Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
paramore Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
paramore Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
paramore Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
paramore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
paramore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
paramore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
paramore Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
paramore Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
paramore Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
paramore I_vote_lcap17%paramore I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
paramore I_vote_lcap29%paramore I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
paramore I_vote_lcap31%paramore I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
paramore I_vote_lcap23%paramore I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
hot_spicy
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
Darkangel
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
angel boy
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
Child In Time
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
Blue Paradise
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
Child Of Darkness
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
rapper_girl
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
Mars
paramore I_vote_lcapparamore I_voting_barparamore I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 paramore

Shko poshtė 
+6
S.A.M--->2
SupergirL
rapper_girl
dj jero
Child In Time
RioT
10 posters
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:25 pm

kan hap te gjith tem per kengetaret e vet te preferum,,po hap edheun nji,,oj kto Razz:P:P:P
hajde shpejto ca mendoni per paramore?
i kom i shpirt i kom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:26 pm

ylli un si kam degjuar kto se bejn punk dhe un punk nuk degjoj lool
por ajo goca esht e papame, njiish fare, ca tipi :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:27 pm

ne pamje te pare duken mire, te thjeshte por bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:31 pm

Child In Time shkruajti:
ylli un si kam degjuar kto se bejn punk dhe un punk nuk degjoj lool
por ajo goca esht e papame, njiish fare, ca tipi :D
pse mi vetem punk bejn kto?ok ska gale,,thnx qe nuk i shajte te pakten,,ate gocen e kam,,vdes per ate :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorparamore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:35 pm

tashi jan te papame....dhe kenget i kan shshshsh yll :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:37 pm

S.A.M shkruajti:
tashi jan te papame....dhe kenget i kan shshshsh yll :D
flm shum ti shoqe,,ne raste te tilla ta shperblefsha Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorparamore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:39 pm

hahaha ska gj...prap dhe hayley eshte si shpirt o zot sa e mir qe o Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:02 pm

S.A.M shkruajti:
hahaha ska gj...prap dhe hayley eshte si shpirt o zot sa e mir qe o Razz
shttt drreq se me ben xheloze Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorparamore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:44 pm

HAHAHA NUK E DU JO...UA UA UA...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:47 pm

PARAMORE grupi i preferuar i RioT :D
kshu si degjoj normale po me pelqen nga paraqitja ajo goca e ktij grupi :D
nice girl Razz:D i ngjan shum RioT :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:48 pm

rapper_girl shkruajti:
PARAMORE grupi i preferuar i RioT :D
kshu si degjoj normale po me pelqen nga paraqitja ajo goca e ktij grupi :D
nice girl Razz:D i ngjan shum RioT :D
hihih sa e madhe,,thnx ylli te kam shum xhan Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 5:57 pm

si kam degju asiher por ajo goca eshte shume e mire njish fare
si RioT mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Sat Aug 09, 2008 6:02 pm

wwooooowwwwwwww
i <3333333 paramore hihihih mi ka ber fiksim flavia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:02 pm

SupergirL shkruajti:
si kam degju asiher por ajo goca eshte shume e mire njish fare
si RioT mo
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed thnx :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:05 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
wwooooowwwwwwww
i <3333333 paramore hihihih mi ka ber fiksim flavia
<33333333333333333333<3<3<3<3<3<3<3<33<<3<3<3333333333 im in love with them!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LoPiNa
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LoPiNa

Female
Numri i postimeve : 167
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 12:54 pm

fav band of riot!
e shkruan gjithandej,,ne cdo mur te murrsit ka nje te shkrujtme "paramore" dhe nje "riot" posht,,kan shume kenge te bukura,,tani qe i degjon kjo[riot] gjat gjith kohes i degjoj me shpesh,,hayley ka nje still goxha te vecant,,me pelqen shume,,por jo qe jam e fixume ashtu sic esht RioT! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 2:12 pm

LoPiNa shkruajti:
fav band of riot!
e shkruan gjithandej,,ne cdo mur te durrsit ka nje te shkrujtme "paramore" dhe nje "riot" posht,,kan shume kenge te bukura,,tani qe i degjon kjo[riot] gjat gjith kohes i degjoj me shpesh,,hayley ka nje still goxha te vecant,,me pelqen shume,,por jo qe jam e fixume ashtu sic esht RioT! lol!
hihih,,dihet ajo,,kush i shkrun lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 7:38 pm

sme pelqejne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 8:34 pm

affraid No Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:00 pm

ca rryme bejne kto, dmth i ta fus temen n nekatgorine e rock&metal

_________________
paramore Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:05 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
ca rryme bejne kto, dmth i ta fus temen n nekatgorine e rock&metal

po aty futi, bejn punk Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 8:00 pm

im in love with them!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1Tue Jul 05, 2011 1:05 pm

I <3 Paramore
Grupi im i preferuar , sidomos kenga e fundit eshte njesh fare xD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
paramore Empty
MesazhTitulli: Re: paramore   paramore Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
paramore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika :: Rock & Metal-
Kėrce tek: