Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_voting_barkush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush ju kenaq me muhabet?

Shko poshtė 
+26
alex_anto
NIKI
LaLuC-I
Glamours' Master
123bla returns
anisa
Nightmare
Lacuna_Coil
total overdose1
toni'world
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
bituku85
odise
smart devil
dj jero
play_boy
rapper_girl
wooow
Darkangel
Blue Paradise
dead angel
fefe_
free spirit
Soldier Of Fortune
don corleone
30 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:25 pm

forumi dhe shoqeria jasht forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:27 pm

vdekja vdekja vdekja...iii esht mizerje...te knaq te shkrin tuj qesh Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 8:45 pm

hahahaha hoti hoti dhe vetem hoti eshte shum e mir drreqi e du shum :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 11:07 pm

e dashura dhe 3 shoqet e ngushta qe kam ne shkoll dhe 1 shoqje qe eshte ne tr tani !

sa per cunat , gati me te gjith !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 11:26 pm

e dashura endi reji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 11:28 pm

shoku im i bankes...eshte i madh fare..:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 11:43 pm

gjith shoqnia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 1:29 pm

mmmmmmmmmmmmm juxhi eri enxhi dhe motra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 3:59 pm

kjo lart,3 ore ne tel. haha
dhe anisa me knaq me mhb,pupupu thashetheme.com (po per veten ton se me tjeret skemi pse merremi)
ka dhe ca tjer po kaq po mkujtohen se me kto mund te flas dhe serjozisht dhe te qesh me lot x gjera te ndryshme,nuk i bin fyellit ne nje vrim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 4:12 pm

zakonisht un kenaq te tjeret me mhb :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 4:13 pm

shoqa ime,nolda.esht 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:17 am

me kenaq shume xheni dhe ca persona te tjere me bejne gjithnje per te qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:32 am

xheni , isa , alisa , zerina , rexha - ne klas gjith diten
sandri , leli , shpendi , rexha , xhino , cerrja etj - te divino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:43 am

fefe_ shkruajti:
xheni , isa , alisa , zerina , rexha - ne klas gjith diten
sandri , leli , shpendi , rexha , xhino , cerrja etj - te divino

affraid xheni qe ke ne klas ti??pse mo ben mhb ajo?kisha pershtypje se sdinte te fliste Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:44 am

Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
xheni , isa , alisa , zerina , rexha - ne klas gjith diten
sandri , leli , shpendi , rexha , xhino , cerrja etj - te divino

affraid xheni qe ke ne klas ti??pse mo ben mhb ajo?kisha pershtypje se sdinte te fliste Laughing

kujt ja di emrin xheni ti ?
mesa duket se njef haha ajo e mban klasen gjall me mhb ne ore te mesimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:48 pm

i shoku im (kunat jobiologjik lol! ) gjithmone kur flas me ate pastaj i shof gjerat me nje sy ndryshe.......thnx bro..needed that.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 3:45 pm

Nje msuse letersie!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 3:47 pm

une kenaq te tjeret....:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 4:06 pm

nje cun ne klase,eshte gallat fare :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 4:33 pm

asnji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 5:32 pm

fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
xheni , isa , alisa , zerina , rexha - ne klas gjith diten
sandri , leli , shpendi , rexha , xhino , cerrja etj - te divino

affraid xheni qe ke ne klas ti??pse mo ben mhb ajo?kisha pershtypje se sdinte te fliste Laughing

kujt ja di emrin xheni ti ?
mesa duket se njef haha ajo e mban klasen gjall me mhb ne ore te mesimit


aahh ndoshta,nejse Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 7:33 pm

1 shoku im qe e du shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 7:34 pm

asnje kto dit... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 37
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 7:37 pm

shoket. vetem me shoket ban gallata ene knaqesh. shoqet(term i cuditshem, sepse per i mashkull sduhet tekzistoj) duhen per gjana tjera: per gjimnastik ose per ti kap naj shoqe qe mund ta ken te mir.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 7:40 pm

Ku ka si shoqnia mer daj?Eshte nga te paktat gjera qe te ngelet besnike per shum kohe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju kenaq me muhabet?   kush ju kenaq me muhabet? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ju kenaq me muhabet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kush je ti?
» kush din me puth me mir ti apo ajo ?
» kush zysh mungoi sot?
» Kush ju ben me shume moral?
» kush ari ta zbertheje emrin ti??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: