Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_voting_barKur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur keni rene ne dashuri per here te pare?

Shko poshtė 
+28
klasial
AURORA BOREALIS
3bla
odise
dead angel
Burzgoroth
play_boy
aurel_m131
angel boy
bad boy
smart devil
Blue Paradise
SupergirL
Darkangel
RioT
Endi
Assy
Une
cun_selvie
Child In Time
MaRgOt
fefe_
free spirit
Venus
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:38 am

uuuuuuuuu qyqa as nuk kam rene as nuk do bie tani afer hahahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:39 am

bad boy shkruajti:
tani dashuroj nje vajz jasht mase shume kto ndjenja sme jane shfaqur me perpara por ajo nuk e di qe une e du kaq shume dhe sdi si me ja thene se sdu me prish dhe muhabetin?????

Eh problem paske,po mire ti nga ajo goca ske kupt ndonje gje?Nese ajo te pelqen apo jo ty?Se kshu do e kishe e me te lehte tia thoje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:39 am

bad boy shkruajti:
tani dashuroj nje vajz jasht mase shume kto ndjenja sme jane shfaqur me perpara por ajo nuk e di qe une e du kaq shume dhe sdi si me ja thene se sdu me prish dhe muhabetin?????

hall i madh te ka zene ne fakt hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:41 am

po tani ca shenja tvogla mi ka dhene po une prap sjam i sigurt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:42 am

Qesh apo sqesh ky shoku jot! lol! Bej ca te besh,thuaja qe mos rrish edhe ti si mbii gjemba,me mendimin po ti them ca do behet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:43 am

un kam ra ne dashni me mars Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
si tja bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:44 am

angel boy shkruajti:
un kam ra ne dashni me mars Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
si tja bej

Booo dhe ky!Ka kuptim kjo re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:45 am

qesh me hallet e te tjerve ai
se di ca do bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:47 am

Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
un kam ra ne dashni me mars Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
si tja bej

Booo dhe ky!Ka kuptim kjo re?

pse moj..hahhaha se bej shaka mars..
une thjesht te simpatizoj shumne dhe ti e di kete gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:51 am

angel boy shkruajti:
Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
un kam ra ne dashni me mars Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
si tja bej

Booo dhe ky!Ka kuptim kjo re?

pse moj..hahhaha se bej shaka mars..
une thjesht te simpatizoj shumne dhe ti e di kete gje

Po normal qe do ishte shaka,se thashe sdo kishte kuptim!E di une edi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:53 am

Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
un kam ra ne dashni me mars Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
si tja bej

Booo dhe ky!Ka kuptim kjo re?

pse moj..hahhaha se bej shaka mars..
une thjesht te simpatizoj shumne dhe ti e di kete gje

Po normal qe do ishte shaka,se thashe sdo kishte kuptim!E di une edi :D

pse moj sdo kishte kuptim ca te keqe ka...
puc nj9ihere se ste kam puc fare sot muahhhhhhhh'
_¶¶¶¶¶_____________¶¶____¶¶
_¶¶__¶¶¶___________¶¶____¶¶
_¶¶___¶¶¶__________¶¶____¶¶
_¶¶__¶¶¶___¶¶¶¶¶___¶¶____¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶____¶¶___¶¶__¶¶____¶¶___¶¶_____¶¶
_¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶___¶¶____¶¶__¶¶______¶¶
_¶¶___¶¶¶_¶¶_______¶¶____¶¶__¶¶______¶¶
_¶¶__¶¶¶___¶¶______¶¶____¶¶___¶¶_____¶¶
_¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶_¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:55 am

angel boy shkruajti:
Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
un kam ra ne dashni me mars Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
si tja bej

Booo dhe ky!Ka kuptim kjo re?

pse moj..hahhaha se bej shaka mars..
une thjesht te simpatizoj shumne dhe ti e di kete gje

Po normal qe do ishte shaka,se thashe sdo kishte kuptim!E di une edi :D

pse moj sdo kishte kuptim ca te keqe ka...
puc nj9ihere se ste kam puc fare sot muahhhhhhhh'
_¶¶¶¶¶_____________¶¶____¶¶
_¶¶__¶¶¶___________¶¶____¶¶
_¶¶___¶¶¶__________¶¶____¶¶
_¶¶__¶¶¶___¶¶¶¶¶___¶¶____¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶____¶¶___¶¶__¶¶____¶¶___¶¶_____¶¶
_¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶___¶¶____¶¶__¶¶______¶¶
_¶¶___¶¶¶_¶¶_______¶¶____¶¶__¶¶______¶¶
_¶¶__¶¶¶___¶¶______¶¶____¶¶___¶¶_____¶¶
_¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶_¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶


Sa ma ben qejfin ky mua! :D Rrofsh te puth dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:57 am

boooooo sa puceni dhe ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:58 am

Ashtu tu duk ty?Se une smbaj mend te kem puthur shume!Hera pare madje sot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 1:00 am

e kisha npergjithsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 10:31 am

ku ka dashuri ne kete moshe????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:02 pm

une nuk kamr rene asnje here ne dashuri por ato te dashurat e mia kan rene me mua eshte e vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:05 pm

kam ren vetem njeher por se kisha kuptuar,vetem kur u ndava e kuptova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:05 pm

un thjesht kam pas some LIL' CRUSHES (sipas fifit) Razz skam ra koma ne "dashuri" Razz
qefffff Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:06 pm

ppppffff deri tani jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:30 am

per her te fundit para 1 muaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:34 pm

ne klase 8.
dashuri platonike dhe prap do e them,pa pik turpi e deklaroj se VILLE VALO ka qen dashuria jetes siiiiiiimeeeeee.cheers e doja shuuuum,me verte sepse sa her qe shikoja fotot,vidiot behesha shuuum keq ,shuuum keeeq. Crying or Very sad Razz Razz I love you I love you

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:47 pm

free spirit shkruajti:
ppppffff deri tani jo

me verte, un mendoja se kishe ren brenda me kurtin ti tongue lol!
hera pare, qe ka qen truly madlly ddeply, vit 3, dmth 16 vjec lol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:54 pm

tani kam ren ne dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:55 pm

dead angel shkruajti:
tani kam ren ne dashuri

Tani qe te iku motra ee? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: