Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcap17%Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcap29%Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcap31%Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcap23%Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
Darkangel
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
angel boy
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
Child In Time
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
Mars
Kam vene re se... - Faqe 17 I_vote_lcapKam vene re se... - Faqe 17 I_voting_barKam vene re se... - Faqe 17 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kam vene re se...

Shko poshtė 
+49
Nightmare
Big_Boss
che tartuf junior
*...BE YOURSELF...*
Slash
sweet_girl
LaLuC-I
maria gracia
Ernesto_Guevara
doni
cool
total overdose1
Sara
pretty little rockstar
kitty
bad boy
kumbari
smart devil
3bla
bituku85
toni'world
Rej
elbasanlli-puro
AURORA BOREALIS
the doctor 2000
hot_spicy
angel_wolf
free spirit
kaaccu
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
odise
Child In Time
wooow
play_boy
don corleone
Blue Paradise
SupergirL
RioT
ani
Endi
Darkangel
Mars
Soldier Of Fortune
fefe_
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
angel boy
rapper_girl
53 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next
AutoriMesazh
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 4:13 pm

kam ven re se ky lart ka te drejt Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 4:17 pm

Blue Paradise shkruajti:
kam ven re se ky lart ka te drejt Crying or Very sad

pse re ca ka ndodh, kam ven re qe ti duhet tme cosh nje pm
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 4:21 pm

kam ven re se kjo esht e fshehur
mos u shqeteso mi se kam ndonje gje te madhe Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:00 pm

kam ven re qe sme rrihet fare fare nshpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:18 pm

kam vene re se ne pergjithsi robt qe s'nxjerrin foto te tyre ne profil s'duhet te jen te bukur
me sakt fare sjane te bukur Laughing
jo per gje po eshte shum e cuditshme se pse s'nxjerrin foto LaughingLaughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:20 pm

se shumica e anetareve ne forum nuk ven fotot e tyre ne forum.ose ato qe i vejn i duket vetja i bukur...edhe pse jan per tu perplas mas murit hiq rapper,end,angel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:22 pm

sa kot ja ke fut, i duket vetja i/e bukur thot hahahaha
sh gjynah je
ato e vene thjesht se kane qejf te vene foto te tyre po jo se u duket vetja i/e bukur
a tkeqen qenke rendshem fare ti Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:23 pm

kam vene re se kjo rapperi ska me ke te kapet dhe me gjeti mu ime...ik o goc se re nsy.ste kam ba gja per tu kap kot.dhe ske pse me kto postime te te duket vetja llafolloge madhe.ik te lutem merru me te tjeret se un skam nerva te diskutoj.te lutem hajt klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:26 pm

kam vene re se ti vet nderhyre e para tek debati im me vdekjen apo jo Wink
ti tme kishe lene rehat
njs se as un sdo rri tmerrem me ty
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:28 pm

sta ka kerku njeri ta bash moj vajz...ka kush merret me mu.pastaj dje u permen shum her emri im aty pranaj nderhyra.ti do lash borxhet ime????ik te lutem se je dhe ma e madhe dhe ste ka hije te sillesh kshu.shnet dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 6:29 pm

u permend se foli vet keq i pari vdekja Wink
borxhet pff
njs njs shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 9:48 pm

kam vene re se dj jero flet sh mir ne shumicen e rasteve
kam vene re se hot spicy ngaqe sdi te mbrohet vet me fjale i thot vdekjes aman me thuaj ca pergjigje ti kthej Laughing vej bast per kte qe eshte mese e vertet Laughing
kam vene re se tgjtihe kane respekt e me duan si moderatore dhe flm shuum te gjithve, ju du shum vertet, flm per gjithcka :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 9:50 pm

kam ven re se rg me don :gaga: Jokee :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 9:53 pm

Child Of Darkness shkruajti:
hahaha uee se kisha pa ndo1here un
kam vene re se blue paradise prsh te fundit gjithmone darkangel :D
per mos me dal nga tema Razz
kam ven re se e bej se embelsira esht ne fund :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 9:55 pm

hot spicy shkruajti:
se shumica e anetareve ne forum nuk ven fotot e tyre ne forum.ose ato qe i vejn i duket vetja i bukur...edhe pse jan per tu perplas mas murit hiq rapper,end,angel
mos me ke permendur gje mua ketu...thjesht kot per sqarim...??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 9:59 pm

hot spicy paska then dicka per fotot sqarohu icik me shum se per ke e ke po pate mundsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 10:02 pm

hot spicy shkruajti:
se shumica e anetareve ne forum nuk ven fotot e tyre ne forum.ose ato qe i vejn i duket vetja i bukur...edhe pse jan per tu perplas mas murit hiq rapper,end,angel


Goce futi 1 gjilpon asaj gojes tate...jo x tkeq po ma ha menja se je me keq se ky i imi...

Mfalni x tshamet po kshu esht kur te acarojn


Dhe rg si vjen as te gishti vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 10:09 pm

hey o hoto po ti ke inat se nuk ve dot foton tende se do te shajne te gjithe..
dhe kujdes me ate te perplasmen mas murit mos e krruj shume se do te te behet me gjak..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 10:13 pm

kam vene re se te gjtihe qenkan acaruar me postimin e antares hot spicy Laughing dhe me te drejte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 11:13 pm

hot spicy shkruajti:
se shumica e anetareve ne forum nuk ven fotot e tyre ne forum.ose ato qe i vejn i duket vetja i bukur...edhe pse jan per tu perplas mas murit hiq rapper,end,angel

kam ven re se ty tduket vetja e bukur, o goceeeee ku ke ftyr ti mi me fol kshu me ate surrat qe ke o qorre, tani edhe un qorre jam, po qorre me tshemtut se ty skam pa vallaj, kot me tpyt pse ske nxjerr asiher foto te tema e fotove ti, apo ke frik se reagimi i antarve do jet... affraid

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 11:16 pm

hot spicy shkruajti:
se shumica e anetareve ne forum nuk ven fotot e tyre ne forum.ose ato qe i vejn i duket vetja i bukur...edhe pse jan per tu perplas mas murit hiq rapper,end,angel
ti shif veten tate moj goc
edhe te gjithe e pelqejne veten.nuk ka asnje person qe te thote qe nuk e pelqej veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 11:18 pm

haha ti lart e ke myyyt :D
po i bej edhe iher quote postimit tim qe tshofi mir ajo LaughingChild In Time shkruajti:
hot spicy shkruajti:
se shumica e anetareve ne forum nuk ven fotot e tyre ne forum.ose ato qe i vejn i duket vetja i bukur...edhe pse jan per tu perplas mas murit hiq rapper,end,angel

kam ven re se ty tduket vetja e bukur, o goceeeee ku ke ftyr ti mi me fol kshu me ate surrat qe ke o qorre, tani edhe un qorre jam, po qorre me tshemtut se ty skam pa vallaj, kot me tpyt pse ske nxjerr asiher foto te tema e fotove ti, apo ke frik se reagimi i antarve do jet... affraid

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 11:25 pm

per kto pune jam itmerrshem,jam i llaftarisur fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 11:27 pm

there with out me shkruajti:
per kto pune jam itmerrshem,jam i llaftarisur fare
:gaga: :gaga: :gaga: per zotin sa me ke bo me qesh :gaga: :gaga: ...njish je njish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 11:33 pm

there with out me shkruajti:
per kto pune jam itmerrshem,jam i llaftarisur fare

ahahahahah sandri Laughing

deklaroj qe ktu ka ca antar tpapam shyqyr

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kam vene re se... - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Kam vene re se...   Kam vene re se... - Faqe 17 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam vene re se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 17 e 29Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: