Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcap17%puthje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcap29%puthje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcap31%puthje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcap23%puthje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
hot_spicy
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
Darkangel
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
angel boy
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
Child In Time
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
Blue Paradise
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
Child Of Darkness
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
rapper_girl
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
Mars
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcapputhje e thjeshte apo me llape I_voting_barputhje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 puthje e thjeshte apo me llape

Shko poshtė 
+27
Big_Boss
Glamours' Master
hot_spicy
odise
xhamajka
angel_wolf
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
Lacuna_Coil
3bla
Burzgoroth
Une
wooow
fefe_
play_boy
rapper_girl
RioT
ani
don corleone
Darkangel
the doctor 2000
Soldier Of Fortune
bad boy
dj jero
dead angel
Blue Paradise
SupergirL
31 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

puthje e thjeshte apo me llape
1.e thjeshte
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcap17%puthje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap
 17% [ 5 ]
2.me llape
puthje e thjeshte apo me llape I_vote_lcap83%puthje e thjeshte apo me llape I_vote_rcap
 83% [ 25 ]
Totali i votave : 30
 

AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 6:56 pm

une per mendimin tim them me llape se nuk e kam provu dhe dua ta provoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 7:03 pm

kurse per mua te dyja kan te vecanten e vet dhe me pelqejn te dyja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 7:08 pm

dhe un te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 10:06 am

:gaga: sa kam qesh..me llape..huaahauhuahauaua...ahahha.. :gaga:
o supergirl si thone me llape poe me gjuhe.nuk te duket se tingellon keq me llape?????????????????? :gaga: Shif ky i thone gjuhe asaj jo llape....
por nejse mua me pelqen puthja me ''llape'' Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 10:10 am

ne fakt tingellon shum keq po ashtu i pelqen asaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:43 am

me llap se tshijo me shum Jam une ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:49 am

votova te paren se ajo fjala llape tek e dyta ta shpif. Sikur ta kishit shkruar puthje e thjeshte apo puthje franceze do kisha votuar te dyten.

_________________
puthje e thjeshte apo me llape Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:52 pm

french kiss edhe pse mua me pelqen the angel kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:53 pm

e bukur eshte dhe ice cube kiss ose bubblegum kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:56 pm

te dyja kane shijen e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:38 pm

me mire e thjeshte eshte dhe tradicionale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 8:27 pm

me llap eshte e fiksim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 8:28 pm

te dyja,,french kiss kam koh pa mare,,dmth me llape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:14 pm

ej eshte term shume i gabuar llape mo,ca beni.i thone gjuhe asaj te shkretes jo llape.nuk eshte fjale shqip llape. :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:54 pm

puthje e thjeshte RazzSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 6:03 pm

ME LLLLLAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP hahahahahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:06 am

si te doje ajo goca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:07 am

holy llape hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:46 pm

Te dyja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:47 pm

ska rendesi te dyjajane mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:48 pm

te dyja jan mire po mendoj se puthja me gjuhe esht me e thelle.

p.s turp ai qe ka hap temen dhe ka shkruar ME LLAPE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:48 pm

ja fusin kot keto siper
me llap me lale hahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:49 pm

e dyta me e preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:16 pm

llapa ne gerrrrrrrrmac!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:38 pm

Shocked Shocked Shocked NEJSE.....UNE THEM TE DYJA. NUK ESHT NEVOJA EKZAGJERIMIT

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
puthje e thjeshte apo me llape Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

puthje e thjeshte apo me llape Empty
MesazhTitulli: Re: puthje e thjeshte apo me llape   puthje e thjeshte apo me llape Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
puthje e thjeshte apo me llape
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: