Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap17%Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap29%Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap31%Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap23%Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_voting_barMetal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Metal vs hipop :lol:

Shko poshtė 
+34
Zhana
cun nga kombinati
toni'world
alex_anto
wooow
dead angel
CiarA
vdekja_eshte_mundesia
play_boy
devilmaycry
Burzgoroth
Tarjaholic
dj jero
free spirit
baks
smart devil
fefe_
fifi
almir_metallica_4ever
Endi
COLORED_SPIRIT
SupergirL
RioT
cun_selvie
kitty
Une
Mars
Soldier Of Fortune
Darkangel
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
rapper_girl
total overdose1
Child In Time
38 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Metal vs Hip Hop
Metal
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap68%Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 68% [ 28 ]
Hip Hop
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap32%Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 32% [ 13 ]
Totali i votave : 41
 

AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 5:47 pm

boh hip-hop seshte as muzike por kulture asnjehere se kam merr vesh pse e ngaterojne njerezit hip-hopin me rap


nejse vota shkon per metal :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 5:49 pm

te dyja jan te mira me shum hip hop me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 5:50 pm

fucking metal me daku!!!!as qe behet llaf!! :rock band:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 5:52 pm

metal ndegjoj nganjher me shum hip hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:18 pm

RioT shkruajti:
fucking metal me daku!!!!as qe behet llaf!! :rock band:

Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:14 pm

pak nga tgjitha
nga kto te dyja hip hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:15 pm

edhe un per hipin jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 7:34 pm

metal....
te knaq shpirtin...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 11:52 am

H_boy354 shkruajti:
metal....
te knaq shpirtin...


cheers cheers
kapni icik sondazhin lart Razz
metali,sidomos heavy metal por dhe new metal me verte te knaqin shpirtin,por duhet te msohesh ti degjosh mos thush llafen e par me nje her te degjume [sic bejn shumica]
skam per te pelqyer rrym tjeter me shum se rocku dhe metali,jam aq shum e sigurt sac jam e sigurt qe mqujn xheni :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:03 pm

eh sondazhi normale se ketu trecereku jane metalare
oooppppsss sorry qe degjojne metal
nejse une as per hip hop sjam kushedi se cfare
pak nga tgjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:05 pm

hot spicy shkruajti:
eh sondazhi normale se ketu trecereku jane metalare
oooppppsss sorry qe degjojne metal
nejse une as per hip hop sjam kushedi se cfare
pak nga tgjitha

kapish kapish Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:05 pm

heh,,kurse un jam po aq e sigurt sa drita Diellit qe rock&metal jan tvetmet rryma qe t`knaqin shpirtin :p :D Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 171427

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:07 pm

Child In Time shkruajti:
heh,,kurse un jam po aq e sigurt sa drita Diellit qe rock&metal jan tvetmet rryma qe t`knaqin shpirtin :p :D Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 171427

:D :D :D
e du kte rrym,panvaresisht qe degjoj ndonjeher dhe keng qe nuk i perkasin ksaj rryme, vetem kte dua,e duaaaa,me fal kenaqesi I love you I love you

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:08 pm

te trashegohesh xhen :gaga: te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:19 pm

duhet te ishte rock vs hip-hop po nejse....rocku,jazz,blues,soul jane rrymat me te mira nga modernet...si e dalloni rock nga metal ju????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:20 pm

me vesh sigurisht Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 12:43 pm

Child In Time shkruajti:
me vesh sigurisht Laughing

jo vetem me vesh. po ato qe merren me muzik ose qe kan kohe qe i degjojn mund ti dallojn me vesh [prof.kitares mka then qe kam fillu me i dallu rrymat me ears Razz Razz ]
dallimi ka tbej me tonalitetet, ndryshimi i instrumentave kur intrpretohet nje keng rock dhe nje metal etjmel duhet tme kishte uru me kohe :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 1:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
metal....
te knaq shpirtin...


cheers cheers
kapni icik sondazhin lart Razz
metali,sidomos heavy metal por dhe new metal me verte te knaqin shpirtin,por duhet te msohesh ti degjosh mos thush llafen e par me nje her te degjume [sic bejn shumica]
skam per te pelqyer rrym tjeter me shum se rocku dhe metali,jam aq shum e sigurt sac jam e sigurt qe mqujn xheni :D

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal vs hipop :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: