Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcap17%puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcap29%puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcap31%puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcap23%puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 puthje e thjeshte apo me llape

Shko poshtė 
+27
Big_Boss
Glamours' Master
hot_spicy
odise
xhamajka
angel_wolf
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
Lacuna_Coil
3bla
Burzgoroth
Une
wooow
fefe_
play_boy
rapper_girl
RioT
ani
don corleone
Darkangel
the doctor 2000
Soldier Of Fortune
bad boy
dj jero
dead angel
Blue Paradise
SupergirL
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

puthje e thjeshte apo me llape
1.e thjeshte
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcap17%puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 5 ]
2.me llape
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_lcap83%puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 I_vote_rcap
 83% [ 25 ]
Totali i votave : 30
 

AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 8:30 pm

ateher e dyta me bie mu ma mir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 06, 2009 9:11 pm

LLAP :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 3:57 pm

puthje e thjesht apo me llap? per cin pjes bahet fjal ime? cdo pjes ka llojin e vet tputhmes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:44 pm

per buzet normalisht

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
per buzet normalisht
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: sa bukur flet me kulture :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: se se ka provu vet pranaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:48 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
per buzet normalisht
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: sa bukur flet me kulture :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: se se ka provu vet pranajLaughing Laughing mire mire ashu e lem

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:49 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
per buzet normalisht
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: sa bukur flet me kulture :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: se se ka provu vet pranajLaughing Laughing mire mire ashu e lem
piiiiiiiiiiiiiiii si ben moj ti ke ba gja e sme ke tregu mua? Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:50 pm

Shocked ca kam ber re cun?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:51 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Shocked ca kam ber re cun?
Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 35
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 4:51 pm

dhe mund ta ket provu goca. sdi gja.sflas dot.
meqe qeka per buzet do thoja te dyja llojet.secila nmomentit e saj tcaktum.plus qe varet ene nga lloji personit, situata etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 1:00 pm

puthje me llape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 1:13 pm

si esht puthja e thjesht ier?? vetem kshu muuaaahhhh????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 1:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
si esht puthja e thjesht ier?? vetem kshu muuaaahhhh????

hahahahhaha pooo ajo duhet te jete Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 1:16 pm

qyqaa,votoj te dyte pra Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 1:17 pm

hahahah ok sh mir :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 1:43 pm

te dyja hyjne ne pune....por kshu si perdite ajo e dyta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:21 pm

me llap :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:41 pm

epo ti bom qefin erionit....me llape tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:42 pm

hahahaha erionit ja ben qefin live ti :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
teenager of the sea
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 12:27 am

te shijon me shume e dyta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
puthje e thjeshte apo me llape
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: