Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Alkimi apo Converse I_vote_lcap17%Alkimi apo Converse I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Alkimi apo Converse I_vote_lcap29%Alkimi apo Converse I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Alkimi apo Converse I_vote_lcap31%Alkimi apo Converse I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Alkimi apo Converse I_vote_lcap23%Alkimi apo Converse I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
hot_spicy
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
Darkangel
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
angel boy
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
Child In Time
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
Blue Paradise
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
rapper_girl
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
Mars
Alkimi apo Converse I_vote_lcapAlkimi apo Converse I_voting_barAlkimi apo Converse I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Alkimi apo Converse

Shko poshtė 
+13
dead angel
smart devil
Child In Time
Burzgoroth
VEGENCY
S.A.M--->2
almir_metallica_4ever
total overdose1
Darkangel
rapper_girl
fefe_
bad boy
SupergirL
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Alkimi apo Convers
1.Alkimi
Alkimi apo Converse I_vote_lcap63%Alkimi apo Converse I_vote_rcap
 63% [ 5 ]
2.Convers
Alkimi apo Converse I_vote_lcap37%Alkimi apo Converse I_vote_rcap
 37% [ 3 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:10 pm

cilin lokal preferoni me shume ? jepni mendimet tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:11 pm

une per vete te dyja i pelqej
jane lokale sh te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:20 pm

charls bistro eshte me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:23 pm

alkimia eshte me vend i bukur por shume bosh
converse vend koti por ka njerez me shum , kur kam nejt ja 2her deri ne 3 te nates plot ... dhe cmimet te lira fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:25 pm

bad boy shkruajti:
charls bistro eshte me mire

po kush te pyti me shoku
kjo teme flet per alkimin dhe converse jo per bistron nqs si njeh mos fol fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:37 pm

po mos u merzit mi super girl se ste vrava i njof dhe per mu kto vene jane njesoj dhe qe me mire esht charlsi kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:38 pm

un nuk kam qen najher kshuqe sthem gje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 7:35 pm

converse kurse alkimia vetem se ka kolltuqet e rehatshme Razz


p.s. sdo te thot gje se jam repiste e te mos shkoj atje fundja me motren kam shkuar, si fillim se duroj dot po pastaj u mesova edhe hajt mo vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 7:38 pm

si njoh dhe keshtu qe sjap mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 5:18 pm

ALKIMI!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:39 pm

ALKIMI vallaj se conversin se duroj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 4:15 pm

si njoh qe kshu sflas dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
VEGENCY
Adoleshent
Adoleshent
VEGENCY


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 30
Vendndodhja : hell...&...alkimi..... iliria...converse
Hobi : muzika
Koha e lire : prova me grupin ...studim
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 2:57 am

E KAM THENE DHE DO TA THEM "ALKIMIA" ESHTE LOKALI KU RRI ME SHUME ME CUNAT E GRUPIT DHE CUNAT E TROUT E CUNAT E ARS DEMENTIAS...ATY E PI KAFEN PERDITE...VENI ME I PAPAM QE DERI TANI JAN BO 2 VJET E GJYSEM QE NUK E KAM DRYSHUAR


Edituar pėr herė tė fundit nga VEGENCY nė Thu Aug 21, 2008 5:24 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 12:26 pm

totalisht ALKIMIIIIIIIII e kemi ber si shpi te shkreten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:50 pm

Alkimiii cheers

Ju lutem beni nji sondazh Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:52 pm

nuk flas dot se si kam pa no1 her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 2:11 pm

nese ke ndermend me ardh nai her hajde ne alkimi se ta siguroj qe esht me mir se conversi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:45 pm

ndryshoj mendim pasi ma ka shpif cik CONVERS kto kohet e fundit

po votoj ALKIMI Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:59 pm

ALKIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 3:37 pm

rapper_girl shkruajti:
ndryshoj mendim pasi ma ka shpif cik CONVERS kto kohet e fundit

po votoj ALKIMI Smile

Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked Shocked

cheers

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 3:41 pm

convers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 3:50 pm

dead angel shkruajti:
convers

ke qene ? :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 3:53 pm

kam qene dhe jam akoma me convers dhe si nderroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:01 pm

dead angel shkruajti:
kam qene dhe jam akoma me convers dhe si nderroj

ca thua mi Suspect
po kto jan lokale qe te dy hauhauhauhauahhuahauahuahuahauhauhahahh Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:05 pm

edhe car stej po prs me pelq converse si lokal dhe sdua ta ndrroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Alkimi apo Converse Empty
MesazhTitulli: Re: Alkimi apo Converse   Alkimi apo Converse Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Alkimi apo Converse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: