Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_lcapkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_voting_barkush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush jane me dinake femrat apo meshkujt?

Shko poshtė 
+15
dead angel
Burzgoroth
SIMPATIKU_DR
sotiraq furxhiu
Soldier Of Fortune
Mars
SupergirL
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
free spirit
dj jero
ani
Endi
smart devil
don corleone
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:08 pm

rolin dine ta luajn mire, por kur u kerkojne ta vazhdojn rolin gjat, ngecin femrat se nuk jan aq te zgjuara sa te mbajn gjalol dinakerin gjithmon. nejse se spo di si ta them se jam out sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:09 pm

thon se femra futi shejtanin ne shishe,por harroje ti vere tapen:) ate e bem ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:10 pm

ik mi tradhetare nuk di te luash fare
na una aktore perfekte e pe ca i bera tjetrit.................
prit se do i bej dhe ca gjera te tjera do e sjell icik po icik rrotull hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:11 pm

[quote="Lacuna_Coil"]rolin dine ta luajn mire, por kur u kerkojne ta vazhdojn rolin gjat, ngecin femrat se nuk jan aq te zgjuara sa te mbajn gjalol dinakerin gjithmon. nejse se spo di si ta them se jam out sot.[/quote ME QE QEKE OUT DMTH SE NUK E LUAN DOT ROLIN GJATE NGECE DHE TI :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:13 pm

[quote="don corleone"][quote="Lacuna_Coil"]rolin dine ta luajn mire, por kur u kerkojne ta vazhdojn rolin gjat, ngecin femrat se nuk jan aq te zgjuara sa te mbajn gjalol dinakerin gjithmon. nejse se spo di si ta them se jam out sot.[/quote ME QE QEKE OUT DMTH SE NUK E LUAN DOT ROLIN GJATE NGECE DHE TI :D[/quote

jo mer vlla se shyqyr nuk jam nga ato qe ngec une se i fus mire naft motorrit une. Razz
po sot jam out me verte une. ehhh....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:14 pm

he se do vish ne vete si gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:14 pm

free spirit shkruajti:
ik mi tradhetare nuk di te luash fare
na una aktore perfekte e pe ca i bera tjetrit.................
prit se do i bej dhe ca gjera te tjera do e sjell icik po icik rrotull hahahaha
PO JAM UNE AKTOR ME I ZOTI QE I KAP KTO GJERA SHPEJT SE GJITHE DITEN ME FEMRA MERREM :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:36 pm

te dy palet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 11:08 pm

don corleone shkruajti:
dj jero shkruajti:
femrat vete natyra terheqese e femres eshte krijuar per dinakeri
ME DUKET SE JA FUTE KOT KUR JANE KAQ DINAKE PSE MASHTROHEN NGA CUNAT?

per mua ka fol tamam ai,ti ja ke fut si kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 1:09 am

varet nga femra dhe nga mashkulli, njof ca femra, qe jane edhe ne forum qe jo shejtanin, po edhe te atin e shejtanit fusin ne shishe, dhe ca te tjera qe i fut ne shishe kur te duash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 9:08 am

femrat nuk mashtrohen nga meshkujt thjesht bien shume shpejt ne dashuri dhe i besojne shum nje mashkulli i besojne dhe jeten
po ky nuk quhet mashtrim
po ka dhe femra qe i sjellin meshkujt rreth e qark vetes sipas deshires dhe ktu ngecin meshkujt............
eh femrat gjithmon do mbeten me dinake se meshkujt po meshkujt jane me ta zgjuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 9:56 am

hahahhhahahaaha booooooooo sa e squt free spirit
po normale femrat jan me te squta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sotiraq furxhiu
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 18
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 11:41 am

meshkujt jane me dinake por bejne sikur nuk jame dhe gjoja ia lene rradhen femrave, he pra nuk eshte kjo nje gje dinake.....................? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 11:43 am

hahahahahahahaha seshte kjo
po ngaqe nuk dini te jeni dinak pranaj na lini rradhen neve qe dime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SIMPATIKU_DR
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 49
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 7:12 pm

meshkujt normalishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 11:59 am

mundesisht kur te zgjidhni nje nga dy palet jepni dhe argumentat tuaj qe te tregoheni sa me bindes nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 12:25 pm

free spirit shkruajti:
femrat nuk mashtrohen nga meshkujt thjesht bien shume shpejt ne dashuri dhe i besojne shum nje mashkulli i besojne dhe jeten
po ky nuk quhet mashtrim
po ka dhe femra qe i sjellin meshkujt rreth e qark vetes sipas deshires dhe ktu ngecin meshkujt............eh femrat gjithmon do mbeten me dinake se meshkujt po meshkujt jane me ta zgjuar


na kujtove dicka me kte ti. Razz ahhh ca kohe po ska me gerr verr. hahhahahaa oj dreq.

megjithse femrat mund ti sjellin meshkujt rreth e perqark, si thot dhe free spirit, prap jan ato qe perfundojn duke vuajtur. pse? sepse e the po ti mi shtrig qe bin shum shpejt ne dashuri, me shpejt se meshkujt dhe na del bloof dinakeria qe kishim perdor deri tani.
nejse se dhe femrat dreq jan, te squta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:57 am

ca faji kemi ne meshkujt qe ju bini mrena per icik mendohuni i here kur te thoni po,e mos i besoni shume sidomos atyre qe ju bejne qejfin shume se pastaj merziten me ju e kerkojne gjera te reja zakonisht femra te tjera.e sheh per tju mbrojt juve u futa ne sherr me cunat e tjere qe ime me shohin me inat.p.s cuna nuk jam tradhtare po po me vinte gjynah e thashe ti ndihmoja :gaga: Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 11:22 am

vallaj femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 12:02 pm

femrat eshte normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 12:20 pm

femrat jan si gjeneralet,atyre nuk u intereson shum se c'humbje u ka kushtuar nje fitore
gjeneralet (femrat) nuk dalin gjithmone me fitore nga lufta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:49 pm

Me duken femrat me shume dinake, sepse i llogarisin me shume gjerat, i hyjne me thelle. Ndersa meshkujt jane shume siperfaqesore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:50 pm

femrat Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 4:56 pm

as behet fjale qe femrat..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blond
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 28
Vendndodhja : prishtine
Hobi : kėndimi,aktrimi,adventurat
Koha e lire : lexoj,shetis
Piket : 19
Data e regjistrimit : 05/08/2009

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:13 am

meshkujt jane dinak por femrat jane edhe me dinake se meshkujt keshtu qe une mendoj se qe te dy gjinit je dinak(e)

E VĖRTETA ĖSHTĖ E HIDHUR POR S'KE Q'T'I BĖSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush jane me dinake femrat apo meshkujt?   kush jane me dinake femrat apo meshkujt? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush jane me dinake femrat apo meshkujt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» pse femrat jane me kureshtare se meshkujt?
» Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?
» a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!
» pse meshkujt kur flasin me i femer kenaqen me shume?
» kush jane vendet me ekzotike per ju?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: