Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcap17%kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcap29%kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcap31%kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcap23%kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
hot_spicy
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
Darkangel
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
angel boy
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
Child In Time
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
rapper_girl
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
Mars
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_lcapkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_voting_barkur te jemi 7 miljard rrumbullak!! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 4:47 pm

Nė vitin 2012, numri i banorėve nė Tokė do tė arrijė nė 7 miliardė. Do tė jenė mė tė vjetėr, por do tė gėzojnė shėndet tė plotė...
Fundi ėshtė afėr. Pas tre vjetėsh, nė Tokė do tė jetojnė plot 7 miliardė banorė. Ishte fundi i vitit 1999 kur festuam, me pak frikė, lindjen e "fėmijės sė fundshekullit", banorit numėr 6 miliardė. Nė vitin 1960 kishte lindur babai i atij fėmije, banori numėr 3 miliardė. Nė mė pak se gjysmė shekulli, numri i banorėve tė Tokės ėshtė dyfishuar, pėr shkak tė lindjeve tė shumta (9 mijė lindje nė orė, 220 mijė ēdo ditė). Sipas raportit tė ri tė Institutit Kombėtar tė Studimeve Demografike, shumė prej ndryshimeve sociale me tė cilat duhet tė pėrballemi dhjetė vitet e ardhshme janė tė paparashikueshme, si pėr shembull qė do tė vazhdojmė tė plakemi mė shumė dhe do tė jemi mė tė shėndetshėm.

Jetėgjatėsia do tė rritet edhe mė shumė falė pėrmirėsimit tė kushteve materiale dhe progresit tė mjekėsisė qė do tė pėrhapet edhe nė vendet mė tė varfra. Aksidentet do tė bėhen njė prej shkaqeve kryesore tė vdekjes, pas atakut kardiak dhe kancerit nė mushkėri. Por nė kėmbim do tė kemi njė botė ku, pėr herė tė parė nė historinė e njerėzimit, tė moshuarit do tė jenė mė shumė nė numėr se tė rinjtė. Nė 1950-ėn, nė vendet e zhvilluara popullsia nėn moshėn 15-vjeēare ishte 16 pėr qind mė e lartė se 60-vjeēarėt. Sipas llogaritjeve tė Institutit Kombėtar tė Studimeve Demografike, brenda vitit 2019 kurba e fėmijėve nėn moshėn 5-vjeēare do tė zbresė nėn atė tė tė rriturve.

Ndryshimi i "piramidės demografike" duket i pashmangshėm. Femrat e shekullit XX kanė filluar tė bėjnė mė pak fėmijė, fillimisht nė Perėndim, ndėrsa tani edhe nė Lindje, si nė Kinė, Indi apo disa shtete afrikane. "Nė ēdo vend tė botės numri i lindjeve ėshtė zvogėluar dhe plakja demografike procedon shumė shpejt", thotė Gilles Pison, autor i studimit francez.

Ēdo muaj, 870 mijė persona mbushin 65 vjeē, pra hyjnė nė tė ashtuquajturėn "moshėn e tretė" dhe shpresojnė qė tė arrijnė edhe tė katėrtėn. Nė vitin 2040, numri i 65-vjeēarėve do tė dyfishohet, nga 7 pėr qind do tė arrijė nė 14 pėr qind. E dhėna mė interesante ėshtė ajo e 80-vjeēarėve, qė gjatė 30 viteve tė ardhshme do tė rritet 233 pėr qind. Nė tė njėjtėn periudhė, numri i tė rinjve nėn moshėn 15-vjeēare do tė rritet 6%.

Fėmijėt tanė do tė jetojnė nė njė botė pa vėllezėr dhe kushėrinj, vetėm me katėr gjyshėrit dhe ndonjė stėrgjysh. Nėse do tė vazhdojnė tė rrinė pa punė deri nė moshėn 30-vjeēare dhe tė dalin nė pension 60 vjeē, do tė jenė brezi i parė nė historinė e njerėzimit qė ka kaluar mė shumė kohė duke pushuar, sesa duke punuar. Ndoshta qytetet do tė kenė mė pak shkolla dhe mė shumė qendra kushtuar akomodimit tė tė moshuarve. Ky ndryshim social do tė ketė pasoja ekonomike pėr qeveritė. Nė vendet perėndimore, 45 pėr qind e burimeve publike, ku pėrfshihen pensionet, asistenca dhe ilaēet, shkojnė pėr mė tė moshuarit e popullsisė. Ky transferim ėshtė i destinuar tė rritet, duke vėnė nė njė provė tė fortė solidaritetin mes brezave.

Nė mėnyrė tė pashmangshme, familja horizontale do tė zėvendėsohet nga ajo vertikale, ku tė moshuarit do tė shpenzojnė para dhe kohė tė lirė pėr t‘u kujdesur pėr nipėrit, dhe shpesh pėr tė ndihmuar fėmijėt nė punė.

Por jo gjithēka mund tė parashikohet. Demografia nuk ėshtė njė shkencė ekzakte. Mjafton tė kujtosh njoftimin e bėrė nė vitet ‘80, qė numri i banorėve nė Tokė nė vitin 2050 do tė arrinte nė 15 miliardė, ndėrkohė qė sot parashikimet e instituteve tė mėdha thonė se numri do tė jetė 9 miliardė. "Revolucioni demografik qė ka ndryshuar pamjen e planetit, ka nisur nė fillim tė shekullit XX, thotė demografi francez Pison. Ndryshimi ka filluar gjatė viteve 1965-‘70, kur popullsia rritej 2 pėr qind nė vit. Sot kemi rėnė nė 1,33% dhe nė vitin 2050 rritja demografike botėrore do tė ndalė nė 0,3%, pikė, nga ku mund tė fillojė tė zbresė".

Fakti qė popullsia do tė arrijė nė 9 miliardė nė vitin 2050, tė ngjall frikė. "Sigurisht qė janė tė dhėna tė cilat tė bėjnė pėrshtypje, por jo pėr faktin ekologjik, sepse Toka ėshtė njė planet i pasur dhe teknologjitė na ndihmojnė tė krijojmė mirėqenien. Ajo qė na shqetėson mė tepėr ėshtė shpėrndarja e burimeve, e cila duhet tė ndryshojė medoemos", thekson njė studiuese. Ajo qė do tė shohim ne, fėmijėt dhe me siguri nipėrit tanė, ėshtė njė botė e pėrmbysur edhe nga njė pikėpamje gjeopolitike. Nė fillim tė shekullit XXI, raporti europianė-afrikanė ishte dy me njė, ndėrsa nė vitin 2050 do tė jenė tre afrikanė me njė europian.

Eritra do tė ketė mė shumė banorė se Rusia. Numri i amerikanėve do tė arrijė nė 440 milionė, por do tė jenė shumė pak para 1,74 miliardė banorėve tė Indisė, qė ndėrkaq do t‘ia ketė kaluar edhe Kinės (1,43 miliardė). Nga pikėpamja demografike, numri i europianėve do tė jetė gjithnjė e mė i vogėl. "Kemi vėnė re njė rritje tė numrit tė lindjeve. Kjo ėshtė njė surprizė e vėrtetė", thotė studiuesi. Gjatė dy viteve tė fundit, mesatarja e lindjeve nė Europė ėshtė rritur nga 1,5 nė 1,6 pėr qind dhe nė vende si Britania e Madhe, Spanja dhe Greqia, ka pasur njė rritje tė konsiderueshme tė numrit tė lindjeve. Mes viteve 2015-2020, demografėt parashikojnė njė rėnie tė vogėl tė numrit tė lindjeve nė vendet perėndimore. Nė fakt ky ėshtė momenti kur do tė vdesin pjesa mė e madhe e brezit qė ka lindur nė vitet 1946-1964.


pik e zez me tremb kjo shifer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 8:11 pm

hajt se tre vite jete kemi
vl ca ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 8:22 pm

zot shnet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:07 pm

shnet pac :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:07 pm

Suspect
peshkopi ky Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:08 pm

xhen do i besh mir njerzimit nqs do marresh nje hap te madh ne jete Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:10 pm

ca hapi me?
tbej naj gje ty? Twisted Evil
e di dhe kam deshir po skam zemer jam rob i mire Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:11 pm

e kisha fjalen per te mos e renduar botem me :D e kape Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:14 pm

pikaa ty, normal qe e kapa prandaj e nderrova Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:14 pm

do beje mir xhen,dhe mjaft dolem nga tema tani Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:57 pm

Permbajuni temes!

nuk ma ndjen dhe aq per kto parashikimet,edhe ne vitin 2000 supozohej te ishim zhdukur po ja ku jemi tu postu ktu per bukuri..n`fund t`fundit t`behet c`te doje,un njesoj kam per ta shiju jeten..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me

Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 12:43 pm

po cja fusni kot. edhe tre vjet. Suspect ppffffff
jam dakord me child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 6:14 pm

There with out me shkruajti:
po cja fusni kot. edhe tre vjet. Suspect ppffffff
jam dakord me child in time

po he pra..imagjino pak ca kaosi do behej neper bote po te ishte 100% e vertete kjo,do terboheshin fare njerzit..do e shkatarronin ata boten para se te vinte "fundi" Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
There with out me
Adoleshent
Adoleshent
There with out me

Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 29
Vendndodhja : el
Piket : 47
Data e regjistrimit : 18/09/2009

kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1Sun Sep 20, 2009 6:49 pm

po kush i beson ktyre mo aman Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Empty
MesazhTitulli: Re: kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!   kur te jemi 7 miljard rrumbullak!! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur te jemi 7 miljard rrumbullak!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: