Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcap17%Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcap29%Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcap31%Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcap23%Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcapAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_voting_barAlkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Alkimi apo Converse

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Alkimi apo Convers
1.Alkimi
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcap63%Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap
 63% [ 5 ]
2.Convers
Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_lcap37%Alkimi apo Converse - Faqe 2 I_vote_rcap
 37% [ 3 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:20 pm

po jane ne tr..po ne qe sjemi ne tr ca do bejme.nejse une ja futa converse se jane aatlete te bukura :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 9:12 am

Child In Time shkruajti:
dead angel shkruajti:
kam qene dhe jam akoma me convers dhe si nderroj

ca thua mi Suspect
po kto jan lokale qe te dy hauhauhauhauahhuahauahuahuahauhauhahahh Laughing

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha arli je e madhe ahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 9:18 am

[quote="smart devil"]nuk flas dot se si kam pa no1 her[/quote
\
cke ti,do i shofim po he. :D

me kan then se Alkimia esht me e mire,nuk ka pseudo,megjithate spo votoj gje.


p.s total o. mka then kshu. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 9:18 am

edhe un tkam then kshu po se mban mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 9:25 am

me verte??? scratch hic se mbaj mend. Embarassed :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 7:35 pm

tani jam per Conversin Razz
iken kohet e Alkimise

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:06 pm

Child In Time shkruajti:
tani jam per Conversin Razz
iken kohet e Alkimiseme too Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:08 pm

kur kam pyt Iron Snake mka then: Ne krahasim me convers??alkimia as qe behet fjal
pyta Metallican mtha:ooo convers ca thu ti?je rehat fare vend fixim.
tani pres ti shof vet Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 9:27 am

ka fillu me mpelqy conversi Razz

zgjedh conversin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:14 pm

mkane lavderu alkimine para dy vjetesh
tpys iher per kte tj
vete si kam pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:23 pm

Alkimia shkrete po falimenton..ska fare levizje..rrofte rocksy bar :Birre;:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAlkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 09, 2009 3:53 pm

Alkimi ngaqe skm qen dhe du me e pa Razz:P
Cv nfakt (se dhe un ngjoj thashetheme q jam ktej:P) PO mbushet shum me "nen moshet"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 09, 2009 4:16 pm

S.A.M shkruajti:
Alkimi ngaqe skm qen dhe du me e pa Razz:P
Cv nfakt (se dhe un ngjoj thashetheme q jam ktej:P) PO mbushet shum me "nen moshet"

gabohesh,,kan ikur ato kohe.. Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 09, 2009 4:55 pm

hajt mo po zgjedhim cv meqe kemi shku atje 1 her te vetjme ne jeten tone Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ene duhet me pas i arsye te fort me shku prap........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorAlkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 09, 2009 6:08 pm

Child In Time shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Alkimi ngaqe skm qen dhe du me e pa Razz:P
Cv nfakt (se dhe un ngjoj thashetheme q jam ktej:P) PO mbushet shum me "nen moshet"

gabohesh,,kan ikur ato kohe.. Cool


Sa shpejt Smile
Njs duhet me e pa 1her Alkimine Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 10, 2009 8:03 pm

angel boy shkruajti:
hajt mo po zgjedhim cv meqe kemi shku atje 1 her te vetjme ne jeten tone Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ene duhet me pas i arsye te fort me shku prap........

une e di arsyen pse shkojn shumica,. eeee ma kan then convers-istat Laughing Laughing Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
hajt mo po zgjedhim cv meqe kemi shku atje 1 her te vetjme ne jeten tone Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ene duhet me pas i arsye te fort me shku prap........

une e di arsyen pse shkojn shumica,. eeee ma kan then convers-istat Laughing Laughing Razz
iiii po na e thuaj dhe neve meqe ka shume conversista ktu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:23 pm

ajahuahuahauhauhauahuaha
ku ka ktu mi, ahahahahahaha
arli dhe klaudio por qe nuk futet me

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 1:49 am

pa shiko pa shiko..pse shkojme mi xhen,ė?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 11:32 am

jo ti mi zemer jo...po sec me thot irida ca gjojna mua per nacut Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 2:36 pm

ca gjerash? Surprised

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Alkimi apo Converse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Alkimi apo Converse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: