Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcap17%profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcap29%profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcap31%profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcap23%profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_lcapprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_voting_barprofesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?

Shko poshtė 
+17
angel boy
H_boy354
Lacuna_Coil
Child In Time
GoLdEn BoY
hot_spicy
Nightmare
NIKI
rapper_girl
Venus
vdekja_eshte_mundesia
Burzgoroth
Mars
Endi
fefe_
SupergirL
don corleone
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:53 pm

eh un jam e pavendosur ne lidhje me kete por kam qefe stomatologe ose deget e ekonomikut,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 8:01 pm

kam vendos me u ba karrocier.... eshte profesion qe ska shum konkurrenc nga te rijt per momentin... :gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
worlD`oF.me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 26
Vendndodhja : Rp. e Kosovės
Hobi : Udhėtimet..,vvallėzimmin eetc.
Koha e lire : Si nnkkoh T`lir mmo
Piket : 41
Data e regjistrimit : 12/04/2010

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 12, 2010 6:27 pm

PssiikkoLooggee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 27, 2010 3:19 pm

arkitekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 1:50 pm

H_boy354 shkruajti:
kam vendos me u ba karrocier.... eshte profesion qe ska shum konkurrenc nga te rijt per momentin... :gaga: :gaga:


ske shanceeeeeeeee,ok/ e kam zgjedhur para teje,karrocierja nr. 1 do jem vet ok shoku? hajt
Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 1:53 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
kam vendos me u ba karrocier.... eshte profesion qe ska shum konkurrenc nga te rijt per momentin... :gaga: :gaga:


ske shanceeeeeeeee,ok/ e kam zgjedhur para teje,karrocierja nr. 1 do jem vet ok shoku? hajt
Razz Razz Razz


o fab dhe ti xheni qe te behesh karrocier duhet te kesh master dhe pervoj pune prej 10 vjetesh Razz:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 1:55 pm

do i kemi dhe ato po he hahaahahaa
mos dil nga tema ti moj e abuzoj dhe ''antaret'' e tjer haahahahaha Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 1:57 pm

UN KUR TE RRITEM DO BEHEM DOKTORESH ....EDHE PSE ME PELQEN SHUM TE BEHEM DHE MESUESE DHE DREJTORESH DHE POETE :p:p:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 1:59 pm

e sidomos kjo e fundit poete haahahahahahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 2:03 pm

PO ME TA KAM TREGUAR POEZIN TIME TE PARE ...QE E KISHA SHKRUAR PARA DISA DITESH :p:p:p:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 2:04 pm

aaaaa e dua sh ate poezi se esht sa e shpifur aq dhe e bukur haahahahahhaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 14, 2010 2:06 pm

HAHAHAHHAHA PO UN ATY KAM SHPREHUR VLERAT E MIA SI POETE ME GOC .....DHE ME THANE QE ESHTE EE ARRIRE ARTISTIKISHT :p:p:p....TA KISHTE LEXUAR EDA DO ME KISHTE VEN 10 ME YLL :p:p:p:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 24, 2010 9:31 pm

MOS DILNI NGA TEMA SE DO JU VEJ BAN Mohim

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 7:20 pm

gjyqtare per kriminalen ose neurologe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 31, 2010 10:24 am

fabjol, na knaqeeeeeeee

zgjedhja e antares lart m'pelqen sh Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?   profesioni qe doni te keni ne te ardhmen? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: