Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_voting_barkush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush jua ben me shume qejfin?

Shko poshtė 
+15
tosi
Ernesto_Guevara
*...BE YOURSELF...*
rapper_girl
hot_spicy
Child In Time
mel-L
odise
Endi
fefe_
wooow
RioT
Lacuna_Coil
play_boy
don corleone
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2

kush jua ben me shume qejfin?
babai
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap25%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 25% [ 5 ]
nena
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap15%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
gjyshi
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap10%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
gjyshja
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap15%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
motra
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap20%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 20% [ 4 ]
vellai
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_lcap15%kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
Totali i votave : 20
 

AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:08 pm

anisa shkruajti:
te gjithe :D

prandaj je e perkedhelur ti dhe mos e moho

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:10 pm

shoqeria :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:24 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
te gjithe :D

prandaj je e perkedhelur ti dhe mos e moho

po ca te bejme nga halli e kemi se kemi nga qejfi i pafajshem lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:30 pm

uu te vdes une per hallin tat Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:31 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uu te vdes une per hallin tat Razz

jo se me duhesh se edhe ti ma ban qejfin mua Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:33 pm

eeeeeeeeeee plasi chati kejj Exclamation

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:34 pm

jo akoma,shif une vetem dy potime jasht teme kam ber dhe jo 20

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:35 pm

dmth paskam bere un postime jashte teme ????????????? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
jo akoma,shif une vetem dy potime jasht teme kam ber dhe jo 20

ja i treti Laughing Laughing Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:39 pm

mami ma ben tmerresisht qefin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jua ben me shume qejfin?   kush jua ben me shume qejfin? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush jua ben me shume qejfin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: