Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam vene re se... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam vene re se... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam vene re se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam vene re se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam vene re se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam vene re se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam vene re se... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam vene re se... I_vote_lcap17%Kam vene re se... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam vene re se... I_vote_lcap29%Kam vene re se... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam vene re se... I_vote_lcap31%Kam vene re se... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam vene re se... I_vote_lcap23%Kam vene re se... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
Darkangel
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
angel boy
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
Child In Time
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
Mars
Kam vene re se... I_vote_lcapKam vene re se... I_voting_barKam vene re se... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam vene re se...

Shko poshtė 
+49
Nightmare
Big_Boss
che tartuf junior
*...BE YOURSELF...*
Slash
sweet_girl
LaLuC-I
maria gracia
Ernesto_Guevara
doni
cool
total overdose1
Sara
pretty little rockstar
kitty
bad boy
kumbari
smart devil
3bla
bituku85
toni'world
Rej
elbasanlli-puro
AURORA BOREALIS
the doctor 2000
hot_spicy
angel_wolf
free spirit
kaaccu
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
odise
Child In Time
wooow
play_boy
don corleone
Blue Paradise
SupergirL
RioT
ani
Endi
Darkangel
Mars
Soldier Of Fortune
fefe_
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
angel boy
rapper_girl
53 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 6:21 pm

kam vene re se behet shuum chat ne tema te ndryshme ktu ne forum Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 6:25 pm

kam vene re se kan fillu me u grric shum njerezit me mu pa pik lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 6:26 pm

kam ven re se macet ne rrug jan shtuar shume kto kohet e fundit

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam vene re se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 12:23 am

kam vene re se free spirit dhe smart devil sdo futem edhe per sh kohe ne forum se i eshte prish pc!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:41 am

kam ven re se mbas ores 12 ne elbasan shumica e lokalve jan mbyll dhe ato qe jan hap jan plot mgjth te paket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:54 pm

kam vene re se po me cajne tr**in dy antare.

_________________
Kam vene re se... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:55 pm

Kam vene re se ky lart ka fillu ta prishi gojen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:56 pm

kam vene re qe sjam mire me postimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 9:59 pm

kam ven re se ky lart i ben fakt te kryer idet e veta..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam vene re se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:00 pm

kam vene re qe do dal me dike po se kur se di Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:55 pm

kam ven re se jam ber me 4 numra tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:43 pm

kam vene re qe jam zgjatur icik kte vit!! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:48 pm

prap mi. po ca bem moj endi se le nam... lol!
kam ven re se kjo lart zgjatet cdo vit,ose me sakt cdo muaj nga disa (shum) cm.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam vene re se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:49 pm

kam vene re se kjo siper eshte sh goc e mire!! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:50 pm

rrofsh.
gjithashtu dhe ti,shuum e mire.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kam vene re se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:53 pm

kam ven re ajo ka fillu me leviz nje cik si shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:59 pm

kam ven re se ky ani nuk qeka cun i keq Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:31 pm

kam vene re se kjo siper ka nderru avatar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:40 pm

kam vene re se jam qe dje e merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:41 pm

kam vene re se kjo siper qan sh! Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 7:01 am

kam vene re se pushimet verore kalojne sh shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:51 pm

kam vene re qe spo me rrihet me ne pc!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:24 pm

kam vene re se kjo tema eshte pa lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:27 pm

kam van re qe duhet me ik me shpia ne tr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:28 pm

kam ven re se ket lart e du fort te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kam vene re se... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam vene re se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 29Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
 Similar topics
-
» CA MENDONI PER NJEREZIT QE GENJEJN,QE VENE FOTO TE ROBVE TE TJERE ETJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: