Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcap17%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcap29%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcap31%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcap23%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
hot_spicy
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
Darkangel
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
angel boy
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
Child In Time
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
Blue Paradise
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
Child Of Darkness
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
rapper_girl
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
Mars
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME

Shko poshtė 
+15
odise
aurel_m131
THE HACKER
dead angel
rapper_girl
SupergirL
Soldier Of Fortune
Child In Time
Venus
mel-L
Kosova
Endi
RioT
Tarjaholic
dj jero
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 4:54 pm

ESHTE NJE GJE SHUME SHUME E KEQE QE TE HA NGA BRENDA TE VRET MADJE ESHTE EDHE I ETUR PER TE TURPERUAR TE TJERET,OFENDUAR ETJ ETJ.NJEREZ KJO GJE QUHET MENTALITET,KUJDES MOS JU KAP HE JUVE SEPSE ESHTE SEMUNDJE NGJITESE DHE ESHTE E KEQE SHUME E KEQE MADJE.PSE KUR NJE CUN VE NJE VETH PER KENAQESINE E TIJ TE MOSHATARET E TIJ KUR E SHIKOJNE E SHOFIN SHTREMER?PSE KUR NJE GOC BEN NJE TATOO TE TERE E SHIKOJNE ME SY TE KEQ?VJEN TJETRI NGA FSHATRAT,,RRI 2 VJET NE QYTET DHE I DUKET VETJA QYTETAR DHE FILLON PARAGJYKON NJEREZIT.KJO GJE NUK ESHTE E DREJTE SEPSE JANE SHUME FENOMENE TE TJERA QE UNE NUK I PERMENDA QE EKZISTOJNE NE SHOQEIRINE SHQIPTARE.JEPNI MENDIMIN TUAJ PERSE SHQIPERIA NUK MUND TE BEHET NJE VEND SI JANE VENDET E PERENDIMIT?
PSE NUK KA STABILITET NE SHOQERINE SHQIPTARE?
A DO ECIM NDONJEHERE NEVE APO DO RRIME NE VEND
FLM PER MIRKUPTIMIN :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:14 pm

Jam shume dakort me antarin siper, e ka kapur thelbin e shoqerise se sotme (te pkaten e shoqerise shqiptare) por kjo nuk eshte ne mase te madhe.Shoqeria Shqiptare nuk ka stabilitet,sepse po te kishte stabilitet nuk do te rrinte ne "Start" por do te ecte disi. Fenomenet qe permende siper jane tmerresisht te verteta, duke qene se shqiptaret kane qef me u marr me "thashetheme" edhe nga keto thashethemet u detyrova te hiqja edhe piercingun tim Sad ..Shqiperia do edhe 50 vite pune per tu bere si perendimi. Pa ndryshuar ato larte, nuk ndryshohen ato poshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:15 pm

hmmmm,,mentaliteti qe kemi ne shqipetaret,,sidomos prinderit tone,,,mendoj se kjo ndikon shume keqe tek adoleshentet,,,
psh,,prinderit e mij sidomos babi te mari vesh qe une ne shkolle rri me nje cun,,,me masakron,,ose per shume e shume gjera te tjera,,qe me te vertet me duken te teperta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:16 pm

RioT shkruajti:
hmmmm,,mentaliteti qe kemi ne shqipetaret,,sidomos prinderit tone,,,mendoj se kjo ndikon shume keqe tek adoleshentet,,,
psh,,prinderit e mij sidomos babi te mari vesh qe une ne shkolle rri me nje cun,,,me masakron,,ose per shume e shume gjera te tjera,,qe me te vertet me duken te teperta!

RioT jemi 50 vite mbrapa botes! Nuk jane pak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:33 pm

Tarjaholic shkruajti:
RioT shkruajti:
hmmmm,,mentaliteti qe kemi ne shqipetaret,,sidomos prinderit tone,,,mendoj se kjo ndikon shume keqe tek adoleshentet,,,
psh,,prinderit e mij sidomos babi te mari vesh qe une ne shkolle rri me nje cun,,,me masakron,,ose per shume e shume gjera te tjera,,qe me te vertet me duken te teperta!

RioT jemi 50 vite mbrapa botes! Nuk jane pak...
mos kemi 500 thuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 10:36 pm

mm mentaliteti i shqiptareve sot eshte sh sh i keq....psh sot te shofin njerezit nje vajz dhe nje djal direkt mendojn dicka te keqe...por mentaliteti ktu nuk qendron vetem te shoqeria midis nje vajze dhe nje djali por edhe tek menyra se si vishen apo se si sillen...njerezit harrojn qe jemi ne shekkullin e 21!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosova
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 40
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:25 pm

Jam dakort me faktin qe kemi nje mentalitet te prapambetur po me thene te drejten nuk eshte se po ndryshojme shume eeee., se fundja fundit dhe shum adoleshente te koheve te sotme kan te njejtat mendesi me gjyshen time dhe paragjykojne ndoshta dhe me shume se ajo. Eshte dhe brezi i ri shum shum i prapambet dhe mendon ne menyre shume siperfaqsore. Perparimin e shikon vetem ne aspektin e jashtem, siperfaqsor (thjesht ndrrojne fasaden) se ne thelbe nuk kan ndryshim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 10:52 pm

epo shumica e shqiptareve e dine mos jemi akoma ne kohen e xhaxhit enver prandaj ndodh keshtu Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 29
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 7:29 pm

nje menadalitet shume i ulet.pleqt njehere nuk mund te flitet.cdo njeri i rritur i ka ca gjera te fiksuara gabim dhe sa do te perpiqesh sia vlen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 9:40 am

Eshte e vertete qe ne krahasim me vendet me te zhvilluare kemi nje mentalitet ndryshe. Megjithate mendoj se brezi yne do te beje nje ndryshim te madh. Nqs te gjithe mendojme se paragjykimet qe behen jane te gabuara, atehere pse mos t'i ndryshojme kur te na vije mundesia?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 11:18 am

Mentalitet i lodhuuuuuuuuur, i kput fare, puu sa turp, ta mendosh ne cilin shekull jetojn, jemi per te ardh keq sa pak tru kan shqiptaret No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 12:06 pm

boooooooooooooooooo mentaliteti i shqiptareve si ne kohen e enverit mos themi edhe me keq te mendosh qe shqiptaret merren akoma me llafe me tha ky kete ai ate e vl pale per tu zene pse sheh budallalleku me i madh turp kush ta degjogje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:31 pm

u mesuam me ket mentalitet tani.

_________________
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 2:33 pm

ohu shqiptaret kan ik fare...pupu harrojn ca viti jemi e kan menjen qe ne adoleshentet e sotshem te bejn ca beshin mami e babi ose ndonje tjeter ne kohen e tyre sepse nqs se ne bejm naj gjo prsh me dal me shokun ose kshu..pupu behet nami...se a thu ti gjoja ato sdilshin me shok e shoqe...pupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 4:46 pm

menalitet te prapambetur kane shqipetaret e sotem
me acarusa pffffffffffffff
shqiptare mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 5:47 pm

eeee po kur do e ndryshojm eshte puna!!edhe gjerat duhen be gradualisht jo nga sot neser!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 7:22 pm

mentalitet koti, me te acaru nervat ne maximum Mad
akoma me mentalitetin e kohes se xhaxhit Enver jane ca njerez, sdurohen, ti vdesesh fare Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 7:40 pm

mentalitet dreqi sduroj dot ca thon prindrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 7:42 pm

dead angel shkruajti:
mentalitet dreqi sduroj dot ca thon prindrit

ke shshsh te drejt, sidomos kur fiilloj e sdin te pushojn boo :S
jo po kshu jo po ashtu uaa ca acarimi Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 7:48 pm

e drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
THE HACKER
Adoleshent
Adoleshent
THE HACKER


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : INTERNET
Koha e lire : LIMEWIRE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:16 pm

ESHTE NJE SHPREHJE QE KEMI NE SHQIPTARET
U BO AI! DMTH PSE TA KETE AI E JO UNE JEMI PAK LAKMITARE NE ,PO TI SHIKOSH TE HUAJT SE SI MEDUKEN PAKSA ....... SHUME PA LIDJE ME NE . VARET CA STILI JETESE BEJME. NUK DUHET GJYKUAR. PSH JETA JASHTE SHTETIT KALEHTESIRA TE SHUMTA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WWW.ELBASAN1991.TK
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 11:04 pm

vete e tha dhe dj jero..vjen katnari dhe rri dy vjet dhe pasaj e fillon e paragjykon...pranaj skemi per te ec ndojher perpara..vin katnaret dhe kur na shofin neve,na pysin:nga ky qytet je ti??si do perparojm ne kur katnari vjen nga maja malit dhe ben sikur ka ter jeten qe jeton ne qyetin tat???kur ai duke ardh nga andej sjell me vete dhe mendimet e tij???dhe kur te shef me ndonje goc ne rrug fillon dhe hap llafe,qoft ajo dhe kushurira ote...si do ecim perpara ne????apo kur shofin dy veta duke u puth,fillojn dhe thoj per ata se ca te pafytyre qe jane??????/e pra....ky esht mentaliteti shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 8:08 pm

nje mentalitet pertok fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 10:30 pm

mentalitet vk
sguxo robi te ket shoqeri me nje cun qe e ka shume shok se ta marrin per tkeq, kujtojne se keni ndonje gje me ate cunin, pff sa kot
po me plasi mua , asiiiciiik me :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 10:39 pm

mentalitet i llime.
flasin robt me ca lloj paragjykimesh sikur kane ardh nga maja malit dhe ska pa gja me sy..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: