Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcap17%PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcap29%PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcap31%PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcap23%PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_lcapPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_voting_barPSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?

Shko poshtė 
+14
There with out me
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
LaLuC-I
Burzgoroth
123bla returns
odise
Child In Time
muzikanti
ceku
don corleone
Lacuna_Coil
rapper_girl
play_boy
18 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 24, 2009 7:36 pm

do shtoja ....se ppllaq plluq bejn tgjith esht e thjesht Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 24, 2009 11:39 pm

puci puci un te dua Laughing po s`iu dhe tjetrit se do hic

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 6:07 pm

puci puci dhe une tdu arl Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 8:10 pm

Child In Time shkruajti:
puci puci un te dua Laughing po s`iu dhe tjetrit se do hic
Laughing dmth prostitutat i duaN te gjithe ee???HALLALL Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 8:31 pm

mizu je e papaame :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 26, 2009 12:04 am

hot_spicy shkruajti:
Child In Time shkruajti:
puci puci un te dua Laughing po s`iu dhe tjetrit se do hic
Laughing dmth prostitutat i duaN te gjithe ee???HALLALL Laughing Laughing

po flasim per lidhjen mes 2 TE DASHURUARVE,nqs ke sy ta lexosh temen. por ndoshtas ti se kupton akoma fjalen prostitute Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 26, 2009 12:23 am

Child In Time shkruajti:
hot_spicy shkruajti:
Child In Time shkruajti:
puci puci un te dua Laughing po s`iu dhe tjetrit se do hic
Laughing dmth prostitutat i duaN te gjithe ee???HALLALL Laughing Laughing

po flasim per lidhjen mes 2 TE DASHURUARVE,nqs ke sy ta lexosh temen. por ndoshtas ti se kupton akoma fjalen prostitute Laughing
nuk e di pseeee??
po me vjen shuuum cudi qe nuk e ka kuptuar Shocked Shocked Laughing Laughing

gjithsesi.
Aty qendron gjysma e argetimit bashk me gjysmen e budalliqeve qe ben per te dashuren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 8:21 pm

ka tboj sh aty shifet te don ajo (kthesa Laughing ) : po apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead_girl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
dead_girl


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 28
Vendndodhja : Apus
Hobi : tgjitha,po me sh muzika
Koha e lire : internet,shoqeri
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2009

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 8:18 pm

per mendimintim edhe seksi ka pjesen e vet ne nje lidhje...sic tha dhe don corleone seks mund te bejne dhe dy njerez thjesht x qejf ndersa te berit dashuri eshte komplet gje tj. dhe eshte kjo ajo qe e forcon lidhjen nqs lidhja ka ne mes dashuri dhe nuk eshte lidhje thjesht x qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zemra e vetmuar
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 27
Vendndodhja : prishtin
Hobi : vozitja e veturave
Koha e lire : jasht qytetit
Piket : 10
Data e regjistrimit : 08/04/2010

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 08, 2010 6:35 pm

woouu qa temash epo per mendimin tim seksi esht i domosdoshem per dy partner sepse kur ata Grinden dicka ose e lerin diten nuk flasin fare ata ne Mbremje digjen per te ber seks pra flasim per femrat qe nuk jan te flakuar aq shum pas seksit sepse .... ato mbajn inat dhe femra per ta djegur te dashurin vesh te mbrendshme roz dhe prapanicen e saj mbeshtet tek penisi i te dashurit por por por ........ ajo duke u paraqitur se jam fjetur dhe keshtu keshtu Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
violinisti
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 27
Vendndodhja : Vlore
Hobi : Sport , xhiro nga deti
Koha e lire : Muzike
Piket : 36
Data e regjistrimit : 23/04/2011

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 23, 2011 5:22 pm

Seksi per mendimin tim nuk eshte i detyrueshem ose shume shume i nevojshem ne nje lidhje , te pakten per mua por ka te beje me bashkimin e dy trupave...Fillimisht nuk quhet seks por dashuri dhe se dyti eshte nje lloj besimi ndaj partnereve dhe kuptim ndjenjash...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?   PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PSE SEKSI KA TE BEJE SHUME NE LIDHJEN E DY TE DASHURUARVE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: