Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcap17%lind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcap29%lind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcap31%lind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcap23%lind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
hot_spicy
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
Darkangel
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
angel boy
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
Child In Time
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
Blue Paradise
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
rapper_girl
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
Mars
lind me talent apo e fiton ate! I_vote_lcaplind me talent apo e fiton ate! I_voting_barlind me talent apo e fiton ate! I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 lind me talent apo e fiton ate!

Shko poshtė 
+11
SupergirL
Child In Time
Soldier Of Fortune
rapper_girl
free spirit
don corleone
fefe_
Endi
total overdose1
Lacuna_Coil
dj jero
15 posters
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 3:41 pm

si mendoni ju talenti eshte i lindur apo fitohet gjate jetes
ne kete teme mund te thoni edhe talentet tuaja Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 3:44 pm

te 2ja bashki.
me shum talenmti esht i lindur por po desh njeriu, behet gjeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 5:23 pm

une them lind me nje lloj talenti pastaj ate e permireson me shume nese ke deshir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 5:26 pm

lind por duhet sh pune qe ta permisosh dhe ta ruash ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 6:05 pm

fiton cdo gje
te gjith lindin njelloji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 9:45 pm

cdo gje arrihet me mundim gjerat e medha me mundim me te madh se gjeret e vogla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 9:47 pm

una them te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 8:12 pm

edhe un per te dyja jam po aman vet jam e lindur me talent nuk jam bere, qe kur kam qene e vogel dija te kerceja sh mire dhe vazhdoj ta bej kte gje dhe per kte jam krenare per veten e ime :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 9:44 pm

behesh me talent!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 2:01 am

Tani ka njerez qe lindin me talent, pse ca mthoni per ato njerez qe qe 3 vjec i bien pianos ose ndo1 instrumenti tjeter shkelqyeshem, epo e kan te lindur, ka edhe ploot qe e fitojn, kjo kategori njerzish esht me e madhe
Un per vete di te luaj ne piano (ose me sakt dija se kam 4 vjet qe se praktikoj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:11 pm

une them lind me talent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 12:58 am

Jane ca talente qe sado pune te kene persiper, po s'qene te lindur, s'behet gje. Psh une kam vesh per muzike e di te kendoj. Kete nuk mund ta fitosh asnjeher me pune. Po jane ca talente ti tjera, si psh ne sport apo t'i biesh instrumentave te caktuara qe me pune te madhe, kthehen ne aftesi te vecanta. Megjithate nje shprehje thote "Suksesi eshte 10% talent dhe 90% pune".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:22 am

nuk besoj se lind te ralle jane ata qe e kane trashegimi
por ne pergjithsi e fiton talentin...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:24 am

ka njerez qe lindin me talent pra me nje dhunti te caktuar po ka edhe njerez qe e fitojne kete talent me pune edhe me perpjekje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:15 pm

zakonisht eshte ilindur por ka dhe nga ata qe me pune arrijen gjera qe duan..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:17 pm

per mendimin tim njerzit kur lindin jan te gjith njesoj,ai zhvillohet me kalimin e kohes.edhe ato qe te vegjel kan talent nqs nuk e ushtrojne ate nuk arrijne te jen ato qe pretendohet
per mendimin tim fitohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:57 pm

ka nga ato qe lindin
ka nga ta qe e fitojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 4:45 pm

me talent lind.
aftesin x tber gjera te ndryshme fitohet
por vetem aftesia, shkathtesia apo ku di une cfare tjeter fitohet jo talenti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

lind me talent apo e fiton ate! Empty
MesazhTitulli: Re: lind me talent apo e fiton ate!   lind me talent apo e fiton ate! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
lind me talent apo e fiton ate!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» kush fiton sot MILAN apo juve
» kush e fiton maratonen 2009????
» Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
» champions league:inter-manchester,chelsea-juventus dhe arsenal-roma kush fiton?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: