Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcap17%ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcap29%ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcap31%ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcap23%ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_lcapju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_voting_barju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ju pelqen shoqeria qe keni?

Shko poshtė 
+32
free spirit
Blue Paradise
*...BE YOURSELF...*
Enny-Art
Slash
LaLuC-I
dead angel
123bla returns
angel boy
sweet_girl
maria gracia
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
toni'world
bituku85
mel-L
CiarA
odise
Child In Time
muzikanti
Darkangel
Soldier Of Fortune
SupergirL
fefe_
aurel_m131
Lacuna_Coil
wooow
rapper_girl
play_boy
don corleone
Mars
007
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:22 pm

shume e kenaqur me kete rast prsh shum vlerarin ,bledin dhe vivianin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:22 pm

dhe une jam shum i kenaqur me shoqerine time..
kam nje shok shum te mire te ngushte..dhe nje shoqeeeeeeeeeee akoma me te mire...eshte flori..e kam tamam moter..e prsh me ket rast..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:27 pm

sdo e nderroja me asgje ne bote....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:37 pm

PO TE MOS ME PELQENTE NUK DO RRIJA ME ATO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 9:06 pm

po me pelqen shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 9:08 pm

po po do doja akoma me shume kete qe kam nuk e ndrroj me as gje ne bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 9:10 pm

ndoshta,por kohet e fundit kan ndodhur shummm ndryshime ne shoqerin time.nje her zgjerohet,nje her reduktohet,sdi ca te them..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 10:15 pm

po
poo
pooo
poooo
pooooo
poooooo
pooooooo
poooooooo
pooooooooo
poooooooooo
pooooooooooo
poooooooooooo
pooooooooooooo
poooooooooooooo
po
po
po

_________________
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 1:29 am

ca andej nga shkolla duhen heq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 1:31 am

normale qe po.perderisa rri me ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 1:32 am

po duhen dinstancu ca rob, sidomos njerit mezi po pres tja plas qe se duroj dot me kur me qepet nga mbrapa, po mbushet kupaaa
pjesa tjeter me tcilet kam koh qe rri, i du shum i kam miq t mire

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 1:55 am

per shoqerine time te ngushte eshte pyetje retorike kjo :D pastaj nese e merr me gjere normal qe ka njerez qe si pelq po qe ne nje menyre a tj je e detyruar te rrish per nje fare kohe dhe kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 3:25 pm

ehhh ka dhe nga ato qecme duhet te rri se i pelqejn mamit po nejse....pfff hajt mo..shoqe lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 3:34 pm

hot spicy shkruajti:
ehhh ka dhe nga ato qecme duhet te rri se i pelqejn mamit po nejse....pfff hajt mo..shoqe lol!

MFAL MOS E KISHE ME..HMM ATE QE MENDOJ UNE/??? IIIIIIIIIIII ME HYPEN NERVATTT

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 6:20 pm

nuk mpelqen...E DASHUROJ!...SmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:06 pm

eshte nje nder gjerat me te shtrenjta qe kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:07 pm

po si jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:07 pm

PO SHUM....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:18 pm

po me pelqen,shum madje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:41 pm

po jam shum i kenaqur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:45 pm

po te mos me pelqente nuk do rrija me ato

ato qe kam ne shoqeri i kam me te vertete shuuuum te mire,i kam shuum xhan,duke vecuar arlin qe e dua me shuuum nga te gjithe te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 01, 2009 11:49 pm

Blue Paradise shkruajti:
po te mos me pelqente nuk do rrija me ato

ato qe kam ne shoqeri i kam me te vertete shuuuum te mire,i kam shuum xhan,duke vecuar arlin qe e dua me shuuum nga te gjithe te puth

e njejta gje vlen per mu
ju shkely tgjithve per olten Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Feb 17, 2009 10:23 pm

Pyetje eshte kjo?Pastaj seshte vetem pelqim,eshte dashuri Smile pjestaret e rrethit tim te ngushte shoqeror i du shuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Feb 17, 2009 10:35 pm

pooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 1:35 pm

kam shum shoqe dhe shum shok por ama nga te gjith vecoj mikun tim me te mir Jeckun e du shumeeeeeee cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ju pelqen shoqeria qe keni?   ju pelqen shoqeria qe keni? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju pelqen shoqeria qe keni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: