Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcap17%Metal vs hipop :lol: I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcap29%Metal vs hipop :lol: I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcap31%Metal vs hipop :lol: I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcap23%Metal vs hipop :lol: I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
hot_spicy
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
Darkangel
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
angel boy
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
Child In Time
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
Blue Paradise
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
rapper_girl
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
Mars
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcapMetal vs hipop :lol: I_voting_barMetal vs hipop :lol: I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Metal vs hipop :lol:

Shko poshtė 
+34
Zhana
cun nga kombinati
toni'world
alex_anto
wooow
dead angel
CiarA
vdekja_eshte_mundesia
play_boy
devilmaycry
Burzgoroth
Tarjaholic
dj jero
free spirit
baks
smart devil
fefe_
fifi
almir_metallica_4ever
Endi
COLORED_SPIRIT
SupergirL
RioT
cun_selvie
kitty
Une
Mars
Soldier Of Fortune
Darkangel
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
rapper_girl
total overdose1
Child In Time
38 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Metal vs Hip Hop
Metal
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcap68%Metal vs hipop :lol: I_vote_rcap
 68% [ 28 ]
Hip Hop
Metal vs hipop :lol: I_vote_lcap32%Metal vs hipop :lol: I_vote_rcap
 32% [ 13 ]
Totali i votave : 41
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:07 am

Metal normale Cool

p.s po deshet do i lutesha shum antarve mos filloni sherret, jepni pergjigjet dhe mos u merrni me preferencat e te tjerve se me esht lodh koka me kshu gjonash !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:49 am

METAL!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:54 am

HIP HOP 4ever and ever and ever :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:56 pm

metal
3-1 per metalin deri tani Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:57 pm

po he pra beni nji sondazh :D

normal qe Metal miiii Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 4:00 pm

ehhh dihet kjo gje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 4:13 pm

Metal_4_ever
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 5:27 pm

Metal.....food 4 the spirit... cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:11 pm

ca eshte kjo metal

HIP HOP
Metal vs hipop :lol: Th0102
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:14 pm

Child Of Darkness shkruajti:
metal
3-1 per metalin deri tani Razz

normale se pjesa me e madhe ktu ne forum metalin pelqejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:15 pm

ktu jan te gjithe metalar bobobobobobobobobobobo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:17 pm

nuk jan te gjith jo. fakti qe shumica degjojne kte lloj rryme nuk do te thot gje, apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:18 pm

jojo nuk ka asgje te keqe une personalisht sme pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:20 pm

Darkangel shkruajti:
ktu jan te gjithe metalar bobobobobobobobobobobo

te mart e mira sa i madh qe je Razz:D haaaha
nejse sthem gje se sdua te plasi sherri ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:27 pm

obobbobo te jesh metalar do te thote ti hapesh varrin vetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:31 pm

Darkangel shkruajti:
obobbobo te jesh metalar do te thote ti hapesh varrin vetes

Suspect Suspect ca koncepti...ehhh nejse.
me pelqen metali rocku shuum dhe nuk do heq dore nga kjo rryme se nuk me ka sjell gje te keqe deri tani.
NUK JA KAM HAPUR VARRIN AKOMA VETES!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:32 pm

hahahahaha o zemra po ashtu bije fjala se nuk ja hap njeri varrin vetes.se fundja ty te pelqen dhe e ben dhe e respektoj mendimin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:15 pm

metal

p.s. i bashkangjita edhe nje sondazh temes. tani klikoni edhe per te dhene voten qe ta kemi me perqindje.

_________________
Metal vs hipop :lol: Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:50 pm

METAL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 3:00 am

Child In Time shkruajti:
Metal normale Cool

p.s po deshet do i lutesha shum antarve mos filloni sherret, jepni pergjigjet dhe mos u merrni me preferencat e te tjerve se me esht lodh koka me kshu gjonash !

per dark angel, lexoje edhe iher kte pjese te postimit tim, dhe mos na cani me shum koken !

njerez futuni votoni tani se u hap sonazhi :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 3:04 am

Sa pyetje e veshtire kjo Laughing
Metal dhe te gjithe zhanret e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 11:46 pm

Metal dhe mbaroi filmi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:01 am

Ueee sa i thelle reziltati ketu! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:15 am

hhhhm jemi ne pa jane ata tani!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 12:16 am

kitty shkruajti:
hhhhm jemi ne pa jane ata tani!!

Hahaha,kshu kemi qene perhere Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Metal vs hipop :lol: Empty
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Metal vs hipop :lol: Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal vs hipop :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: