une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:13 pm

po kot nuk do i thush ti asaj plus qe ti nuk pranon pergjigje negative e di un Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:15 pm

popo un e di pergjigjen qe po do thot prandaj nuk po kembengul qe ti them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:43 pm

asnje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:05 pm

o ano pse ben sikur nuk do ti?????kot ky tashi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:17 am

kur ti vije koha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 12:59 pm

skam ndermend te martohem fare dua te rri beqare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:20 pm

martesa hap i madh por jam me shume i dashuruar me jeten tani per tani sesa me martesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 1:32 am

dua tmartohem taaaaaniiiiiiiiiiiiiii

lol! lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 4:01 pm

do te martohem kur te bej nje shtepi,te ve 10 milion leke ne banke,te gjej nje pune qe do me jap te ardhura dhe ato qe deshiroj une pastaj do hidhem ke martesa..mendoj se kjo eshte me e duhura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 54
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 10:07 pm

si dihet,tgjith kto qe thurin plane martese per me larg kto martohen me shpejt..e kam fjalen qe ajo eshte icik pune fati ose pun kohe...madje mbi te gjitha eshte pune sigurie...nuk mund te martohesh kur ke nji shkoll dhe akoma se ke mbaruar...dmth nuk je akoma i sigurt nqs e do me te vertet ate gje...ndposhta ti thu hajt mo se martohem po he se tgjith kshu kan fillu...po un vallaj kur te jem i sigurt dua ti kem te gjitha ne voje...shkollen nji pune te mire...te kem dicka vec...ose po su realizuan kto ateher te dashur per gjith jeten..mund te shkoj deri ne bashkjetim max...bashkejetimi te ndihmon shume te pergatit per martes...se kujt njeriu po i beson...qe ta njohesh sa me mir dhe ajo ty...duhet ta njohesh ne cdo cm...ne cdo mendim ta kapesh ne ajer se cfare flet...duhen te gjitha edhe gjerat me te vockela...ti njohesh tekat ,huqetmgerhet nuk gerhet,,hahaha....gjerat qe ka qef qe i adhuron ,..endrrat...tgjitha tgjitha...dhe per tu msuar me kto dhe ndoshta per tu pajtuar me kto duhet nji kohe e gjat,,,nqs nuk je dakort ateher...kerko dike tjeter ...pse do martohesh ...:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 10:08 pm

kur ti vije koha, as qe e kam hic mendjen aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 11:21 pm

Pse martoheni mo njerez? une per vete do ia dedikoj jeten time njerzve...dua te hedh posht rrjedhen e cmendur qe ndjek cdo njeri vetem e vetem se e bejne te gjithe.pse e shihni martesen si domosdoshmeri? sdi per me von,por tani per tani,jam kundra marteses.mduket shum kufizim lirish dhe gjithckaje tjeter...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 11:56 pm

27
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ca moshe keni ndermend te martoheni? Empty
MesazhTitulli: Re: ca moshe keni ndermend te martoheni?   ca moshe keni ndermend te martoheni? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca moshe keni ndermend te martoheni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: