Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcap17%Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcap29%Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcap31%Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcap23%Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
hot_spicy
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
Darkangel
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
angel boy
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
Child In Time
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
rapper_girl
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
Mars
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_lcapMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_voting_barMe mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?

Shko poshtė 
+8
Green K
klodi1
Child In Time
SupergirL
H_boy354
Lacuna_Coil
hot_spicy
Mrs.perfect
12 posters
AutoriMesazh
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Mon Sep 28, 2009 2:42 pm

si mendoni ju se esht me mir apo se deshironi ju qe te jet jeta juaj nga keto dy alternativa dhe pas pegjigjes edhe argumentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Tue Sep 29, 2009 10:30 pm

me duket se ekziston dicka e tille.....nejse
une e dua te gjate dhe me sukses pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 3:43 pm

Te shkurter dhe me sukses !
Pa sukses eshte si te thuash te jetosh so ndo1 jevge qe flen rrugve dhe ska ca te haj :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 8:19 pm

hot_spicy shkruajti:
me duket se ekziston dicka e tille.....nejse
une e dua te gjate dhe me sukses pirat

po i thash me qe ekziston po smerr vesh.prishe mtha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 8:21 pm

te gjate dhe me suxes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 8:37 pm

me mire nje jete e gjate dhe me sukses :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Thu Oct 01, 2009 12:10 pm

te shkurter dhe te ndritur Like a Star @ heaven sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Thu Oct 01, 2009 5:26 pm

Do thoja qe eshte me mire qe te pergjigjeni tamam sipas temes sepse disa prej antareve e ka bere te gjat dhe me sukses. Kjo eshte nje alternativ qe nuk eksiston ne kete teme keshtu qe ose te gjate dhe pa sukses ose te shkurter dhe me sukses.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 33
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Thu Nov 19, 2009 6:31 pm

athere nga keto te dyja do te zgjidhja nje jete te shkurter e me sukses!sot lum ai qe kalon bukur e mjere ai qe jeton keq!mos pyet se si jetova po si me ty ato vite kalove!!!!its a wonderful saying!kaq mjafton te gjithe do te vdesim lum ai qe jeton bukur !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 28
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 2:35 pm

te shkurter dhe me sukses...te pakten te behem nje cike e njohur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
IdeaL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 32
Vendndodhja : Quebec
Koha e lire : shikoj TV ne internet etc..
Piket : 13
Data e regjistrimit : 11/01/2010

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Tue Jan 12, 2010 10:15 pm

nje jet te till siq e kam un me suksese dhe nje jete te shkurter Wink
po per te jetuar i lumtur duhet ta vesh jeten tende si nje komedi do te kaloj mjaft mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 29
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Wed Jan 13, 2010 5:09 pm

Me mir nje jet e shkurter me ssuksese qe te te mbajne mend.
Gjithsesi Vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ankhe
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 29
Vendndodhja : kosove
Piket : 9
Data e regjistrimit : 05/01/2010

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Thu Jan 14, 2010 11:21 am

Per mendimin tim esht me mire te kesh nje jete te gjate por qe te jesh pran me personat qe i do me se shumti,ata persona te bejn te suksesshem dhe te bejn qe te jetosh i/e lumtur.nuk mendoj qe eshte OK te kesh nje jete shum te suksesshem te behesh i njohur e mos te kesh familje gjen kryesore...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1Fri Jan 15, 2010 9:29 pm

x mendimin time me mir nje jet e shkurter por me suksese se sa nej jet monotone sh e gjat po pa piken e interesit.Te jetosh do te thot te shfrytezosh momentin jeta te jepet vetem 1 here dhe x ket arsye duhet ta shijosh cdo moment te jetes edhe pse mentaliteti shqiptar eshte e kunderta si gjithm.Permendimin time jeta ka te beje me ate pjes qe ti e kalon dhe le ate shenjen(kush e ka lex koha antishej e maks velo)sa me te thelle ta lesh shenjen aq me sh do kujtohesh dhe pse ke jetuar pak mund te kthehesh ne te pavdekshem,por prob qendron se sh veta jo me qe nuk len nje shenjt te thelle qofte edhe nje shenjez po ka disa te tjer qe mundohen qe mbi shenjen e tjetrit te len nje shenj tjeter.e pamundur .keshtu qe un jam me pjesezen e pare te pyetjes.te jetosh pak sdo te thot te mos kesh jetuar plotesisht por mund te jet krejt e kunderta ne ket pak jet ti mund te kesh arritur sh dhe ver8 mund te thuash qe kam jetuar jeten por mund te jetosh 1000 vjet dhe ske kup as kup e fjales jet.te jetosh do te thto ti sherbesh vetes en ralle te pare por patjeter edhe njerzimit sot dhe pse jo edhe ne te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?   Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 2009 do jete me e mire se ky vit?
» A nevojiten armiqte ne jete, dhe pse?
» jete e merzitshme apo vdekje te shpejte
» a ka jete pas vdekjes??
» Cfare kenge do te donit te vihej gjate varrimit tuaj ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: