Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcap17%Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcap29%Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcap31%Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcap23%Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
Darkangel
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
angel boy
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
Child In Time
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
Mars
Kam vene re se... - Faqe 22 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 22 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 22 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam vene re se...

Shko poshtė 
+49
Nightmare
Big_Boss
che tartuf junior
*...BE YOURSELF...*
Slash
sweet_girl
LaLuC-I
maria gracia
Ernesto_Guevara
doni
cool
total overdose1
Sara
pretty little rockstar
kitty
bad boy
kumbari
smart devil
3bla
bituku85
toni'world
Rej
elbasanlli-puro
AURORA BOREALIS
the doctor 2000
hot_spicy
angel_wolf
free spirit
kaaccu
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
odise
Child In Time
wooow
play_boy
don corleone
Blue Paradise
SupergirL
RioT
ani
Endi
Darkangel
Mars
Soldier Of Fortune
fefe_
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
angel boy
rapper_girl
53 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 10:20 pm

Kam vene re se keto mesimet e matematikes sjane per mu,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 10:46 am

kam vene re qe mbas shume kohesh e kapa dhe nje lloto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 12:56 pm

Kam vene re se kjo dita sot me zor po shtyhet nga te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 1:38 pm

kam ven re se sa vjen ja kaloj me mir I love you cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:43 am

Kam vene re se ky pokeri ne facebook po i merr ne qafe ca njerez confused Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:46 am

nje shokun tim sidomos e ka fiksu keq fare,ne fund te fundit sa ti leje me verte leket me mire ti leje virtualisht si thua ti???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:47 am

haha kam vene re se ky lart ka ndonjehere te drejte tongue Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:48 am

kam ven re qe...po vej re shum gjera kto kohet e fundit...hmmm

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:50 am

qe arlinda me perjashtoi nga rockalbania thjesht per qef..vetem se iu kundervura ktu te forumi
me perjashtoi qe atje pa asnje arsye.mburr dhe rockalbanian ti k..
sa niveli ulet qe je mi goce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:51 am

Slash shkruajti:
qe arlinda me perjashtoi nga rockalbania thjesht per qef..vetem se iu kundervura ktu te forumi
me perjashtoi qe atje pa asnje arsye.mburr dhe rockalbanian ti k..
sa niveli ulet qe je mi goce

po ik mer rrot k***
ti te shash forumin "forum vari k**in" dhe un te te mbaj akoma, po si ke ftyr e do me u fut akoma atje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:54 am

Child In Time shkruajti:
Slash shkruajti:
qe arlinda me perjashtoi nga rockalbania thjesht per qef..vetem se iu kundervura ktu te forumi
me perjashtoi qe atje pa asnje arsye.mburr dhe rockalbanian ti k..
sa niveli ulet qe je mi goce

po ik mer rrot k***
ti te shash forumin "forum vari k***n" dhe un te te mbaj akoma, po si ke ftyr e do me u fut akoma atje

po ashtu eshte mi qysh e di ti.....pastaj secili ka mendimet e tija........postimet e mia ketu skane te bejne me ato atje
ktu ti tregon edhe njere veten tende dhe ul vlerat e rockalbania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:54 am

hahaha sa e papame eshte kjo lart te gajas fare...(arly)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:55 am

epo sjam aq e pafytyr sa ty un, smbaj dot te till antar te forumi im

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:55 am

jo chat dhe mos dilni nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:55 am

^per sleshin

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:57 am

e poshter edhe une ashtu e hanga banin... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:58 am

Child In Time shkruajti:
epo sjam aq e pafytyr sa ty un, smbaj dot te till antar te forumi im

dhe mua po me rruhet shume ne fakt se me perjashtove ti...une per te te tall k..kur skisha ca beje hyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:58 am

Blue Paradise shkruajti:
jo chat dhe mos dilni nga tema

Kam vene re qe keto fjale spo bejne me pune kshu qe kur e shef te arsyeshme edhe fshiji Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:59 am

Mars shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
jo chat dhe mos dilni nga tema

Kam vene re qe keto fjale spo bejne me pune kshu qe kur e shef te arsyeshme edhe fshiji Wink
ke te drejte.kerkoj falje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 1:05 pm

kam ven re jam zgjat i cik Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 1:33 pm

kam vene re se jam shkurtu icik Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 1:49 pm

Kam vene re se jam zgjatur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 1:53 pm

kam ven re se kto te dy lart me kopjun lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 1:54 pm

Kam vene re sa duhet kjo me Darkun Razz Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 1:55 pm

Blue Paradise shkruajti:
kam ven re se kto te dy lart me kopjun lol!
une jo nje her..une thash jam shkurtu Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

Kam vene re se... - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 22 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam vene re se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 22 e 29Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: