Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_lcapkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_voting_barkush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?

Shko poshtė 
+38
doni
kitty
ajo goca
klasial
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
odise
ceku
serial killer
play_boy
CiarA
metallica_death
bad boy
dead angel
the beatle
dj jero
total overdose1
Lacuna_Coil
free spirit
ani
don corleone
The_Sentinel
Venus
smart devil
mel-L
Kosova
Tarjaholic
SupergirL
Child In Time
Endi
rapper_girl
Assy
Child Of Darkness
fefe_
Mars
Soldier Of Fortune
RioT
42 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 10:15 pm

mmmmmmmmmmm te gjith
se ne pergjithesi jam e qeshur gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:26 pm

jan ja 2 shok qe kam dal kto dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 11:56 pm

Lacuna_Coil shoqa ime qe nuk po ja nxjerr emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 12:49 am

saturno ,venus si dhe ca te tj qe sjane regjistru ne forum po qe kam dale gjithe keto dite me rradhe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 24, 2008 9:53 am

mmmmmmmmmmm me shum per te qesh me ben erlindi nji shoku ime (per ato qe nuk e njofin vokalisti i GERMS)edhe fefja ma ngre moralin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 8:17 pm

pervce atyre qe kam permend tjeter eshte edhe vellai im hihi, me knaq fare, sa e du mii :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 10:15 pm

Ktu jam pergjigj vetem per ata qe me bejne te qeshin. Moralin ma ngrene ne max kitty, lacuna_coil, free spirit, venus dhe rapper_girl! Puthje per te gjitha qe kam permend me pare se me mbeshtesin gjithmone.

_________________
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 11:13 pm

marlboro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 11:21 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Ktu jam pergjigj vetem per ata qe me bejne te qeshin. Moralin ma ngrene ne max kitty, lacuna_coil, free spirit, venus dhe rapper_girl! Puthje per te gjitha qe kam permend me pare se me mbeshtesin gjithmone.

Puthje Puthje . jam shuum e lumtur qe jam ne listen e atyre qe te ngrejn humorin. mka marr malli.. Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 11:33 pm

nuk me ngre humorin jo, por me ngre moralin!

_________________
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:54 pm

total overdose1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:58 pm

SupergirL shkruajti:
total overdose1

hahahah!!!!
ndersa mua me ngren moralin gjith shoqeria..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:58 pm

feliksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 12:41 am

moralin ma ngrene te gjitha shoqet e mia, per te qeshur me ben nje vajze e vecante qe ketej rrotull njihet si mel-L, po nese nuk behet fjale vetem per njerez, do me pelqente te permendja edhe the simpsons, sepse me bejne te qesh ne cdo rast, edhe sikur te jem gati per te vrare veten (bie fjala)....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:52 am

shoqnia e kam shume alegro :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 4:12 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Ktu jam pergjigj vetem per ata qe me bejne te qeshin. Moralin ma ngrene ne max kitty, lacuna_coil, free spirit, venus dhe rapper_girl! Puthje per te gjitha qe kam permend me pare se me mbeshtesin gjithmone.

Embarassed Embarassed lash nam sjam pergjigj mbi kte
me vjen mire qe ktu perfshihem edhe un

sa per temen edhe mua ma ngren moralin S.O.F ku di un, eshte i mrekullueshem pasi sic e ka thene edhe ai vet qe e kam mbeshtetur dhe te njejten gje bej dhe un se e kam shshshshuuum xhaaan, ah mer anetare vetem ta njihni mire S.O.F (per ata qe se njohin e kam fjalen) Smile:D
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 11:06 am

me shum ma ndrin humorin angel boy dhe bad boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 11:08 am

kurse mu kjo siper me fjalet e mire qe thot bahk me endin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:45 pm

ky siper 1 her qe qesh sh e merzitur me ndihmoi shume dhe me ngriti shum moralin!!thnx bad boy!!me verte sh sh sh faleminderit!"!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:48 pm

asgje tkshxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 9:19 pm

vetem celulari im ose no nje gabimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 9:20 pm

sjam shume i qeshur une se jam tip i "vdekur"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 9:23 pm

zysha ime qe eshjet kokra e katnarit
me e bukurta eshte se ajo eshte aq e vjeter sa i kam thone nje here
zyshe ti ke harru me vdek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
CiarA


Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 29
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 2:25 pm

my best friend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 5:26 pm

pfffff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?   kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: