Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcap17%ME SHUME DASHURII... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcap29%ME SHUME DASHURII... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcap31%ME SHUME DASHURII... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcap23%ME SHUME DASHURII... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
hot_spicy
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
Darkangel
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
angel boy
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
Child In Time
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
Blue Paradise
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
rapper_girl
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
Mars
ME SHUME DASHURII... I_vote_lcapME SHUME DASHURII... I_voting_barME SHUME DASHURII... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ME SHUME DASHURII...

Shko poshtė 
+5
fefe_
Nightmare
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
9 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:38 pm

A E SHIKONI EMISIONI ME SHUME DASHURI NE TV KLAN??SI JU DUKET AI?
ME SHUME DASHURII... FOTO20ME20SHUM20DASHURI206ME SHUME DASHURII... FOTO203ME SHUME DASHURII... Foto206_1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:39 pm

ja mizerja paska ven kte foton e ksaj goces, e man men e pam ate dit bashk dhe e diskutuam apo jo,per mu esht shum i bukur me pelqen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:43 pm

ME SHUME DASHURI
Vera Grabocka

Seriali ka nė qendėr histori njerėzore. Nė kėtė program, audienca do tė pėrjetojė emocione tė fuqishme duke dėgjuar histori tė rralla drame, kurajoje, force por edhe suksesi. Tė ftuarit do tė befasohen kur papritur dėshirat dhe ėndrrat e tyre do tė bėhen realitet.

"Mė shumė dashuri" ėshtė njė projekt gjigand dhe mban firmėn e producentes dhe regjisores sė famshme Vera Grabocka, nen prezantimin e Alketa Vejsiu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:44 pm

duhet te marrim shembuj nga historit qe trajtohen aty,sidomos ate histori dashurie ku pas cdo problemi apo mosmarrveshje vjen pajtime dhe dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 4:11 pm

me thon te drejten mu sme pelqen, se shof dot Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 5:54 pm

kam ca kohe qe e kam lene pak pas dore se eshte ne te njejtin orar me BIG BROTHER 2 Razz
NEJSE MBETET EMISION QE ZE VEND MIDIS TE PREFERUARVE TE MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 5:56 pm

edhe un e kam len pak pas dore sepse kam gjera me te mira per te ber ne ate orar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 6:04 pm

kemi big brodherin ne ate orar,dhe se shof dot.. e shof nej her kur esh ritransmetim.. i bukur esht.. por cdo gje esht shum e planifikume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 6:52 pm

cdo emision shqiptar eshte vl
dhe po qe i bukur , se mos e kan be kto , e kan kopju nga rai dhe mediaseti
duke fillu qe nga gjysma e batutave te portokallia

ky emisioni duket si ai |ce posta x te|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 8:10 pm

nje emision shume i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 9:18 pm

e shikoj kur tv esht te klani kshu padashje
emision i mire,me shum lek brenda Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 10:01 pm

e shoh dhe me jep nje motiv me shum ti dua njerezit.Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 10:07 pm

me pelqen shume eshte emision i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:51 pm

kam pasur nevoje gjthm per me shume te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:58 pm

te fitosh dhe te mos e meritosh kjo nuk esht e drejt Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ME SHUME DASHURII... Empty
MesazhTitulli: Re: ME SHUME DASHURII...   ME SHUME DASHURII... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ME SHUME DASHURII...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Futbollisti qe pelqeni me shume
» pse ju pelqen kaq shume rroku
» kush jua ben me shume qejfin?
» Cfare vlereson me shume tek ai/ajo?
» ke lende urreni me shume dhe pse

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: