Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcap17%sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcap29%sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcap31%sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcap23%sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_lcapsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_voting_barsa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa kohe keni qe rrini ne net?

Shko poshtė 
+27
andie17
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
angel boy
Blue Paradise
Child In Time
kaaccu
total overdose1
Realkatil
Mars
dead angel
odise
CiarA
angel_wolf
ani
play_boy
aurel_m131
RioT
Child Of Darkness
rapper_girl
Darkangel
Venus
Endi
fefe_
Soldier Of Fortune
SupergirL
don corleone
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 9:37 pm

tani sa hyra!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 2:01 am

30 min
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 20, 2009 6:58 pm

NGA FUNDI NENTORIT E KAM LIDH NE SHPI..QE I BIE ME PAK SE NJE VIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 1:51 pm

25 minuta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 10:08 pm

e kam vene para ca muajsh dhe jam bere me verte me fiksimeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 10:09 pm

andie17 shkruajti:
e kam vene para ca muajsh dhe jam bere me verte me fiksimeeee

tema ka tbej me sa ore ,minuta keni qe rrini ne net.per diten e sotme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 10:09 pm

sot qe nga ora 3.. kam dal vetem nje ore qe isha ke patenta
mjan ba syt Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:57 pm

tani kam 1 ore e 18 min
por po ti mbledhesh per gjith diten e sotme bejn rreth 6 ore
ndersa nqs do i mbeldhesh per 6 vjet sa kam un q merrem me int yyyyy shum
madje do e kisha ble nje pc bashk me int te paguar per 3 vjet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:59 pm

kam ja dy ore nfakt
por sdo rri dhe shum
erdhi familja dhe 8 me 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 10:15 pm

kam qe ne oren 15 beni esap vet sa ore i bie..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 10:15 pm

qe ne oren 12 dola vetem per nja 1 ore e gjysem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 12:39 pm

qe ne 5 e gjysem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 3:43 pm

rapper_girl shkruajti:
qe ne 5 e gjysem :D

ha ha ha tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 30
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 5:40 pm

2 min
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Sep 23, 2009 2:54 pm

5 minuta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Sep 23, 2009 8:25 pm

8 min
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Sep 23, 2009 8:27 pm

ndoshta 10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 30
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 5:56 pm

Ne shtepi e kam netin qe dy vite edhe me heret e kam perdorur por vetem te qendra te interentit kam shkuar..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: sa kohe keni qe rrini ne net?   sa kohe keni qe rrini ne net? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa kohe keni qe rrini ne net?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» KENI PAS NDONJE HERE 2 OSE 3 TE DASHURA NE TE NJEJTEN KOHE???per cunat PO JU GOCAT KENI PAS NANJE HERE 2 OSE 3 TE DASHUR NE NJE KOHE??????
» sa vone rrini ne darke jashte?
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: