Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcap17%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcap29%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcap31%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcap23%MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_lcapMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_voting_barMENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME

Shko poshtė 
+15
odise
aurel_m131
THE HACKER
dead angel
rapper_girl
SupergirL
Soldier Of Fortune
Child In Time
Venus
mel-L
Kosova
Endi
RioT
Tarjaholic
dj jero
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 11:33 am

dj jero shkruajti:
ESHTE NJE GJE SHUME SHUME E KEQE QE TE HA NGA BRENDA TE VRET MADJE ESHTE EDHE I ETUR PER TE TURPERUAR TE TJERET,OFENDUAR ETJ ETJ.NJEREZ KJO GJE QUHET MENTALITET,KUJDES MOS JU KAP HE JUVE SEPSE ESHTE SEMUNDJE NGJITESE DHE ESHTE E KEQE SHUME E KEQE MADJE.PSE KUR NJE CUN VE NJE VETH PER KENAQESINE E TIJ TE MOSHATARET E TIJ KUR E SHIKOJNE E SHOFIN SHTREMER?PSE KUR NJE GOC BEN NJE TATOO TE TERE E SHIKOJNE ME SY TE KEQ?VJEN TJETRI NGA FSHATRAT,,RRI 2 VJET NE QYTET DHE I DUKET VETJA QYTETAR DHE FILLON PARAGJYKON NJEREZIT.KJO GJE NUK ESHTE E DREJTE SEPSE JANE SHUME FENOMENE TE TJERA QE UNE NUK I PERMENDA QE EKZISTOJNE NE SHOQEIRINE SHQIPTARE.JEPNI MENDIMIN TUAJ PERSE SHQIPERIA NUK MUND TE BEHET NJE VEND SI JANE VENDET E PERENDIMIT?
PSE NUK KA STABILITET NE SHOQERINE SHQIPTARE?
A DO ECIM NDONJEHERE NEVE APO DO RRIME NE VEND
FLM PER MIRKUPTIMIN :Birre;:
Me duket se dhe ti vet po krijon steriotipa: e para mos e pergjithso qe fshataret qe vijn ne qytet mbas 2 vjetesh fillojn e paragjykojn apo i duket vetja qytetar,kjo nuk esht e vertete per te gjith? Ne ca kuptimi Shqipria nuk mund te behet nje vend si jan vendet e perendimit??Te jesh i/e sigurt qe per ca gjera sipas mendimit tim shoqeria shqiptare esht me mir se sa perendimi, me then te drejten ktu s ka moral,kta pallohen nje nate me njerin dhe pastaj diten tjeter i thojn mirupafshim, si per vajzat ashtu dhe per djemt?Sipas mendimit tend te duket gje ane e mir e shoqerin evropiane kjo?? Tjeter mund te them se shumica e adoleshenteve gjate fundjavave pin aq shum alkoool gjithmone sa nuk din se ca bejn me!!! Po sigurisht qe mentaliteti apo shoqeria shqiptare ka shum probleme, se pari nuk respektohet jeta private e tjetrit, ka shum thashetheme gjithandej po mos kujtoni se ne perendim s ka thashetheme dhe paragjykime, ne nje mjedis me te vogel ku njerzit e njohin shum mir njeri tjetrin ka akoma me shum thashetheme te jeni te bindur per kete.Jam dakort me ato qe u than me lart ktu paragjykohet shum per nje tatuazh apo per nje pirs gje qe nuk ndodh ne perendim apo edhe per pamjen e jashtme gje qe s ndodh aspak. Dicka qe s me pelqen me verte fare fare ktu ne forum esht se antaret nuk respektoj shijet muzikore te njeri tjetrit.Ata qe degjojn hip hop fillojn e shajn rrokeret dhe grupet heavy metal etj , kshu ndodh edhe me ata qe degjojn metal fillojn dhe gjykojn hip hopin etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 4:56 pm

kitty shkruajti:
dj jero shkruajti:
ESHTE NJE GJE SHUME SHUME E KEQE QE TE HA NGA BRENDA TE VRET MADJE ESHTE EDHE I ETUR PER TE TURPERUAR TE TJERET,OFENDUAR ETJ ETJ.NJEREZ KJO GJE QUHET MENTALITET,KUJDES MOS JU KAP HE JUVE SEPSE ESHTE SEMUNDJE NGJITESE DHE ESHTE E KEQE SHUME E KEQE MADJE.PSE KUR NJE CUN VE NJE VETH PER KENAQESINE E TIJ TE MOSHATARET E TIJ KUR E SHIKOJNE E SHOFIN SHTREMER?PSE KUR NJE GOC BEN NJE TATOO TE TERE E SHIKOJNE ME SY TE KEQ?VJEN TJETRI NGA FSHATRAT,,RRI 2 VJET NE QYTET DHE I DUKET VETJA QYTETAR DHE FILLON PARAGJYKON NJEREZIT.KJO GJE NUK ESHTE E DREJTE SEPSE JANE SHUME FENOMENE TE TJERA QE UNE NUK I PERMENDA QE EKZISTOJNE NE SHOQEIRINE SHQIPTARE.JEPNI MENDIMIN TUAJ PERSE SHQIPERIA NUK MUND TE BEHET NJE VEND SI JANE VENDET E PERENDIMIT?
PSE NUK KA STABILITET NE SHOQERINE SHQIPTARE?
A DO ECIM NDONJEHERE NEVE APO DO RRIME NE VEND
FLM PER MIRKUPTIMIN :Birre;:
Me duket se dhe ti vet po krijon steriotipa: e para mos e pergjithso qe fshataret qe vijn ne qytet mbas 2 vjetesh fillojn e paragjykojn apo i duket vetja qytetar,kjo nuk esht e vertete per te gjith? Ne ca kuptimi Shqipria nuk mund te behet nje vend si jan vendet e perendimit??Te jesh i/e sigurt qe per ca gjera sipas mendimit tim shoqeria shqiptare esht me mir se sa perendimi, me then te drejten ktu s ka moral,kta pallohen nje nate me njerin dhe pastaj diten tjeter i thojn mirupafshim, si per vajzat ashtu dhe per djemt?Sipas mendimit tend te duket gje ane e mir e shoqerin evropiane kjo?? Tjeter mund te them se shumica e adoleshenteve gjate fundjavave pin aq shum alkoool gjithmone sa nuk din se ca bejn me!!! Po sigurisht qe mentaliteti apo shoqeria shqiptare ka shum probleme, se pari nuk respektohet jeta private e tjetrit, ka shum thashetheme gjithandej po mos kujtoni se ne perendim s ka thashetheme dhe paragjykime, ne nje mjedis me te vogel ku njerzit e njohin shum mir njeri tjetrin ka akoma me shum thashetheme te jeni te bindur per kete.Jam dakort me ato qe u than me lart ktu paragjykohet shum per nje tatuazh apo per nje pirs gje qe nuk ndodh ne perendim apo edhe per pamjen e jashtme gje qe s ndodh aspak. Dicka qe s me pelqen me verte fare fare ktu ne forum esht se antaret nuk respektoj shijet muzikore te njeri tjetrit.Ata qe degjojn hip hop fillojn e shajn rrokeret dhe grupet heavy metal etj , kshu ndodh edhe me ata qe degjojn metal fillojn dhe gjykojn hip hopin etj etj

ca sterotipash po krijoj une?une thashe dicka shume te vertete sepse fshataret vijne ne qytet dhe sjellin mentalitetin e tyre(jo te gjithe fshataret mos e keqkuptoni por ata qe jetojne ne fshatrat si i thone asaj fjalse ne p** te bubit).pastaj flasin ca e ca ketu ne forum shqiptaret kane mentalitet leshi thone pastaj shkrujne u kur u be dhe jevgu kengetar,jo 50 centi jevg jo po te isha une ne pushtet do i vrisja keta lloj njerezish.ca jane keto mendime ej.kush thote qe eshte legen ai eshte me super legen per vete.kush te shan eshte super i share.se ketu ne kete forum ka shume persona qe jane me kohen e pordhes.e dine vete kush jane ata Wink ka filluar me ju duk vetja njerezve ja jam une me e mira ja ska me..e para e punes ketu paragjykohen njerezit nga mzuika qe degjojne.kjo eshte sec eshte jane bere gjysma e forumit vk fare.nqs degjon metal je cun i mire i bukur,po degjove rnb e ca jane keto te tjerat je legen.muzika gjithmone duhet vleresuar sepse ju nuk e dini ca pune heq nje kompozitor apo kengetar me bo nje kenge dhe muzika e bukur te jete e cfaredolloj rryme vleresohet..ai person qe me te vertete merr vesh nga muzika vlereson nje kenge te mire,jo te fiksuar pas rock dhe metal.muzika e mire gjithmone vleresohet..ca behet ne keto kohe.
pastaj kush tha qe jasht shtetit ne moshen tone pallohen?????kjo eshte shuuume e pavertete.absolutisht jo,andej biles ke shume kontroll nga prindi jo si ketu.ketu prindit thote jo i kemi gocta kshu jo ashtu:thone te le une gocen time te kete te dashur??????jooo!kurse goca nga ana tjeter eshte duke u palluar.NQS ketu gocat nuk lihen te kete te dashur ato e gjejne vete menyren,edhe nga ballkoni hidhen.pse jane budallenj prinderit qe jetojne ne perendim qe i lene gocat me pase nje te dashur???
fola shume dhe besoj se jam i aqrte.e dine vete kush jane krymat e forumit ska nevoje ti permend Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 4:58 pm

Permblidheni pak se nuk kam nerva ta lexoj te gjithen! :D

_________________
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 5:08 pm

o dj jero sepse tani mora mundimin ta lexoj. Sa per perendimin per te cilin ti po flet po te them vetem qe kitty jeton ne itali dhe nuk mund ti dish ti se si funksionojne gjerat atje me mire se kitty. Respekte!

_________________
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 5:14 pm

dj jero shkruajti:
kitty shkruajti:
dj jero shkruajti:
ESHTE NJE GJE SHUME SHUME E KEQE QE TE HA NGA BRENDA TE VRET MADJE ESHTE EDHE I ETUR PER TE TURPERUAR TE TJERET,OFENDUAR ETJ ETJ.NJEREZ KJO GJE QUHET MENTALITET,KUJDES MOS JU KAP HE JUVE SEPSE ESHTE SEMUNDJE NGJITESE DHE ESHTE E KEQE SHUME E KEQE MADJE.PSE KUR NJE CUN VE NJE VETH PER KENAQESINE E TIJ TE MOSHATARET E TIJ KUR E SHIKOJNE E SHOFIN SHTREMER?PSE KUR NJE GOC BEN NJE TATOO TE TERE E SHIKOJNE ME SY TE KEQ?VJEN TJETRI NGA FSHATRAT,,RRI 2 VJET NE QYTET DHE I DUKET VETJA QYTETAR DHE FILLON PARAGJYKON NJEREZIT.KJO GJE NUK ESHTE E DREJTE SEPSE JANE SHUME FENOMENE TE TJERA QE UNE NUK I PERMENDA QE EKZISTOJNE NE SHOQEIRINE SHQIPTARE.JEPNI MENDIMIN TUAJ PERSE SHQIPERIA NUK MUND TE BEHET NJE VEND SI JANE VENDET E PERENDIMIT?
PSE NUK KA STABILITET NE SHOQERINE SHQIPTARE?
A DO ECIM NDONJEHERE NEVE APO DO RRIME NE VEND
FLM PER MIRKUPTIMIN :Birre;:
Me duket se dhe ti vet po krijon steriotipa: e para mos e pergjithso qe fshataret qe vijn ne qytet mbas 2 vjetesh fillojn e paragjykojn apo i duket vetja qytetar,kjo nuk esht e vertete per te gjith? Ne ca kuptimi Shqipria nuk mund te behet nje vend si jan vendet e perendimit??Te jesh i/e sigurt qe per ca gjera sipas mendimit tim shoqeria shqiptare esht me mir se sa perendimi, me then te drejten ktu s ka moral,kta pallohen nje nate me njerin dhe pastaj diten tjeter i thojn mirupafshim, si per vajzat ashtu dhe per djemt?Sipas mendimit tend te duket gje ane e mir e shoqerin evropiane kjo?? Tjeter mund te them se shumica e adoleshenteve gjate fundjavave pin aq shum alkoool gjithmone sa nuk din se ca bejn me!!! Po sigurisht qe mentaliteti apo shoqeria shqiptare ka shum probleme, se pari nuk respektohet jeta private e tjetrit, ka shum thashetheme gjithandej po mos kujtoni se ne perendim s ka thashetheme dhe paragjykime, ne nje mjedis me te vogel ku njerzit e njohin shum mir njeri tjetrin ka akoma me shum thashetheme te jeni te bindur per kete.Jam dakort me ato qe u than me lart ktu paragjykohet shum per nje tatuazh apo per nje pirs gje qe nuk ndodh ne perendim apo edhe per pamjen e jashtme gje qe s ndodh aspak. Dicka qe s me pelqen me verte fare fare ktu ne forum esht se antaret nuk respektoj shijet muzikore te njeri tjetrit.Ata qe degjojn hip hop fillojn e shajn rrokeret dhe grupet heavy metal etj , kshu ndodh edhe me ata qe degjojn metal fillojn dhe gjykojn hip hopin etj etj

ca sterotipash po krijoj une?une thashe dicka shume te vertete sepse fshataret vijne ne qytet dhe sjellin mentalitetin e tyre(jo te gjithe fshataret mos e keqkuptoni por ata qe jetojne ne fshatrat si i thone asaj fjalse ne p** te bubit).pastaj flasin ca e ca ketu ne forum shqiptaret kane mentalitet leshi thone pastaj shkrujne u kur u be dhe jevgu kengetar,jo 50 centi jevg jo po te isha une ne pushtet do i vrisja keta lloj njerezish.ca jane keto mendime ej.kush thote qe eshte legen ai eshte me super legen per vete.kush te shan eshte super i share.se ketu ne kete forum ka shume persona qe jane me kohen e pordhes.e dine vete kush jane ata Wink ka filluar me ju duk vetja njerezve ja jam une me e mira ja ska me..e para e punes ketu paragjykohen njerezit nga mzuika qe degjojne.kjo eshte sec eshte jane bere gjysma e forumit vk fare.nqs degjon metal je cun i mire i bukur,po degjove rnb e ca jane keto te tjerat je legen.muzika gjithmone duhet vleresuar sepse ju nuk e dini ca pune heq nje kompozitor apo kengetar me bo nje kenge dhe muzika e bukur te jete e cfaredolloj rryme vleresohet..ai person qe me te vertete merr vesh nga muzika vlereson nje kenge te mire,jo te fiksuar pas rock dhe metal.muzika e mire gjithmone vleresohet..ca behet ne keto kohe.
pastaj kush tha qe jasht shtetit ne moshen tone pallohen?????kjo eshte shuuume e pavertete.absolutisht jo,andej biles ke shume kontroll nga prindi jo si ketu.ketu prindit thote jo i kemi gocta kshu jo ashtu:thone te le une gocen time te kete te dashur??????jooo!kurse goca nga ana tjeter eshte duke u palluar.NQS ketu gocat nuk lihen te kete te dashur ato e gjejne vete menyren,edhe nga ballkoni hidhen.pse jane budallenj prinderit qe jetojne ne perendim qe i lene gocat me pase nje te dashur???fola shume dhe besoj se jam i aqrte.e dine vete kush jane krymat e forumit ska nevoje ti permend Wink

dj jero si fillim ske pse i thua te tjereve kryma, krymat e forumit apo forumit vk ok Wink
persa i perket ksaj me ngjyre te kuqe : prinderit ktu tek ne jane shume vk, jo per gje po eshte mese normale qe 1 adoleshent te kete 1 te dashur, eshte mese normale kot sjemi adoleshent
po kta prindrit jane sh katnare, mos te lidhet goca me cunin qe do pff po ik re te myten po deshen. gocat duan sduan prinderit lidhen me nje cun dhe sh mir ja bejne
megjtithate ka dhe prinder qe se kane prb dhe e lene vajzen e tyre te lidhet me nje cun,,flasin me te rreth ksaj dhe sh mir per kte jo prinder te cilet po moren vesh qe goca thhjesht pelqen e jo me te jet e lidhur me te te ben namin, te vret etj etj
2 shoqe te miat u kane thene prinderve, jo qe jane lidhur po qe pelqejne nje djale dhe ato su kane thene gje ( me kane treguar ato goca per kte) madje u kane thene ktyre shoqeve te mia : te keqen mami/babi na trego se ska asgje, eshte normale per moshen qe ke e te tjera fjaleme vje si kto
me vjen mir per kte dhe me vjen keq per goca te cilave po tu merret vesh tmerrohen, behen gati per tu fut ne dhe nga prindri
pffffff mentalitet vk dhe prinder sh vl Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 5:17 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
o dj jero sepse tani mora mundimin ta lexoj. Sa per perendimin per te cilin ti po flet po te them vetem qe kitty jeton ne itali dhe nuk mund ti dish ti se si funksionojne gjerat atje me mire se kitty. Respekte!
dhe une kam jetuar ne gjermani 2 vjet dhe skam pare asgje te jashtezakonshme per sa i perket shthurjes te shoqerise atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:10 am

ok varet dhe se ca moshe ke jetu ne gjermani po esht e vertete qe prinderit kane kontroll ose s kane fare,pastaj varet dhe nga personi dhe ndjenjat dhe shoqeria qe ka por ne pergjithsi kshu ndodh ktu. NUk esht puna te kesh nje te dashur dhe te kesh lidhje seksuale me te, ajo qe un s arrij ta konceptoj dot dhe s kam per ta pranu naiher esht te besh seks me dike qe thujse nuk e njef dhe as nuk e pelqen por thjesht ndjen nje terheqje seksuale. Ket veprim un e gjykoj por nuk gjykoj personin si askush ktu nuk gjykon asnje per veprimet qe ben dhe kjo esht gje shum e mir duke krahasu me mentalitetin shqiptar.psh un kam nje shoqe qe ka pas shum shum te dashur, e vlersoj si shoqe dhe nuk m intereson per veprimet qe ka be absolutisht thjesht s pranoj veprimin po pranoj ate si njeri dhe si shoqe.Por ne Shqipri nese ke nje shoqe te tille prinderit dhe ambjenti do ta ndalojn edhe pse ata nuk njofin asnje ane tjeter te mir te saj qe un mund ta njoh!!Dhe mua prindrit nuk me lejojn te rri me te!!Kjo esht e papranushme per mendimin tim!Per brezin e prinderve tan esht shum e veshtir te konceptojn nje lidhje por nuk esht faji i tyre esht faji i komunizmit vetem se ata duhet te perpiqen te na kuptojn me shum. Duhet te kuptojn qe gjerat kan ndryshuar dhe nese thellohen esht pa dyshim me mir qe ata ta pranojn kete gje!Se pa dyshim me mir se prindi askush nuk mund te te keshilloj me mir se si duhet te jesh te kujdesshem etje etj!Nje shoqja ime vrau veten kur e mori vesh prindi etj etj!Mendoj se kete mentalitet mund ta ndryshoj koha dhe mendoj se ky mentalitet shqiptar i ben shum shum keq adoleshences se sotme sepse ose e ndrydh ose e detyron te genjeje dhe te bej gjera te pamenduara qe me vone do ken pasoja, sepse padyshim nuk ka kush ti keshilloje!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:54 pm

i kalbur Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 5:25 pm

i prapambetur,madje edhe ato qe jan te rinj,e qe e mbajn veten per modern a ku di un,jan totalisht te prapambetur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:22 pm

RioT shkruajti:
i prapambetur,madje edhe ato qe jan te rinj,e qe e mbajn veten per modern a ku di un,jan totalisht te prapambetur

sidomos kto!!! Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:24 pm

Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
i prapambetur,madje edhe ato qe jan te rinj,e qe e mbajn veten per modern a ku di un,jan totalisht te prapambetur

sidomos kto!!! Wink

se te vjeterve ja u bej hallall

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME   MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MENTALITETI I SHOQERISE SE SOTME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: