Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcap17%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcap29%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcap31%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcap23%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush ju kenaq me muhabet?

Shko poshtė 
+26
alex_anto
NIKI
LaLuC-I
Glamours' Master
123bla returns
anisa
Nightmare
Lacuna_Coil
total overdose1
toni'world
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
bituku85
odise
smart devil
dj jero
play_boy
rapper_girl
wooow
Darkangel
Blue Paradise
dead angel
fefe_
free spirit
Soldier Of Fortune
don corleone
30 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 7:22 pm

I MTHUJ NAI GJO NE PM PLZZZZZ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 7:26 pm

hahahah e pse me pm???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 7:26 pm

eeee po ce do, i di ti Razz
i thash dhe bibit ca gjera,ca budallalleqe,sa me mbeshtet ajo vajz mua Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 7:35 pm

kush tjeter pervec zemres time melut :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 7:06 pm

vdekja kohet e fundit sdo te beje me mhb Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 7:06 pm

as melu gjithashtu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 7:22 pm

kushurira dhe shoqet qe kam afer ne klase Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 7:48 pm

shoqnia Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 7:49 pm

pervec melut asnji tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ju kenaq me muhabet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kush je ti?
» kush din me puth me mir ti apo ajo ?
» kush zysh mungoi sot?
» Kush ju ben me shume moral?
» kush ari ta zbertheje emrin ti??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: